Igor Taylor jelentkezési lap Fix&Drive[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsombooR

Újonc
2019. 01. 11.
16
1
V2 karakter
Igor Taylor

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Zsombor,Zsombi bárhogy ahogy szeretnétek becenevet is adhattok ! 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018-08-25,26313perc ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~https://i.imgur.com/HMIzMDj.png , https://i.imgur.com/Ka7m34K.png ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Tudnám teljesíteni én úgy gondolom ! Hétköznap most így virus helyzet miatt 5 óra szerintem menne hétvégén akár több is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ 16 éve láttam meg a napvilágot Miskolcon. Ott már eldőlt az én sorsom hisz sportos családba születtem nincs olyan ember a családba aki ne sportolna , apa focizik anya kézizik. DVTK ban kezdődött a spotoros pálya futásom amit egy sérülés félbetört így most kisebb csoportban játszok. A sport szeretette mellet az állatok, állatokkal foglalkozás a másik hobbim hisz van egy farmunk mellete pedig vadőr/ vadgazdának tanulok ezért is adódik ,hogy legfőképp esti órákban játszok ,hisz ekkor jutok legfőképp számítógép elé. Iskolai pályafutásom középiskola 3. osztályában vagyok jelenleg a Mátrafüredi erdészeti,vadgazdálkodási és mezőgazdasági sulijában a vadgazdálkodási technikum szakon. Általában megtalálom a közös hangot mindenkivel ,segítőkész ,humoros srácnak gondolom magam MIUTÁN feloldódtam illetve megtaláltam a helyem egy társaságban. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Teljes neve:
~ Igor Taylor ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 2000.05.26 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ 8 általános de a kézügyessége profi ezáltal ezermester ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Jobb megélhetés reményében illetve új helyen új szakmai ismereteket elsajátítani ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Igor Taylor 20 éves Ezermester.Mindenhez is nagyon jól értek de legjobban a pénzköltéshez, szereléshez illetve a nőkhöz. Jelenleg a See City Los Santos egyik rendkívül kiemelkedő egyetemén hallgató vagyok közgazdasági szakon.Új szakmai gyakorlatok elsajátítása miatt jelentkezek a Fix&Drive szerelő telephez.Némi alapismereteim vannak szakmai szinten ,hisz hobbi autószerelő vagyok. Rendkívül megosztó személyiség vagyok ,hisz ha nem jó kedvemben kapnak el akkor elég flegma tudok lenni de ha feloldódok illetve megtalálom a helyem segítőkész, szerethető személyiség tudok lenni. Eddig dolgoztam NAV-ban pár hónapot hisz gyakornok voltam .Az angol az idegen nyelv amivel megtudom értetni magam.A beszédképségem elég jó ,hisz nap mint nap megfordulnak furcsábbnál furcsább emberek az országban ,városban akivel beszélni kell. Higgadt természetű vagyok de ha elgurul a gyógyszer rendkívül lobbanékony tudok lenni. ~

Aláírás:
Igor Taylor
 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion
Az első lap is el lett utasítva, nem szükséges újra nyitni rögtön.

Elutasítva!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.