Idlewood Skinheads

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Chriss Jamess

Újonc
2019. 08. 24.
12
13
V2 karakter
Chris James
[Kép eltávolítva]

A szkinhed (angolul skinhead) avagy bőrfejű egy társadalmi szubkultúrát és az ahhoz tartozókat jelölő elnevezés. Gyökerei a munkásosztályhoz, a szegényebb néprétegekhez csatolják. A skinheadek az 50-es,-60-as évek két fő szubkultúrájából alakultak ki. Ez a két szubkultúra a "mod" és a "rudeboy" volt. A "modok" brit munkásosztály fiataljai voltak.

482sa_mp_017_tn.jpg


Az Idlewood Skinhead- banda, egy neo náci-banda, ami 2010-ben alakult meg Los Santos, Idlewood Motel-nél.A helyieket rettegésben tarttja, de ugyanakkor felnéznek rájuk, mivel valamilyen szinten védelmezői a környéknek.A bandatagok nem félnek kinyilvánitani hovatartozásukat, és eszméiket.Sokszor konfliktusba keverednek az eltérő rassz-ú emberekkel.Jelenlegi becslések szerint 300-400 tag van a bandában, de ez a szám egyre jobban növekedik.A banda alapitója Cody Marshall,a másik pedig Chris James.


Segitség a TGF-előknek:A TGF-nállunk nem bonyolult, de a bentmaradás annál inkább.TGF-et szoktunk tartani egyéb helyeken, de lehet IG is TGF-elni természetesen. Ha TGF-elni szeretnél akkor fehér skinbe gyere oda, és beszélgess a tagokkal, ismerkedj stb...


[Kép eltávolítva]
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
ma volt veletek egy ügyem, ahol azért fenyítettetek egy srácot, fegyverrel a kezetekben, mert ütköztetek egyet..kissé el vagytok tévedve, ha van egy ns frakciód, ugyanúgy civilnek számítasz a szerveren, ez nem juttat semmilyen előnybe titeket..teszem hozzá szankciót érdemeltetek volna
ha pedig már nem te írtál egy saját fk leírást, akkor legalább a forrást jelölted volna meg..( https://hu.m.wikipedia.org/wiki/Szkinhed )
 

Kivon

Újonc
2019. 01. 10.
52
122
Ház:)
V4 karakter
Zhaire Hunt
LV karakter
Dexter Lebrance
V2 karakter
Takeo Lynch
Élményképek lesznek? Amúgy GL :D
 

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Szerintem töröljétek magatokat:
- Nagyon gáz amit csináltok.
- Skate Park-ban lévő TGF-ek amik kész viccek.
- Wikipedia ctr + c, ctrl + v leírás.
- Nem egyedi ns frakció ötlet.
- Képek szombat óta nincsenek.
- Random néger skinben lévő emberekhez oda mész/mentek biciklivel AK-val a háton és neki álltok rögtön szó nélkül.
(- Megértem, hogy néger "ellenesek" vagytok elv. de az nem azt jelenti, hogy minden néger skinben lévő emberhez odamentek és már rögtön beszóltok neki.)
- Kép.
- Gondolom ez így megy az igazi (irl) neo náci tagoknál is minden nap. Derek Vinnyard mondja: Te meg? Derek Vinnyard mondja: Mit keresel itten? Derek Vinnyard mondja: Menjél elfele jó? Derek Vinnyard mondja: Akkor térdelj. Derek Vinnyard mondja: Nem viccelek. Derek Vinnyard mondja: Ez az én területem.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Danesz

Chriss Jamess

Újonc
2019. 08. 24.
12
13
V2 karakter
Chris James
Hello! 1. kérdés miért töröljük magunkat?
2.kérdés mi ebben a gáz hogy rp-zni szertnénk?
3.kérdés Gond az hogy mi szertnénk embereket felfenni mert ketten vagyunk.
4.kérdés a wikipédia linket be fogom rakni.
5.kérdés találj ki jöbb ns fraki ötletet.
6.kérdés azért nincsenek képek mert senki nem hajlandó rp-zni velünk.
7.kérdés miért baj az hogy négereket fenyegetünk? miért baj az hogy derek hátán maradt egy ak a motorosok p1 el meg bugattikal járkálna meg arany ak a hátukon ha belénk kötsz akkor beléjük is.
8.kérdés amit te írtál az nem rakod fel engem nem zavar az hogy ellenünk vegy de ha mi vállaljuk akkor te is vállald.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Hello! 1. kérdés miért töröljük magunkat?
2.kérdés mi ebben a gáz hogy rp-zni szertnénk?
3.kérdés Gond az hogy mi szertnénk embereket felfenni mert ketten vagyunk.
4.kérdés a wikipédia linket be fogom rakni.
5.kérdés találj ki jöbb ns fraki ötletet.
6.kérdés azért nincsenek képek mert senki nem hajlandó rp-zni velünk.
7.kérdés miért baj az hogy négereket fenyegetünk? miért baj az hogy derek hátán maradt egy ak a motorosok p1 el meg bugattikal járkálna meg arany ak a hátukon ha belénk kötsz akkor beléjük is.
8.kérdés amit te írtál az nem rakod fel engem nem zavar az hogy ellenünk vegy de ha mi vállaljuk akkor te is vállald.

én meg hozom az Arabokat és kérek hozzá C4et meg Boeing 737-t FK járműnek.
Ne már komolyan... elég IRL is mindenhonnan a gyűlölködést látni, ide ez nagyon nem kell és nem is hiányzik,
"gratulálok" az ötletért.

UPD: ezeket a tiltott önkényuralmi jelképeket meg nagyon gyorsan töröljétek,
mert M.o. -n csak történelmi vonatkoztatásban lehet felhasználni, ez pedig nagyon nem az.
 
  • Vicces
Reactions: Nxrby

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Elutasítva, emellett az ilyen tevékenységeket nem szeretném meglátni a szerveren. Megkérdezhetem hány éves vagy, hogy egyszerűen hogy jut ilyen az eszedbe? A képeket pedig kiszedtem. Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.