IG Tablet vs. Fórum

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< William Guerrini >

Ötleted:
< IC Tablet behozatala, amivel InGame lehetne kizárólag a fórumot megnyitni. Gyakorlatilag HTML <iframe> beágyazással kivitelezhető lenne. >


Megjegyzés:
Előny: Gyorsabbítaná egy kicsit a fórum tevékenységeket, nem kellene annyiszor letálcázni.
Hátrány: Akiknek csekély a videoramja, ott sokadszori megnyitáskor akár kifagyást is okozhat.

 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Ez elég szuper ötlet,mindenképp támogatom.Bár annyi lehetne a dologban,hogy nem tableten lenne,hanem a telefon funkciója lenne bővítve ezzel.
 
  • Tetszik
Reactions: Carter és lecsapc

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szerintem mindenki különbséget tud tenni abban, hogy egy topic a fórumon IC vagy OOC (szövegkörnyezetből, kialakításból ez egyből látható). Szűklátás szerintem csak a hirdetőrészleget felhozni példának, fórumos jelentkezési oldalak/kérelmek is mind IC futnak a fórumon. Játékosként valószínűleg kevesebb használható oldal lenne, viszont a leaderek munkáját úgy gondolom például nagyban segítené.
Ez egy komplex dolog úgy gondolom itt, hogy kinek miben lenne segítség mi IC, mi OOC, próbáljatok nem egy szemszögből véleményezni.
 
  • Tetszik
Reactions: krts

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Hali!
Szerintem ehhez nem lenne szükséges, egy külön tablet.. Szerintem ezt bőven meglehetne oldani a telefonon keresztül is. Ez is feldobná egy kicsit a régebbi telefon "hasznát".
Maga az ötlet egyébként okés lenne, viszont, abban egyet kell értenem @dzsonyka -val, hogy maximum a hirdető részleget lehessen megnyitni.
Elég érdekes lenne az, hogy egy IC tárgyat arra használ fel valaki, hogy megnézze az aktuális PK-kat.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Legalább a laptop item is értelmet nyerne, akkor már arról is, meg telefonról is meg lehessen nyitni, de kizárólag a hirdető részleget. De annyival kiegészíthető lenne a dolog, ha egy ember pl SCCS tag, akkor meg tudja nyitni az SCCS alfórumját és témáit, így mondjuk egy igényléshez nem kellene letálcáznia, hanem ingame is meg tudná azt írni az irodában.
 

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Felesleges van fórum 2017 óta, maradjon is. Ez a felület egy bevált módszer, a jót nem kell elronatni. Többek között megfelelő felület a barátokkal való csevegésre is, így ezt nem rontanám el. Valamint azt nem értem hogy minek egy játékon bellüli második hirdetőrészleget létrehozni. Aki dolgozik esetleg munkában a tanulóknak iskolában megfelet eddig is ez a plattform.
 

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Ahogy @Antoon felvázolta, úgy teljes mértékben támogatni tudom. Sok hátrányt nem okozna, szinte csak előnyei vannak az ötletnek. Viszont valahogy megkéne oldani, hogy szét legyen választva az IC, illetve az OOC részleg. Így megtudnánk írni IC frakciókbeli igényléseinket, hírdetést tudnánk megosztani stb. Illetve talán a kezdőjátékosok számára is kicsit elérhetőbb lenne a fórum, mivel személy szerint úgy gondolom, hogy a kezdő playerek nem feltétlen keresgélik a fórumot, inkább mennek IC tagfelvételekre stb. Így viszont sokkal elérhetőbb lenne számukra, 2 kattintás és már bent is lennének.
 

forog a fold

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
341
710
LV karakter
cristiano ronaldo
V2 karakter
conor mcgregor
Felesleges van fórum 2017 óta, maradjon is. Ez a felület egy bevált módszer, a jót nem kell elronatni. Többek között megfelelő felület a barátokkal való csevegésre is, így ezt nem rontanám el.
regebb ota van am forum. Nyilvan nem rontana el semmit se, ha bekerulne. @darting off :eek::unsure:
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: makaveli és Antoon

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Felesleges van fórum 2017 óta, maradjon is. Ez a felület egy bevált módszer, a jót nem kell elronatni. Többek között megfelelő felület a barátokkal való csevegésre is, így ezt nem rontanám el. Valamint azt nem értem hogy minek egy játékon bellüli második hirdetőrészleget létrehozni. Aki dolgozik esetleg munkában a tanulóknak iskolában megfelet eddig is ez a plattform.
Az keresőből ugyanúgy elérhető lenne mint eddig, abban nem lenne változás. A téma arról szól, hogy integráljuk be a szerverre is bizonyos részeit, így pár szituációt megkönnyíthetnénk. Úgy gondolom hátrány nem fakadna belőle, aki pedig nem szeretné használni annak meg nem kötelező.
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Hali, alapjáraton egy jó elgondolás, viszont én is inkább a telefonba vinném át, és ahogy mások is előttem csakis a Hirdető részleget tenném láthatóvá benne, essetleg a frakció részleg egy részét(jelentkezések, igénylések).
Pár dolog amivel lehetne bővíteni még a telefont:
-Amiket készítünk telefon kamerájával képet azt meglehessen tekinteni a "Fotók" iconnál.
-Számológép
-Óra
-Térkép(f11 jelenjen meg ha arra kattintunk)
-Flappy Birds visszahozatala amivel a Game Center is jönne
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát először is némelyik hozzászólást megbántam, hogy elolvastam...
Nyilván azon a fórumon az IC részlegeket lehetne csak megnyitni, ezáltal kezdőbbeknek a játékon belül kevesebb dolog közül kellene kikeresni ha jelentkeznének, ez teljesen pozitív.
IC részleg nem csak a kereskedők kedvence a hirdető részleg, a frakciók, a kormányzati felhívásos, újságcikkes rész is.
De! Ha már az OOC rész és a pk-k is szóba kerültek, az adminisztrátoroknak lehetne olyan rész, hogy egy parancs segítségével megtudják nyitni a szerveren belül a panaszkönyves és ub kérelmes részt.
Teljes mértékben támogatom ezt az ötletet.
Szerintem itt nem a tableten volt a hangsúly, hanem, hogy valamilyen formában legyen ez megvalósítva. Laptop, telefon, tablet... mind1.
 

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 488
LV karakter
sean.fraser
Hát én is bánom, hogy le mertem írni a véleményemet. :ROFLMAO:
Egy "fun" szerveren nincs ilyen, minek kellene egy RP szerverre ? :D



edit: "FUN" - gazdag "rp".
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Gerőcs

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Fun szerverre nem nagyon járok, viszont szerintem ott nincsenek frakciók, ahol ez a dolog hasznos lenne.
 
  • Vicces
Reactions: Jhnny

.Adesz

Csibészkarika💝
2021. 01. 14.
165
172
17
Zalaegerszeg
quotesbytavaszi.tumblr.com
V4 karakter
Adam.Gown
V2 karakter
Adam El Fuego
Szép és jó ötlet, viszont lehet hogy nem tablet hanem a telefonnal célszerúbb lenne, és akkor itt akár arra is ki tudok térmi hogy a híváselőzményekre és sms rendszerre kerülhetne egy frissítés ahol atláthatóbb lenne, és nem tűnik el az előzmény. De számomra nem lenne számottevő a fórum, biztos sokaknak segítene, ezért remélem bekerül!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.