IG hirdetéses szűrő

Loci báttya

Újonc
Támogató
2022. 12. 04.
19
43
V4 karakter
Theodora Stavrou
LV karakter
Herzen Piero
Hello, az lenne az ötletem, ha telefonon pl autóhirdetésekbe bemegyünk, akkor a szűrőn ne csak a márkákat lehessen állítani, hanem hogy milyen pénzösszegek között dobjon be hirdetéseket.
 

xiaomi munkas

Pötyögtető
Támogató
2020. 09. 23.
448
826
Budapest
V4 karakter
Elijah Paz
Ez az ötlet nem lenne valami hasznos, ugyanis sokan úgy teszik ki a kocsit, hogy ingyenes, amikor egyáltalán nem az.
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
510
1 003
18
V4 karakter
Declan Wells
Nem nehéz szerintem átgörgetni egy adott márkát telefonon. Általában van maximum 25-30 darab különböző hirdetés található egy márkára.
Valamivel rövidebbé tenné a legjobb autót megtalálni a játékos számára, ez tény, de nem éppen egy megváltó fejlesztés lenne.
 

Loci báttya

Újonc
Támogató
2022. 12. 04.
19
43
V4 karakter
Theodora Stavrou
LV karakter
Herzen Piero
Nem nehéz szerintem átgörgetni egy adott márkát telefonon. Általában van maximum 25-30 darab különböző hirdetés található egy márkára.
Valamivel rövidebbé tenné a legjobb autót megtalálni a játékos számára, ez tény, de nem éppen egy megváltó fejlesztés lenne.
Hát igen azt értem, hogy nem sok idő végiggörgetni egy márkát, de ha mondjuk nem márka szerint néznék, hanem mondjuk 5 milla alatt akkor nézzem végig mind a 400 hirdetést?
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
510
1 003
18
V4 karakter
Declan Wells
Van az embernek alapból egy elképzelése, hogy milyen autót szeretne venni, illetve hogy az az autó mégis milyen árban mozoghat. Persze megérthető a te nézeted is a dolog iránt, hogy mégis egy adott árkategória alapján szeretnél venni magadnak bármilyen autót ami veled szembejön, akkor hasznos. Csak hát az én véleményem szerint a legtöbb ember az első sorban leírtak alapján próbál magának venni egy kocsit.
De mindenféleképpen nem lenne rossz dolog egyébként, tehát hátránya egyáltalán nincs.
 

Thomas wIde

Újonc
2019. 02. 05.
23
7
V4 karakter
Jessie Wide
LV karakter
Erick Russel
V2 karakter
-
16.) Tilos a hozzászólások vadászata. ↳ (Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát.) Büntetés: 100 büntetőpont. - Rizzo
Szerintem jó ötlet! Támogatom
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
247
552
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Lehetne még olyat is, hogy pl "elérhető szűrő" és csak azokat dobja fel akik online játékosok. én amúgy is legtöbbször a zöld bogyót keresem, aki nem elérhető az nem is érdekel úgy se válaszol max 1-2 nappal később addigra meg találok másutt.
 
2019. 01. 10.
62
215
V4 karakter
Mauro Bartognoli
LV karakter
Moe Andrews
Szerintem jó lenne. Akik ingyenesen raknak ki autót az egyértelműen bele kerülnek minden szűrésbe, miért nem lenne hasznos? Fejtsd már ki…
Szerintem pont úgy kéne, hogy aki ingyenesre rakja, annak a hirdetése ne legyen mutatva, ha árintervallumra keresünk. Remélhetőleg ezzel visszaesne az ilyen hirdetések száma, mert szerintem marha idegesítőek.