Iker Howell panasza Sanyira

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dévid0

Barangoló
2019. 01. 19.
102
47
LV karakter
jaydee_blackwell
V2 karakter
severinus_trupo
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Iker Howell >

Panaszolt fél admin neve:
< Sanyi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen biralat. >

Bizonyítékok:
< [2022-02-14 00:27:48] [Output] : Iker Howell: (( Ennyi előrp elég vagy sem? ))
[2022-02-14 00:28:03] [Output] : Admin[1] Sanyi: (( az ő szituációjukra, amiben voltak, igen elég )) >

Megjegyzés:
< Ennyi előRP-vel akartak tőlünk belopni egy Aranybank rablást. https://pastebin.com/bvsMy66K Sanyi szerint ez elég. >
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,
megkaptam a logokat és át is néztem.
Ha kihívtok egy admint ügyintézésre, akkor nem értem milyen alapon veszitek ti a bátorságot, hogy az admin helyett intézzétek az ügyet a stílusotokról nem is beszélve. Sanyi részéről meg nem értem, hogy ezt miért hagyta. Ha már admint hívtok akkor számoljatok azzal, hogy nem fogja tovább engedni az RP-t ügyintézés alatt, nem értem ebben a felháborodásotok okát, máskor akkor ha lement az aranybank utána hívjatok admint, ha ilyenkor lejár az idő, azzal egyik admin se fog tudni mit kezdeni és nem fog ki/be getelgetni az aranyért.

Megnéztem az eredeti csapat elő rp-jét és a betámadókét is, hát őszintén szólva hiába akkor generálódott, a két RP közt ég és föld a különbség és hagy is némi kívánni valót maga után, a másik csapat nem nagyon erőltette meg magát ebben.

Ilyen szempontból egyet tudok érteni (a stílusokon kívűl) Ikerék RP-re tett panaszával, ha mindenki két soros RP-re támadná be a másikat abból káosz lenne.

Viszont nekem nem világos, hogy Lucky-t ki lőtte le és miért ez nem derül ki az admin ügyintézés alatt, pedig killogot is tudtok Sanyi visszanézni, erre szeretnék még egy választ kérni.
 

SanyiV2

cogito ergo sum
2021. 11. 03.
47
61
23
V2 karakter
Johnson McTaylor
Szia!

[2022-02-13 23:57:53] [Output] : [2022.02.13 23:57:52] Lucky Kaiserberg animba esett Gleb Losif által. [Sniper]

[2022-02-13 23:57:57] [Output] : [2022.02.13 23:57:56] Iker Howell animba esett Abraham Weidenmann által. [AK-47]

Csak ők voltak animba esve amikor kiértem. Iker alapvetően nem tudta volna folytatni az RP-t, mivel animban volt, viszont Gleb az ügyintézés ellenére célirányosan kocsiba szállt és indult aranybankhoz getelés után (lásd freeze és unfreeze).

A stílusukra Gleb megkapta a szankcióját az ügy végén (melyből szintén PK-m érkezett, viszont Bence lezárta), Iker-t pedig elengedtem, mivel az övé kulturáltabb volt. A szankcionálásra visszatérve, csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy Lucky-ék csapata ha kapta volna a hanyag RP-t, akkor Iker-nek is járt volna a stílusára egy jail, viszont fél egykor úgy gondoltam, hogy a balra-jobbra megoldás a legkézenfekvőbb mindenki számára.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panaszt jogosnak ítélem meg.

Elolvastam az ügyintézést, amiben jelentős hiányosságokat találtam, ugyan a stílusotokon jó lenne ha változtatnátok, de véleményem szerint sem fair ha az egyik fél veszi a fáradtságot és le RP-zi, hogy hogyan rabolja az aranybankor lépésről-lépésre, kinek milyen szerepet osztva, hogy utána egy másik társaság ezt egy két soros RP-vel tönkretegye, ennél azért jobban megerőltethetné magát a másik fél.

Ami az aranybank RP stoppot illeti, itt néhányan nem értették meg, hogy ha bárki is admint hív a helyszínre, az nem azt jelenti, hogy az RP szituáció az mehet tovább és csak annak van stop aki kihívta az admint. Ilyenkor teljes stop van mert egy ember kiesése is módosítja az RP szituáció kimenetelét. Ezt kérném megérteni háborgás helyett.

Figyelembe véve, hogy Sanyi 1-es adminként egyedül dutyzott és ügyről-ügyre ment, valamint az esemény éjjel fél1kor történt, így szóbeli figyelmeztetésben részesítem. Egymásközt már megbeszéltük, hogy legközelebb ilyen esetben ha fáradt, lépjen ki a game-ből és majd panaszkönyv formájában bíráljuk az ilyen ügyeket, valamint írjon adminisztrátor csoportba ha nem megfelelő az arány és nincs aki a segítségére legyen.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.