Huskys jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega

x3zePcK.png


IG neved:
- Diego R Szega -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Úgy 3 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen, de nem emlékszem hogy miért pontosan. Talán káromkodás. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem. Ez lenne az első. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 4-5 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 4-5 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nyugodt vagyok, szeretek csapatba összedolgozni másokkal. Kapcsolatokat felépíteni. Nem szeretek senkivel rosszba lenni. Korrekt vagyok, velem mindent meg lehet beszélni. Nyitott vagyok, minden és mindenki felé. Hosszú időre tervezem moderátori pályafutásomat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Ha valamit nem értek, kérdésem van, akkor rendszeresen feljárok a moderátorokhoz és mindig tudnak segíteni. Megtetszett a dolog (már egy ideje), és kíváncsi vagyok mi van akkor, ha én segítek másnak. Igazából bennem van az a vágy, hogy szeretnék másnak segíteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha látok egy nem regisztrált játékost, akkor behúzom. Megkérdezem tőle hogy játszik-e a szerveren, amennyiben igen, akkor kérek tőle 3 rp és 3 ts szabályt. Ha nem játszik a szerveren, akkor csak 3 ts szabályt. Első esetben a civil rangot adom rá, az utóbbi esetben pedig a Nem SeeMTA játékost. Ha nincs neki, akkor segítek in game nevet állítani neki. Utána megkérdezem hogy tudok-e valamiben segíteni, esetleg van-e valami kérdése. Amennyiben van, legjobb tudásom szerint segítek, válaszolok neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem tudom milyenek a jelentkezők, mivel nem olvasom a lapjukat, így nem tudom hogy miben tudnék több lenni náluk. De mint minden normális ember, aki tudja hozni az alap színvonalat, és a moderátori munkához járó aktivitást, komolyságot, elszántságot én is tudom teljesíteni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A cél az 5-ös moderátor. Nyilván többnek is örülnék, de ezt látom elérhetőnek. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Nyugodt természetű -
-
Segítőkész -
-
Arányában jó beszédkésség. -

Negatív:
- Akaratos. -
-
Önfejű. -
-
Szókimondó -

Mennyi idős vagy?:

- Április 3-án leszek 17. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kevinnek hívnak, és Április 3-án töltöm a 17. életévemet. Erdélyben születtem. Szeretek biciklizni, gépezni, a szabadidőn lenni a kutyámmal. Most fogok 11.-be menni. Majd valószínűleg megpróbálom letenni az angol középszintű nyelvvizsgát. Érettségi után egyenlőre tervben van a tovább tanulás, de nem biztos. Tanulmányaim befejezése után külföldön próbálnék meg 1-2 éven belül elhelyezkedni. Kitartónak mondom magam. Szeretek nyitni a világ felé, megismerni új embereket. Abszolút naprakész vagyok a a kihívásokra, és nyitott az új dolgokra! -
 
  • Tetszik
Reactions: gerilxrd

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat. Látom benne a rá forditott időt amit a lappal tőltötél. OCC bemutatkozásban megismerhetünk egy kicsit. További sok sikert kívánok.
 
  • Tetszik
Reactions: Huskys

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Nem: Katt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.