Ifran Hines jelentkezése a Jesse Car Service-hez.

balazsvagyok

Újonc
2019. 01. 18.
44
16
V4 karakter
Balasis Cartel
LV karakter
Ifran Hines
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Ifran Hines -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Fort Carson, 1999.12.26. -

Bejelentett lakcím:
- Las Venturas, Wilmer Ct. 1. -

Telefonszám:
- +38-76-939-9667 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Az életem központjában az autók állnak, illetve édesapukámnál mai napig hobbi szinten szerelek. Már dolgoztam a cégüknél, szeretnék visszatérni. Emellett a munkatársaimmal kapcsolatokat tudnék építeni, akár barátságokat is.-

Miért pont önt válasszuk?
- Sok tapasztalattal rendelkezem a szakmában. Hobbiként mai napig foglalkozok vele, két éve pedig hivatalosan is dolgoztam a cégnél. Munka amit kiadok a kezeim közül, az igényes. Közösségbe könnyen beilleszkedek, szeretek csapatban dolgozni.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A weboldalukat néztem, amikor megláttam, hogy van lehetőség jelentkezni. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Nagykereskedési futár, autószerelő, illetve "hobbi" munkákból kerestem a pénzemet. Szakmai tapasztalatot még édesapám szerelőműhelyében is szereztem, amikor neki segítettem. Alkalmanként magamnak, vagy barátoknak is szereltem. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Kevés időm volt dolgozni a cégben, ezért felmondtam. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Ifran Hines
Kelt: 2024.08.14.

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Balázs -

Betöltött életkorod:
- 18 -

Jelenlegi játszott perced:
- 38 018 perc -

Korábbi frakcióid:
- Jesse Car Service -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Felmondás, idő hiányában. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 6 - 6 és fél éve, és igen játszottam már. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretnék újra a része lenni, illetve megtetszett az új rendszer. -

Miért válasszunk téged?
- Jól dolgozom csapatba, segítőkész vagyok a társaim felé. Sokat vagyok aktív a szerveren, ennek jelentős részét a frakciónak tudnám szentelni. A ígéreteket, követelményeket tartom, amennyiben utasítást kapok, arra hallgatok, nem önbíráskodok, ha nyilvánvalóan valami el lett mondva. Nem tagadom, nem vagyok hibátlan, de ha ilyen történne a frakcióban tartózkodósom alatt, tanulni fogok belőle, és másodjára biztosan nem követem el, lehet csupán egy félreértés. Kommunikáció nem az erősségem, kell nekem idő, hogy hozzászokjak emberekhez, és meg tudjak nyílni előttük, de próbálom fejleszteni. Probléma megoldásban célra törő vagyok, általában találok módot a megoldásra. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Hétköznap, iskolaidőben 2-3 óra, ezenkívül többet is. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 2149 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Balázsnak hívnak, Herceghalmon lakok, Pest (vár)megyében. 18 éves vagyok, 5. évemet kezdem szeptemberben, Budapesten egy gazdasági technikumban. A fő hobbim az autók, autókkal kapcsolatos dolgok, szeretek bütykölni, bármit is. Idén októberben lesz 4 éve jogosítványom, februárban volt 1 éves a B kategóriám. Autók mellett a barátaimmal járok programokra, hétköznaponta gép előtt beszélgetünk, játszunk valamit. See-vel, autószimulátorokkal, néha tarkovval szoktam játszani, barátokkal R6. Nagyon szeretem a rallyt, apukám a szakmában dolgozik, valószínűleg miatt szerettem meg ennyire. Így a legtöbb szimulátor amivel játszom az rallys, emellett utcai autókkal is szívesen vezetgetek gyakran. A szerveren eddig mindig ciklusokban játszottam, volt amikor nem volt rá időm, volt amikor meguntam, de most pár barátom is elkezdett vele játszani. Illetve nagyon megtetszett az "új" szerelő rendszer, sokkal közelebb áll a valósághoz mint korábban. Nem barátkozom könnyen, kell idő mire meg tudok nyílni egy társaságban, és belekapcsolódni beszélgetésekbe, hozzászólni. De szerintem ez is egy új lehetőség, hogy fejlesszek ezen a képességemen. Szerintem úgy lehet a leghatékonyabban dolgozni, ha jó a közeg, segítjük egymást, és bárkivel lehet egy jót beszélgetni. Segítőkész vagyok, szeretek csapatban/együtt dolgozni másokkal, viszont a barátkozásban, a beszélgetésekben nekem kell majd segíteni.-
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sok sikert kívánok, hajrá. Jelentkezésed TÁMOGATOM!