Huskys ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kenta Hiroto >


Ötleted:
< Kamionos munka fizetésének helyreállítása. >


Megjegyzés:
< Kaptam egy-két hírt emberektől hogy bele piszkáltak a kamionos rendszerbe, ezáltal a fizetések lekonyultak kissé. Beszéltem Shifty-vel, és ő azt mondta hogy a pénzügyi részébe nem nyúlt bele, de megköszönte hogy szóltam és azt mondta hogy ráfog nézni. Ezzel semmi baj nincs, csak már 1 hónapja volt ez. Tisztázzuk, nem azért írtam az ötletet, hogy sürgessek itt akárkit, vagy önbíráskodjak, mert hallottam olyat, hogy ez így marad, hanem azért hogy hívjam fel erre a figyelmet. Mivel egy-két szintnél meg volt határozva egy minimum összeg, amit kaphattak már a kamionsofőrök. Viszont aki 60-as szintig kivitte, annak is van hogy 20 ezer forintos fuvarokat dobál be. Köszönöm hogy elolvastad, további szép Napot/Estét! :) >
 
  • Tetszik
Reactions: szatyras

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
myron válasza:
Mint leírtad Shifty meg lett kérdezve róla és leírta azt is, hogy nem szándékosan lett levéve a fizetés, valószínű valamitől buggos lett a rendszer így kevésbé ad olyan fuvart ami meg is érné. Amint lesz ideje Shiftynek biztos meg fogja csinálni. Ezt a topicot viszont zárom/helyezem ,mert mint leírtam nem szándékosan lett levéve a fizetés.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.