Igor Stroganov Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kis veszdel

Barangoló
2021. 05. 15.
78
55
V4 karakter
Matteo Lucianno
V2 karakter
Igor Stroganov
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Igor Stroganov
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 37490
IC SZINT: 27

KOROD: 17 éves vagyok
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen!
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: igen!

EDDIGI FRAKCIÓID: Orosz, See city taxi
TÁVOZÁSAID OKA: orosz ból, nem volt elég szabadidőm SCT ből 1 szer nem teljesitetem rendesen,jelenleg is dolgozom a sct ben
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: nem voltam még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: nem volt
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: nincs

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra de ha kell akkor többet !

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok,Vezsdel Márk nak hivnak,én Kárpátalján élek,Mezőgecsében ,17 éves vagyok, Jelenleg Baktalórántházán tanulok,Gépész szakot,2 éves vagy,kedvenc sportom a foci,és a motorozás,pinpong,hobim,az autó motor szerelés,szeretek horgászni,és imádok másokal beszélgetni/játszani
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? szeretném magam kipróbálni ,Szerelőként,taxi mellet ,persze mind a 2 frakcióban ugyan ugy 100% tudok teljesiteni

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincsen!​

Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: Kismettyu

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 615
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023. 01. 29 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.