Illegális kereskedelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dr. Milford Periera >

Ötleted:
< 1. SeeNiont ne lássa minden civil. Az illegális frakciók tagjai (leader által megszabott rangtól) tudnának egy előre, rendszer által megszabott időre hozzáférést adni külsősöknek SeeNionhoz. Így a buktatás lehetőséget minimálisra csökkenteni lehet, hisz IC az illetőben megbíznak. 2. Rio vagy egy másik sziget betétele. Alapvetően nagyon semmi nem lenne a szigeten, egy feketepiacként szolgálna. GPS jel nem lenne. Az illegális frakciók itt egymással is tudnának RPzni, pl összetűzésbe kerülni. Illetve itt is lehetne lebonyolítani illegális kereskedéseket akár civilekkel is. Persze a rendvédelem is közbeléphet, de ideje lenne valami buffot adni az illegálnak, és nem ellehetetleníteni őket. >


Megjegyzés:
< Most ennyi jutott eszembe, ha gondoljátok adjátok hozzá plusz ötleteket, és beleírom őket a listába. >
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ha csak illegálos látná, akkor kivel kereskedjenek? Nekik ott a fegyverhajó. Szerintem jobb megközelítés lenne megnehezíteni a buktatást, például ezzel a szigettel. Nem is értem melyik civilnek van annyi szabadideje, hogy jelentgeti be a telefonszámokat NNInek.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Ha csak illegálos látná, akkor kivel kereskedjenek?
Hát, ez itt e lényeg rpvel kapcsolatok kiépítése és akkor már nagyjából rá tudsz jönni hogy buktatnak-e vagy sem... a seenion a legrizikósabb dolog így ha csak illegálos látja nincs benne rizikó mert "egymás" között hirdetnek.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Szia!
1. - Civilek eddig sem tudtak bele hírdetni.
2. - Nem kell ide sziget, jó az NPC-s rendszer.
Milyen NPCs rendszer? A sziget szimplán egy hely lenne az illegális kereskedelemhez.

Hát, ez itt e lényeg rpvel kapcsolatok kiépítése és akkor már nagyjából rá tudsz jönni hogy buktatnak-e vagy sem... a seenion a legrizikósabb dolog így ha csak illegálos látja nincs benne rizikó mert "egymás" között hirdetnek.
Jogos meglátás. Viszont mit szólnál egy olyan rendszerhez, hogy az illegális frakciókban X. rangtól hozzá lehet adni külsősöket SeeNionhoz. Ez persze lejárna egy idő után. Így lehetőségük lenne egy hálózatot kiépíteni, biztonságosabban.

EDIT: Át is írtam az első pontomat erre, meglátjuk kinek mi erről a véleménye.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Milyen NPCs rendszer? A sziget szimplán egy hely lenne az illegális kereskedelemhez.
Szia!
Jelenleg bizonyos időközönként spawnolnak le drog magot, illetve blueprintet eladó NPC-k. Erre gondoltam, mint 'NPC-s rendszer'. Valamint erre értettem, hogy nem kell külön szigetet betenni, ami még az FPS-t is vinné.
 

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Most olvasom, a tegnap esti szerkesztésedet.
1 - Jó ez a jelenlegi rendszer úgy, ahogy van.
2 - RP-zni bárhol és bármikor lehet, de kizárólag azzal, aki vevő rá. Ehhez sem szükséges a sziget, ahogy a kereskedéshez sem. Én akár még a feeling kedvéért beállok LS reptér alagútba.

Mellesleg szerintem nem jó, hogy ennyiszer szerkeszted a topicot, mert már teljesen máshol jár a fent írt ötlet, mint ahol volt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: BBConnor

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Most olvasom, a tegnap esti szerkesztésedet.
1 - Jó ez a jelenlegi rendszer úgy, ahogy van.
2 - RP-zni bárhol és bármikor lehet, de kizárólag azzal, aki vevő rá. Ehhez sem szükséges a sziget, ahogy a kereskedéshez sem. Én akár még a feeling kedvéért beállok LS reptér alagútba.

Mellesleg szerintem nem jó, hogy ennyiszer szerkeszted a topicot, mert már teljesen máshol jár a fent írt ötlet, mint ahol volt.
Mennyiszer? Egyszer szerkesztettem, és erről külön írtam is.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
SeeNiont ne lássa minden civil. Az illegális frakciók tagjai (leader által megszabott rangtól) tudnának egy előre, rendszer által megszabott időre hozzáférést adni külsősöknek SeeNionhoz. Így a buktatás lehetőséget minimálisra csökkenteni lehet, hisz IC az illetőben megbíznak.
Ez az ötlet már korábban is felvetésre került a vezetőség előtt, főként az illegális leaderek kérték de el lett utasítva.
A rendvédelmi szerveknek megfelelő RP-vel megvan a lehetőségük, hogy egy külsős beépített ember segítségével ilyen buktatásba kezdjenek. Ha a te ölteted bekerülne akkor ez is megszűnne és azt nem hinném, hogy illegál F3-ban lévő játékos bele menne egy olyan RP-be, amivel a rendvédelmet segíti elő, hiszen elvégre csak ők láthatják ezeket a hirdetéseket.


Rio vagy egy másik sziget betétele. Az illegális frakciók itt egymással is tudnának RPzni, pl összetűzésbe kerülni.
Bár ez sem hangzik rosszul, de úgy érzem kihasználatlan lenne. Túlságosan kevés szerepjátékot látok az illegális frakciók között, amik nem kimondottan a "daráról" szólnak, továbbá a map számos része kihasználatlan, vannak elhagyatott helyek ahol olyan színes RP-t lehet teremteni amire csak képesek az illetők.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és .Adesz

NgyVktr

Zöldfülű
2020. 03. 26.
214
544
LV karakter
anthony.kyle
Szerintem ennyi player mellett nincsen szükség még egy szigetre, így is egész ls-ben sivárság van.
 
  • Tetszik
Reactions: Matekaa

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Ez az ötlet már korábban is felvetésre került a vezetőség előtt, főként az illegális leaderek kérték de el lett utasítva.
A rendvédelmi szerveknek megfelelő RP-vel megvan a lehetőségük, hogy egy külsős beépített ember segítségével ilyen buktatásba kezdjenek. Ha a te ölteted bekerülne akkor ez is megszűnne és azt nem hinném, hogy illegál F3-ban lévő játékos bele menne egy olyan RP-be, amivel a rendvédelmet segíti elő, hiszen elvégre csak ők láthatják ezeket a hirdetéseket.

Én azt tudnám elképzelni, hogy a frakciók rivalizálás végett egymásra köpnek. Az meg MG lenne, ha az NNI a besúgót is lecsukná, hisz ha a realitást nézzük, valójában bárki megtekinthetné a hírdetéseket.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
igazából az a vicc be hozzták ezt a csak illegálos lássa a SeeNion-t meg is ált még jobban az illegális fegyverek kereskedelme, meg most már kb 2x nehezebb eladni mindent. Engem valahogy nem nagyon buktatott még nni max 2 de akkor nagy tételben. A másik meg ha kicsit oda figyel az ember tudja mikor lenne buktatás.
 
  • Tetszik
Reactions: tommenxd

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
1. Szerintem felesleges kivenni, ennyi erővel az egész SeeNion-t ki lehetne venni.
2. Szerintem jó ötlet lenne, több RP adódna az illegális frakciók között a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Keep.

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
1. Szerintem felesleges kivenni, ennyi erővel az egész SeeNion-t ki lehetne venni.
2. Szerintem jó ötlet lenne, több RP adódna az illegális frakciók között a szerveren.
hát igen kivették és olyan mintha kivették volna az egész sennion-t buktatni meg úgyan úgy buktatnak
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: HuzatV2 és aBalazs

Matekaa

Barangoló
2019. 04. 07.
139
65
V4 karakter
Matthaeus Berganza
LV karakter
Mateo El Fuego
V2 karakter
Mateo El Fuego
Hali.

Igazából a szigetre szeretnék most kitérni. Több mint valószínű, hogy ez pár embernek nagyon tetszene és valóban az is benne van , hogy ez valakinek egy újabb RP-t teremtene , vagy alakitana ki. DE... a mostani rendszerben az NPC-k változó helyen vannak , ergo ha az illegálnak "kedveznének" egy szigettel , akkor még a drog biznisztől is elesnek , mivel sokan a mai napig nem tudják , hogy ezek hol is bukkannak fel a szerveren. Tehat ha fix helyes lenne egyfolytában az NPC akkor minek vegye meg valaki hírdetésből , ha kihajózik és több mint valószínű olcsóbban veszi meg.
 

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
Hali.

Igazából a szigetre szeretnék most kitérni. Több mint valószínű, hogy ez pár embernek nagyon tetszene és valóban az is benne van , hogy ez valakinek egy újabb RP-t teremtene , vagy alakitana ki. DE... a mostani rendszerben az NPC-k változó helyen vannak , ergo ha az illegálnak "kedveznének" egy szigettel , akkor még a drog biznisztől is elesnek , mivel sokan a mai napig nem tudják , hogy ezek hol is bukkannak fel a szerveren. Tehat ha fix helyes lenne egyfolytában az NPC akkor minek vegye meg valaki hírdetésből , ha kihajózik és több mint valószínű olcsóbban veszi meg.
Ez így van. jó meglátás
 
  • Tetszik
Reactions: Matekaa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.