Huskys - Trafipax, Csekk [Z/H]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kenta Hiroto >

Ötleted:
< Trafipax csekk update, normal csekk update. >

Megjegyzés:
<
Traffipax Csekk Update


Amikor a traffipax lekap gyorshajtás indokában, akkor ne egyből vonja le a pénzt, hanem az óránkénti fizetés megjövetelével a bankszámlánkról vonja le azt. Egyértelműen nem csak egyet, hanem annyiszor, ahányszor lekapott a traffipax és összeadja a rendszer az összeget. Ezt lehetne fokozni azzal, ha többszörösen büntetett előéletű a személy gyorshajtás részt, akkor az MDC-be kiírná ezt az információt, és belehetne vonni a vezetői engedélyét az adott személynek.


Normal Csekk Update

Esetleg egy közúti igazoltatásnál ha valamiért csekket ír nekünk a rendőr, akkor ha nem is a v3-as csekk rendszer, de legalább egy ahhoz hasonló rendszert kreálni, ami egyértelműen növeli az rp színvonalat. Arra is gondoltam, hogy a csekket nem a bankban, hanem a postán lehetséges befizetni, így akár egy postát is lehetne csinálni egy egyedi interiorba. >
 
Utoljára szerkesztve:

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
A csekket részt adom, de az mdcnek csak üldözés lenne a vége.
 
  • Vicces
Reactions: Huskys

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Én is csak a csekkes részét tudom támogatni , az mdc-vel az üldözésen kívül az a baj , hogy ha azt nézzük egy állandó trafinál csak a járművet tudják beazonosítani és a hozzá kapcsolható tulajdonost valamint üzembentartót , tehát ha pl. nem a jármű tényleges tulajdonosa vezette éppen a gépjárművet akkor nem a gyorsan hajtó sofőr kapná a büntetőpontot a jogosítványára.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ilyen erővel mindenből csak üldözés lesz, ez már kezd hülyeség lenni. Nem mindennek ezt az oldalát kell nézni. Amit te mondtál Buba, egészen egyszerű megoldani, mégpedig be kéne jelenteni az autót a városházánál, hogy névre szólóan kerüljön a "körözés". Így ha el is adja az adott személy, nem lesz gondja vele a következő embernek.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
A v3-as csekk rendszer a legutóbbi ORFK frakció fejlesztési kérelemben el lett fogadva.
[Katt a topichoz!]
Ehhez már csak idő kell.

Ha belegondolunk, azért von le minden egyes bírságot, stb.-t a rendszer a készpénzünkből, mivel ha a számlánkról vonná le, annak nem lenne akkora súlya (egyedül a kamatozás hiánya).
Ha valaki mínuszba kerülne a számlán, természetesen inkább magánál tartaná a pénzt, mivel 3 milliónál többet úgysem vehetnének el tőle, és így legalább nem kéne kifizetnie a rendőrségi bírságokat, és egyéb büntetéseket sem (lásd: traffipax).
Ezért van az, hogyha a számláról-számlára való utalás például bekerülne, az emberek ugyanezt csinálnák a KP-jukkal is. Túl egyszerű lenne kijátszani a rendszert.

Traffipaxos körözésekből ahogy már előttem is említették, csak az üldöztetés menne.
Felesleges külön bejelentős részt egy ilyen miatt létrehozni.

Véleményem szerint teljesen jól megvagyunk ezzel a traffi-rendszerrel, nem érdemes megkeverni az egészet ezzel az esetleg újítással.
 
  • Tetszik
Reactions: #Bálint#

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Értem, fejet hajtok a véleményetek szerint és egyetértek. A bálintén kívül köszönöm mindenkinek az normális vélemény nyilvánítást. Z/H
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.