Illegál javítása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Drogoat

Újonc
2023. 10. 17.
1
2
V4 karakter
Santiago Gerkhan
Nagyon nincsen egyensúlyba a rablással szerezhető pénz értéke és a vele járó büntetés rizikója illetve mértéke. Szerintem ezt nem kicsit át kellene gondolni, mert az hogy maximum elrabolhatsz 50-ezret az még okés, de hogy ezért kaphatsz 5 órát és 300.000 büntetést.
Szerintem minden ember rp-zni megy fel a szerverre és nem azért hogy 0-24 afkoljon egy cellában, mert 5 óra büntetés az tényleg nagyon sok és felesleges. Tehát rp-zel rabolsz mondjuk egy órát majd megállít egy tekes kocsi illetve még három másik, mert csak kimg-zik a rendszámod és feljelentenek a rendőrségen, a rendőrség meg nem kér képi bizonyítékot hanem csak elkezdi körözni az adott kocsit és mivel fegyver van nálad ha nem lelőnek akkor bevisznek és ülhetsz 5 órát és buktál 300.000 pénzt.
Ami valljuk be nem a legmegérősebb dolog, mivel azalatt max raboltál 200.000-et.
 
  • Vicces
Reactions: Sero és Kodeein.

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Antik vagy értékesebb hal rablásával máris többet tudsz keresni a rablásokkal.
A jail idejét és a pénzbírságot pedig nem olyan rég csökkentették, így ezzel a dologgal egy darabig nem fognak foglalkozni.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
443
5 219
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Rablás közben bejelentés alapján felt.RBF körözést kapsz, ami feltételes fegyveres rablás. Ha nem tolod túl és pár ember után lepakolsz mindenféle fegyvert és zsákmányt magadtól, az egy félrehúzás átvizsgálással el is van intézve, de mivel nincs nálad semmi, tehát nincs terhelő bizonyíték rád... el sem kaptak, se el nem koboztak/vettek el tőled semmit, mivel nem tudják 100% bizonyossággal rádhúzni a vádakat.

Ha 15 embert szeretnél kirabolni és folyamatosan a kocsidat használod úgy hogy a fegyver és a zsákmány folyamatosan nálad van, ne haragudj de nem a rendőrök hibája ha elkapnak. 🤷‍♂️
Egy minimális helyzetbe belegondolással elintézhető az egész.
 

Jalapeno

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 09. 13.
393
1 677
23
Germany
V4 karakter
🇩🇪 Leah Wexler 🇩🇪
LV karakter
🇩🇪 Nina Hüber 🇩🇪
Hali! Nem szokásom ilyen topic alá kommentelni. De valahogy ez a topic kicsit más. Első ránézésre sugárzik az, hogy nem vetetted bele magad jobban, hogy utána járj a dolgoknak.
Kezdjük az elején, oké nincs balanceban az hogy mennyi a büntetés, illetve mennyit is rabolhatsz el. De nem hiába, az esetek 75%-ba nem egy embert fogsz kirabolni ilyenkor, illetve mint Levi is leírta előttem nem csak a pénz amit elvehetsz. A másik dolog, hogy az ilyen esetek nagytöbbségében a rabolt antik/hal egyébb tárgy nálad marad, mivel nagyon ritka az, hogy a kirabolt feleket eltudjuk érni, illetve rá is tudjuk bizonyítani, hogy az adott itemet te rablásból szerezted. Gondoljunk bele mi lenne a szerveren akkor, ha egy rablásból már kitudnád bíztosan farmolni a büntetésedet. (Megsúgom, a szerver több mint fele rabolna...)

A rendszám ki MG-zést nem tudom mire érted, de ha kifejted akkor szerintem erre is választ kapsz.
Rhymes is leírta hogy a rablás bejelentések direkt bej.RBF körözést teszünk ki. Rendes körözést csak akkor kerül kiadásra, ha ténylegesen látta a rendvédelmis hogy kirabolsz valakit, esetlegesen pont egy rendvédelmist raboltál ki.

A rablásra az öt órát is próbáltam kimatekozni. Valahogy ez nekem csak úgy sikerült összehozni, hogy ha épp menekültél és megpróbáltad megölni a rendőröket és vagy sikerült is megölni őket.
Levi szintén leírta azt is, hogy nem rég lettek csökkentve az idők/összegek a BTK-ban.
Ebből kiindulva, hogy ha te egyedül rabolsz és bizonyítani tudják ezt rád, akkor kapsz egy RBF pont miatt büntetést, ami fix 90 perc illetve 72.000$ és 78.000$ közti bírság. (Ha jó magaviseletet tanúsítasz, esetleg a helyszínen önként megadod magad még engednek is a büntetésedből.)
Ha bizonyítható rád az RBF és menekülsz is akkor már nő, de még mindig nem éri el az általad említett öt órát. $129600 - $176800 | 195 perc - 225 perc az ehez társuló büntetés mértéke.

Nem mondom, én se támogatom azt hogy egy 2x2m-es cellába kelljen mondhatni AJ-t üljél. De sajnos ez még mindig nem a rendőrök kezében van, hogy milyen helyszínt kapsz a büntetésed letöltésére.

Valahogy azt veszem le, hogy kezdő "illegálos" vagy és még nem tapasztald ki az egérutakat. Ajánlom hogy olvasgasd a topicokat, esetleg kérdez régebb óta illegálozó emberektől, hogy ki, mit és hogyan csinál, hogy megússzon ezt azt. Mivel bőven van, én is kb heti szinten találkozok olyan dolgokkal, amik újdonságnak számítanak egy rendőri lecsukást megkerülni, de beválhat, sőt mi több elég gyakran be is válik.
Remélem így már kissé átlátod a dolgokat és megérted, hogy mi és miért van így. Jó játékot számodra.
 

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
230
390
otthon
V4 karakter
ella sorrentini
LV karakter
lola ingemi
Szia, itt beszéltünk egyébként az IC szankciók mértékéről.
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: Kojo és Idej

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 314
4 057
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Leírták a lényeget valamint van hasonló topic, ezt zárom.
 
  • Tetszik
Reactions: leviiiii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.