igenazajimre -> Muurayi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
igenazajimre

Panaszra tett moderátor neve:
Muuray

Panasz oka:
jogtalanul kiosztott figyelmeztetes

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
elvileg erre kaptam https://forum.see-game.com/profile-posts/42395/

Egyéb megjegyzés:
nem ertem kinek nem adtam meg a tiszteletet azzal a hsz-el. Annyit írtam nekem is 3 betűs nevem van azaz Lee mert ez az IG nevem XD. Hol sért ez meg bárkit is? ja meg nem is azert irtam mert az illetőnek 3 betűs neve lenne, hanem mert írta egy PK alá, hogy senkinek nem lehet 3 betűs neve, azért írtam, hogy nekem is az van. Miért is tiszteletlenség egy ilyet írni? btw egy ilyenre adni 70 büntetőpontot...
 
Utoljára szerkesztve:

Muurayi

just the two of us.
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
689
2 939
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Lazrim Bajraktari
LV karakter
Keantay Gilbert
V2 karakter
Tominaga Kiyohisa
Szia,
mielőtt kiosztottam a figyelmeztetést Zane-el, egyeztettem, hogy rád tudjam adni a figyelmeztetést. Ő is látta a dolgokat, amennyiben nem lett volna jogos, szólt volna szerintem nekem, hogy ez nem helyénvaló.
Nem értem miért kell panaszhoz folyamodni, mikor van számtalan lehetőség, megkeresni engem itt privátüzenetben, vagy TeamSpeak-en és szívesen választ adok a kérdéseidre.
 

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
Szia,
mielőtt kiosztottam a figyelmeztetést Zane-el, egyeztettem, hogy rád tudjam adni a figyelmeztetést. Ő is látta a dolgokat, amennyiben nem lett volna jogos, szólt volna szerintem nekem, hogy ez nem helyénvaló.
szia, csak gondolom ő se tudta, hogy mi az előtörténete annak a profil hozzászólásnak.
Nem értem miért kell panaszhoz folyamodni, mikor van számtalan lehetőség, megkeresni engem itt privátüzenetben, vagy TeamSpeak-en és szívesen választ adok a kérdéseidre.
pl mert jogtalannak érzem a büntetőpontot és annak a mennyiségét? 70 pontot kapok egy ilyenre, közben 1 büntetőpontom nem volt még, pedig használom elég aktívan a fórumot. Tegyük fel jogosnak vélem a büntetést, de akkor is erre 70-et kiosztani? Más ha minősíti a másikat egy ilyenbe se kap 70et de még csak 1et se mert letudják annyival, hogy első figyu majd máskor kapsz.
 

Muurayi

just the two of us.
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
689
2 939
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Lazrim Bajraktari
LV karakter
Keantay Gilbert
V2 karakter
Tominaga Kiyohisa
A büntetés mértékéről én döntök. A szabályzatban meg van adva egy limit, ez esetben "Büntetés: 40-100 büntetőpont + hozzászólás törlése.", aminek a hetven (70) pont tökéletesen megfelel. Úgy gondolom túlzott szankciót nem adtam, hisz ha megnézed, ez egy közepes méretűnek felel meg, a maga számába, mivel a 70 pont a 40 és a 100 között van harminc-harminccal.
A te ügyedben való eljárásomat jogosnak találom, mivel alaposan végére jártam a dolgoknak. Gondolok itt arra is, hogy személyesen az érintett admint is megkerestem, és megkérdeztem, hogy ismerősök vagytok-e.
 
Utoljára szerkesztve:

igenazajimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
579
1 086
Budapest Airport
V4 karakter
Mayur Lee
LV karakter
Mayur Lee
V2 karakter
Sergely Ruzinow
A büntetés mértékéről én döntök. A szabályzatban meg van adva egy limit, ez esetben "Büntetés: 40-100 büntetőpont + hozzászólás törlése.", aminek a hetven (70) pont tökéletesen megfelel. Úgy gondolom túlzott szankciót nem adtam, hisz ha megnézed, ez egy közepes méretűnek felel meg, a maga számába, mivel a 70 pont a 40 és a 100 között van harminc-harminccal.
A te ügyedben való eljárásomat jogosnak találom, mivel alaposan végére jártam a dolgoknak. Gondolok itt arra is, hogy személyesen az érintett admint is megkerestem, és megkérdeztem, hogy ismerősök vagytok-e.
Profil hozzászólás arra van, hogy írjunk oda valamit, ha zavarja állítsa be, hogy ne írhasson oda boldog boldogtalan, vagy törölje.
De továbbra sem sikerült megmagyarázni, hogy ez pontosan miért is tiszteletlen hozzászólás, miért lenne sértő? Erre kérek magyarázatot.
 
  • Hűha
Reactions: Paki

Muurayi

just the two of us.
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
689
2 939
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Lazrim Bajraktari
LV karakter
Keantay Gilbert
V2 karakter
Tominaga Kiyohisa
Az ő szemszögéből nézve, támadásnak tűnik a hozzászólásod. Egy panaszkönyv kapcsán írtad a profilja alá a megjegyzést, ami az ő figyelmetlensége miatt történhetett. Emberek vagyunk, mindenki hibázik, nem éri meg belekötni mindenbe is.
Többet nem igazán tudok hozzáfűzni, várom a bírálatot.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 026
5 591
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
Szerinted az normális, hogy írsz egy cinikus megjegyzést egy admin üzenőfalára - akit nem is ismersz -, burkoltan beszólsz neki egy hibája miatt, aztán jogosan megkapod a figyelmeztetést, és még neked áll feljebb?

Ez már sokadik panasz a viselkedésed miatt, jelenleg is tiltva vagy, gondolkozz el a jövőben szeretnél-e itt még fórumozni.

A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.