Illegális hirdetés visszahozatala a civileknek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rugosbeke2000

Újonc
2022. 03. 29.
6
12
16
Pécs
LV karakter
Cortez S Lorenzo
V2 karakter
Toth Daniel
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Toth Daniel >

Ötleted:
< Illegális Hirdető részleg visszahozatala a civileknek >


Megjegyzés:
< Igazából ezt szerintem azért lenne érdemes visszahozni mivel az illegálnak nagyobb haszna lenne és nem lenne annyira kihalva a Seenion, én nagyon adnám ha megint élne a Seenion és civilek is tudnák látni hogy ki mit hirdet a SeeNion-on mert ha tegyük fel valakit alkatrészek érdekelnének akkor azt a civil játékos eltudná adni az adott játékosnak vagy ehhez hasonlóságok, légyszi hozzátok vissza a SeeNion-t civileknek! >
 

Rugosbeke2000

Újonc
2022. 03. 29.
6
12
16
Pécs
LV karakter
Cortez S Lorenzo
V2 karakter
Toth Daniel
Keressék fel IC. Több negatívum lenne az illegálnak ebből, mint haszon.
de kiket? Pirusokhoz úgy menjünk hogy csá van fegyód eladó vagy mi? mert max kiröhögnek azt elküldenek a picsába, de nem is nekem van ezzel bajom csak lehessen a civilnek látni a Seenion-t, ha ezt megteszitek már örülök neki.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
de kiket? Pirusokhoz úgy menjünk hogy csá van fegyód eladó vagy mi? mert max kiröhögnek azt elküldenek a picsába, de nem is nekem van ezzel bajom csak lehessen a civilnek látni a Seenion-t, ha ezt megteszitek már örülök neki.
Kialakítassz a karaktereddel kontaktokat, majd ha olyan szintű lesz a kapcsolatotok szóba hozod a fegyvert, szerintem annyira nem kell hozzá sok ész, ha annó nyomozóként sikerült nekem, akkor a civileknek sem lehet nehezebb dolga. Nem kell visszahozni, hogy lássák, mert abból megint az lenne, hogy mennek a bejelentések jobbra-balra, hogy xy fegyvert, lőszert, drogot árul. Valljuk be, ez sem igazán reális. :D
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
374
968
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Gondold végig az IRL részét, ott sem úgy van, hogy előkapsz egy újságot kinyitod az illegális résznél és felhívsz valakit hogy szia kellene fegyver.
Tudom, hogy sokkal nehezebb így embereket találni akik ilyenekkel foglalkoznak, dehát nekik pont az a céljuk, hogy ne derüljön ki a kilétük és csak olyannal kereskednek lehetőleg akit ismernek, nem pedig olyannal aki csak odacsörög hogy kell kokó
 
  • Tetszik
Reactions: Bwear és duplauzi

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
kenneth burks
Na cső! Az a baj a felkereséssel IC, hogy maffia alig működik, sőőt nem látni maffiát hogy mozogna a városban, ha mozognak is akkor ATM stb-stb. Így a civil nem tud kiépíteni vele kapcsolatot.
Ha egy bandáshoz megy oda a civil illegál után érdeklődni akkor a bandatag nem hiszem, hogy jó szemmel fogja nézni. Plusz a civilek nagy része úgy megy oda a bandásokhoz, hogy ''Üdv, van eladó illegálotok?''. Így szerintem senki sem adna el nekik dolgokat.

Ezt az egészet úgy tudnám elképzelni, hogy a civilek előtudnának fizetni a Seenionra egy bizonyos összegért cserébe. Tegyük fel egy hétre 3-4 millió forint. Úgy lenne kialakítva a dolog, hogy a civilek Seenionba nem tudnának hirdetni, csak az illegál frakciókban lévő emberek hirdetéseiket látnák.

Tudom-tudom, van hátul ütője a dolognak, ez tény, régen is volt. Biztos lennének olyan civilek is, akik csak bejelentenék a dolgokat az NNI-nek, de ezért lenne jó ez az előfizetős rendszer, mert ha előfizetnek akkor kell is valamit bizniszelni hiszen akkor csak kimegy az ablakon több millió forint. Így kevesebb lenne a felnyomás, stb. Ha pedig tényleg valaki erre használná az oldalt az sem baj, IRL is szoktak buktatni, legalább lenne benne rizikó is nem úgy, mint most hogy nyugodt szívvel megyek ki egy üzletre, tudván, hogy úgysem NNI fog kijönni.
 

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
161
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Heló. Igaza van Dreftnek.
Jóval megnőne a buktatásoknak az esélye, ugye ami az illegálnak nem épp a legszebb érzés.
Tartózkodom!
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Én támogatnám, ha visszajönne civilek részére. A mostani player számokhoz viszonyítva pedig jóval több lenne az adás-vétel, mintha így maradna kihalva a SeeNion. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Suba és König

//Viktor//

Újonc
2021. 05. 01.
38
80
22
V4 karakter
Jason Marshall
V2 karakter
Michael M Morningstar
Ez még mindig csak egy játék amiben nap mint nap olyanokat csinálsz te is és mindneki más aki játszik amiket IRL nem tenne meg. A karakterem civil, mégis egy egész hadseregre való fegyver van a birtokában. Arról nem beszélve hogy attól hogy valaki nincs frakcióban ugyanúgy RPzhet illegális személyt. Sőt rabolhat aranybankot is ami nem véletlen lett így kitalálva.
Elég gyenge és ósdi érv hogy valaki azért nem vehetne fegyvert a játékban mert nincs frakcióban,ezáltal ő “civil”….🤡
Aki meg fél a sok buktatástól az ne hirdessen SeeNionban. IRL is megvan a lehetősége hogy egy deepwebes fegyvervásárlásnál nyomozókat fog ki az ember.Azokat akik random jelentgetnének be SeeNionos hirdetéseket egy Jaillel rá lehetne szoktatni hogy ezt nem szabad😏

Nem tudom kinek jó hogy a SeeNion kihalt mivel így sokkal kevésbé tud az illegál is kereskedni a megtermelt dolgaikkal és ezáltal kevesebbet is érnek az illegális dolgok. Drogtermelésből 1Ftot nem lehet keresni a szerveren mivel annyira lent van az ára és ez nagyrészben annak köszönhető hogy nincs kereslet ami a SeeNion kihaltságába vezethető vissza.

Remélem “civileknek “is elérhető lesz a SeeNion, feldobná a szervert.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
csak egy szimpla kérdés: a civilek mégis miért akarnak illegális tárgyakkal foglalkozni? elvégre egy kicsit irreális hogy valaki egész nap ül a kamionba, gondol egyet és vesz 4 AK-t, mert milyen nagy biznisz 🤡🤡
Ne hasonlíts egy játékot a valósághoz. Tudom-tudom, RP szerver, de akkor se.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.