IC Jailek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
530
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Grigorij Tretyjakov >

Ötleted:
< IC Jail idők újragondolása >

Megjegyzés:
< Sziasztok! Számomra hatalmas problémát vet fel az IC Jailek időtartalma. A fegyházban sajnos be kell vallani nem rpzik senki és csak afkolja mindenki a büntetését. Véleményem szerint egy IC Jailnek kevesebbnek kéne lennie mint egy durvább szabálysértésért kapott AJ időnek. Tegyük fel éppen elkapnak egy gyilkosságért de te az RP közben elkövetsz egy PG-t, kapsz mondjuk 250 perc AJ-t. Ugyanez a szituáció de te megadod magad, szabályok keretein belül cselekedsz és kapsz egy 600 peres Jailt 4 milliós bírsággal. 1. Senkinek nincsen kedve 7-10 órákat afkolni mikor szeretne még aznap játszani. 2. Jobban "megéri" meghalni vagy bármilyen szabálysértést elkövetni minthogy a Rendvédelem vigyen be. Várom a véleményeket ezzel kapcsolatban... >
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
IC Jail nem látszik UCP-n.
Nem az alapján vesznek be majd téged egy frakcióba, avagy nézik az előéleted, hogy milyen IC Jaileket kaptál. Adminjail nem véletlenül szerverszabályzati pontokra vonatkozik. Aki inkább ilyen szabályzati pontot vét, azért, hogy kevesebb percet kapjon (ilyenkor van, aki még az IC jailt is hozzácsapja ezek elkerülése végett), ne csodálkozzon, ha sehova nem fogják felvenni.
Viszont amennyiben értelmes érveket hoztok fel a jail időtartamok csökkentése mellett, RSZSZ-en (Rendvédelmi Szervek Szövetsége) felhozzuk a témát, és megvitatjuk.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és CarlV2

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
530
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Igen nyílván megmarad az UCP-ben viszont elég rosszul néz ki mikor egy DM/PG-re kap valaki mondjuk 300 percet te meg aki szabályosan játszik kapod a dupláját egy IC dolog miatt. Szerintem teljesen fölösleges ilyen mértékű büntetéseket osztani. Amit el lehet vele érni hogy az adott játékos aznap már nem fog játszani mert kiafkolja a jailt és lelép inkább. Természetesen kell hogy valami visszatartó ereje is legyen Jailnek ne pedig mindenki bűnözzön orrba-szájba de ezek a 7-8-9 óras Jailek szerintem nevetségesek IC elkövetett bűncselekmények miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Akkor tudnám elkébzelni a jail idők csökkentését, ha a ticketet összelehetne adni.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem lényegtelen , hogy mennyi időt kap valaki , úgy is le afkolja.... Szerintem azon kellene változtatni , hogy ne lehessen mindent óvadékkal elintézni , nagyobb bűncselekményeket , valamint a börtön időket abban az esetben csökkenteném , ha a börtönidő alatt foglalkoztatva lennének a playerek... egy kis rp... börtönben munka , sport és hasonlók , mert akkor nem az afkolásról szólna az egész.
 

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
Szerintem lényegtelen , hogy mennyi időt kap valaki , úgy is le afkolja.... Szerintem azon kellene változtatni , hogy ne lehessen mindent óvadékkal elintézni , nagyobb bűncselekményeket , valamint a börtön időket abban az esetben csökkenteném , ha a börtönidő alatt foglalkoztatva lennének a playerek... egy kis rp... börtönben munka , sport és hasonlók , mert akkor nem az afkolásról szólna az egész.
Ez esetben a fegyházat kéne megcsinálni egy különálló FK-ra, mint V3-on.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Szerintem teljesen felesleg, ez pont így jó ahogy van. Ha valamit csinálsz és elkapnak, vállald a következményeket. Az össze adás meg hülyeség,. Így is ha elkapnak egy ember rabon, elég nagy ticketet kapsz. Nem beszélve ha 1000 lőszer el kapnak el.
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ha csinálsz valamit, és elkapnak, igen vállalja az ember a következményeit, de szerintem senkinek sincs kedve 600 percet ülni feleslegesen. Tegyük fel, ugyanolyan szabályosan játszik egy maffiózó, mint egy rendőr. Még is egy elkapásnál a maffiózó ül, a rendőr játszik tovább. Ezzel az ég világon semmi baj nem lenne, ha nem órákat kéne ülni. Én személy szerint nagyon maximum 2 órás ic jaileket fogadnék el. Támogatom az ötletet!
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ja, hogy te kipakolsz 80 darab ATM-et, meg lövöldözöl, menekülsz a rendvédelem elől, és akkor amit kapsz börtönbüntetést sokallod. Erre inkább semmit nem mondok.
 
  • Vicces
Reactions: Refresh és Huskys

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
ez nagyon régóta így van, és eddgi senkinek nem volt gondja vele. Aki nem akar ülni, az nem Illegálozon, aki meg szeretne az fogdja el hogy lecsukhatják.
 
  • Vicces
Reactions: Babo és Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Nem tudom miért rólam kell beszélni, amikor nem is játszok még de látszik ennyire jársz utána a dolgoknak. Nem fejetlenül kel hsz-elgetni, hanem normálisan a dolgok után járni. Bálint te meg olvasd el megint az előző hsz-emet mert látom nem érted mit írtam benne.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
530
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
Ja, hogy te kipakolsz 80 darab ATM-et, meg lövöldözöl, menekülsz a rendvédelem elől, és akkor amit kapsz börtönbüntetést sokallod. Erre inkább semmit nem mondok.
Mintha a rendvédelem nem menne ki ugyanúgy ezekre az ATM rablásokra, üldözésekre, és nem élvezné az egészet.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ha te Roleplay szerverre szórakoztatás céljából mész ATM-ezni, meg üldöztetni, akkor meg tudom érteni ezt az ötlet topicot. ;)
 
  • Vicces
Reactions: Browniee és Huskys

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ha te Roleplay szerverre szórakoztatás céljából mész ATM-ezni, meg üldöztetni, akkor meg tudom érteni ezt az ötlet topicot. ;)
Szórakozás céljából játszik mindenki a szerveren. Azért kell játszani egy játékkal hogy szórakoztasson. Nagyon nagy butaságot mondtál. :D

Az hogy most van a szórakozásnak is külön módjai a szerveren, és ezt valaki úgy oldja meg, hogy szembeütközik a szabályzattal, az már megint egy másik téma, ami nem feltétlen ide tartozik.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Heo, szerintem ha téged bevisznek akkor annak van indoka. Nem véletlenül visznek be. Ha valamit tettél akkor azt IC felkell vállalnod. Sokan inkább elkezdenek szabálytalankodni de értelmetlen. Nem véletlen lett kitalálva az Óvadék rendszer. Nem Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Senki nem vitatja azt, hogy ha bevisznek van-e indoka, és azt hogy felvállalod-e a tetted avagy sem. Ezt a témát igazából nem lehet nagyon lebonyolítani, szimplán csak néhány játékos sokkalja a börtönidőket.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Az ötlet megnyitása óta a maximum IC börtönidő 600 percről 300-ra csökkent, illetve új szabálypont került a BTK-ba.
" Együttműködést tanusító magatartás esetén 10%-al csökkenthető a büntetés. "
(Ezzel együtt természetesen összegbeli változtatások is életbe léptek.)
Erről bővebben itt: v2 - BTK
Ennyit tudtunk tenni az ügy érdekében.
Bármi kérdés/ötlet merül fel ezzel kapcsolatban, nyugodtan keressetek.
Ezt zárom/helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.