Huskys ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Diego R Szega >

Ötleted:
< Mozi, új kocsik. >

Megjegyzés:
< Lehetne plázába egy mozi, ami interiorba lenne. Lenne 1 vagy max 2 terem és minden este egy adott időpontba pl. 18:00, 20:00-kor mennei valami random film. Az új kocsikra pedig arra gondoltam hogy jöhetne be megint csak 6-7 új autó, mivel színesíti a mindennapokat. Saját véleményem új kocsikra: BMW M4, Audi RS6 Avant, BMW e61, Audi S3, BMW M3 e30, BMW M5 F90. Lehet most hülyének gondolni, hogy ezek csak autók, nincs értelme ezzel foglalkozni. De az autók az egyik legmeghatározóbb eleme a szervernek, éppen ezért új lehetőségeket adna ez az embereknek. Vagy igazából nem tudom mennyire megvalósítható valamilyen Teslát tenni a játékba, de persze ennek akkor lenne értelme, ha nem lenne hangja. Remélem ért valamit a szavam, ha meg nem akkor csak mondjátok és nem fogok több ötletet írni, cső. >
 
Utoljára szerkesztve:

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Mindig ezzel jön kb mindenki hogy nem lenne túl sok értelme... Most nem kötekedés céljából, de akkor a kamionos munkának, arany banknak, új fegyver skineknek, mi értelme van? Hogy adjon új lehetőségeket, rp szituációkat, és sajátos élményt az embereknek. Ennyivel is több lesz a SeeMTA V2.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
a mozis ötlet nem rossz, de nem lenne rá túl nagy igény, 1 hétig felkapott lesz aztán senkit nem fog érdekelni
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Nem kizárt, de újból és újból felbukkanhat majd egy-egy szó a mozizásról. Néhány ember mindig lesz, aki igényt rart rá majd.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A mozit eltudnám képzelni de csak úgy mint régen LV-n mint autós mozi... Annak volt hangulata elvoltunk stb... Ezért a mondatomért tudom megkapom ez nem lv de ez a véleményem. A kocsik szép és jók , nem lenne vele problémám ha ez nem a kereskedés és a pénzszerzés oka lenne... bekerültek már járművek , tapasztalatok alapján valaki megvette olcsón aztán kaszált rajta jó nagyot és ennyi öröm volt az új járművek bekerülésében.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Buba, mond el akkor hogy lehet megváltoztatni azt, hogy valaki olcsón megvegye és drágán eladja... Mivel a gyárba az ára úgyse lesz 500 millió, mert senki nem fogja megvenni. Leírtam hogy miért lennének jók újabb kocsik, nem azért amit te mondtál.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Lehetne mozi , én adnám szerintem elég frankó! De akkor legyenek székek mappolva vagy valami ülőkék ahova mondjuk "E" betű lenyomásával be tudunk ülni és akkor nem írná ki az AFK-s szöveget (zavarná a filmezést) viszont a játszott perc és a kamatot ugyan úgy ne számolja.

A kocsik pedig háááát ... inkább olcsóbb meg középkategóriás autók kellenének. Suzuki , Ford , Daewoo , Fiat stb.
Ne csak a BMW meg Audi ... kéne kicsit olcsóbb kategóriába is egy kis ráncfelvarrás.
Trabant helyett símán mehetne egy 4 ajtós Suzuki Swift mondjuk.

Volvót is ki lehetne cserélni stb stb...
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Carl, mindent amit mondtál támogatom. De azért ne mondjunk le teljesen a nagyobb kategóriás kocsikról se. Én személy szerint annak örülnék a legjobban a volvóra visszajönne az Opel F Astra.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat
Z

ZBalazs13

Unalmas esték? ??Inkább RP z mint unatkoz (nem akarok senkit meg sérteni saját élmény) az f astra az viszont jöhetne befelé.
 
  • Tetszik
Reactions: Czere Balázs
2019. 12. 30.
6
5
Nyíregyháza
V4 karakter
Salvatore German
LV karakter
Tog Marcel
V2 karakter
Salvatore German
Szerintem a MOZI jó ötlet!TÁMOGATOM!Viszont a kocsikban ahogyan Carl írta szerintem egy Suzuki Swift nem lenne rossz viszont a csúcskategóriás kocsikkal sincs gond de ha feljön egy kezdő játékos akkor nem hiszem hogy 0-24 ben dolgozni fog hogy tudjon venni egy BMW vagy Audit.
 
  • Tetszik
Reactions: Czere Balázs

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szerintem semmi felesleges cucc nincsen ebben a fejlesztési ötletben. Mozit nagyon adnám, kocsikat is. Támogatom!
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Változatosabb márkák pls, ne legyen már mindenki nagy audi meg bmw FAN, hogy ne írjak csúnyát.. valami új márkát.
A mozira nem lenne sok igény néha néha lenne ott 1-2 max elmegyünk együtt néha de ennyi lenne. Bár az utóbbit se garantálom, hisz van TV a házba, ha veszel.
 

Rodnez

Újonc
Támogató
2019. 07. 26.
33
16
LV karakter
Armandi_Michael
V2 karakter
Michael_Brasco
TÁMOGATOM!

Jelen esetben, aki nem teheti meg, hogy házat vegyen és abba TV-t, szerintem teljesen korrekt a mozi dolog.
Az, hogy milyen rendszer kihasználatlan, vagy sem, azt inkább hagyjuk.

Mozi is fel lenne kapva, mint a kamionos munka a legelején, de már nem annyira érdekes.
Most ez is kicsit fel lenne kapva, de később ugyan úgy járnának emberek.

Köztük én is..
Szerintem jó lehetőségeket ad...
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
A mozis ötlet nagyon fasza szerintem. A kocsis téma nem rossz, de kellene alsó- , közép- és felső kategóriájú autók kellenének, hogy legyenenek nagyjából egyensúlyban a kocsik.Nem rossz kis ötlet, nekem személy szerint tetszik, ezáltal TÁMOGATOM!
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Köszi szépen a sok támogatást, így egy jó idő múlva belegondolva tényleg a kisebb kategóriás autók is szóba kellene jöjjenek, mivel kezd kicsit sok lenni a csúcskategória. Személyes vélemény, ízlések és pofonok.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
A mozis téma alapvetően nem hülyeség 1-2 hétig talán még mennének is az emberek, de ha belegondolsz utána elég unalmas lenne 1-2 embernek. A legtöbb ember így is nagyon laggol a szerveren a felesleges modellezések miatt (pl:bíróság) szerintem sokan nem örülnének, ha bejönne még egy modellezés ami laggoltatja az embereket.

A kocsis témához pedig annyit tudok hozzászólni, hogy írd bele a biztonság kedvéért ide is. (https://forum.see-game.com/threads/milyen-autokat-latnal-szivesen-a-szerveren.74612/)
 
  • Tetszik
Reactions: Malloy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.