Igor Stroganov jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vezsdel Mark

Újonc
2021. 02. 20.
15
18
V2 karakter
Filipino El Serntaro
sccslogo-new-color.png



Jelentkezési Lap


IG NEVED: Igor Stroganov
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 64120
IC SZINT: 36

KOROD: 18
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ MIKROFONNAL: igen
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi 2x SCCS 1x Tek 1x
TÁVOZÁSAID OKA: Taxira kevés volt az igény SCCS ből pedig mert Tek,be átmentem.Tekből pedig a szabadidőm nem engedte
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 1 éve voltam utoljára
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Igor Stroganov
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Tek be való csatlakozás.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 4-5 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Vezsdel Márk nak hívnak 18 éves vagyok,Kárpátalján élek,Jelenleg is tanulok Mezőgép szakon utolsó éven,hobbym a foci horgászás,és a traktorozás.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mindig is akartam visszajönni a SCCS be mert csapatépitő a közöség mindenki,normális mindenkivel,és hát szeretek szerelni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Biztos munkaerő lennék a csapatban!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Rcky

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
sccslogo-new-color.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023.12.26. 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.

((Megjegyzés: -))
See City Car Service - Ügyvezető
Sora Miura​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.