Huo Yijun --> Doszi | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Huo Yijun >

Panaszolt fél admin neve:
< Doszi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen ügyintézés, egyoldalú bírálás(?) >

Bizonyítékok:
< 1.v https://streamable.com/76p6m1 2. v https://streamable.com/tpwmz2 logok: (adminügy kezdete??) https://pastebin.com/XZX8s0rx>

Megjegyzés:
< Egy adminügyből keletkezett az adminügy, odajött Robinson John egy teljesen másik ügyhöz, hogy kéne intézni egy ügyet, Doszi emlékezeteim alapján megkérte őt(ket), hogy hívjanak másik admint, mert ügye van. Nem tették ezt meg, jött még egy rendőrautó, annak ellenére, hogy 'el lettek küldve'. Nyílvánvalóan egyrészt jogosnak tartom a jailem, mivel egy stílusért kaptam 60 percet, ami valljuk be nem túl egetrengető mennyiség. A lényeg annyi, hogy a NAV-osokkal vége lett az ügynek, majd elkezdődött a rendőrökkel, akik kérdőre vonták a büntetőfékezést, amit üldözés közben csináltam, ez után megállapította az adminisztrátor, hogy derbynek nem nevezhető a dolog, viszont a továbbiakban nem szeretné meglátni, amit el is fogadtam, az egyik Borislaw szólt, hogy: [2022-05-06 19:31:43] [Output] : Borislaw P Pawlowski: (( Huo Yijun: (( Nem veszek vissza, mert értetlenek vagytok. )) )) [2022-05-06 19:31:45] [Output] : Borislaw P Pawlowski: (( és ez? )) Ezt a másik adminügy közbe írtam, mert szerintem akinek ahhoz az ügyhöz nem tartozik ne is legyen ott. Megkértem őket, hogy menjenek el, nem tették. Kaptam egy olyan mondatot, hogy [B]Emma Smith: (( vegyél már vissza ebből a stílusból.. :D )) [/B], ebből keletkezett az alap probléma, nyílván, ha egy player nem jön oda szólogatni egy adminügy közepére, hogy kéne ügyet intézni, akkor nincs ilyen, ebben viszont az adminisztrátort is hibásnak tartom, mivel el tudta volna getelni/küldeni a másik adminügyről, amihez a rendőröknek semmi közük nem volt. Nyílván teljes mértékben tiszteletben tartom Doszi döntését, valóban volt egy-két obszcén megnyílvánulásom, ami a letámadásoknak köszönhető, nyílvánvalóan nem fogom hagyni magam, ha hatan írogattok egy aügy közben. Kaptam először egy figyelmeztetést, majd OOC chatre bemásolta Doszi, hogy miért kapom majd a szankciót, ezeket be is másolom a magyarázattal együtt, remélem a teljes loggal érthető lesz minden, hogy mit-miért cselekedtem, nyílvánvalóan frusztrált az ember, ha hat személy ugrik a torkának, és tűt keresnek a szénakazalban, közben pedig a saját házuk előtt szemét van. Az a megfigyelésem, hogy a panaszolt adminisztrátor nem igazán vette a szavaim fontosságát, csak a szemet szúró dolgokat húzta ki. Arról szót sem említett, hogy felszólítások nélkül miért lőttek, valamint a PD-s miért fallfrontozott az autóba, ez őt nem izgatta, ő a stílusommal volt túlzottan elfoglalva. A TS megbeszéléssel sem volna problémám, de ez így nem téma, hogy a rendőrök hatan letámadnak engem is, ezzel dominálva az adminügyet. A pokerfaces dolgot baráti körökben használjuk egy emoji helyettesítő szövegnek, ezt az utolsót még szeretném tisztázni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Szia az első ügynél igazat adtam neked tehát azt nem is szeretném részletezni.
Második admin ügynél kétes szituáció volt, viszont úgy döntöttem hogy egy figyelmeztetéssel elengedlek és remélve, hogy tanulsz belőle.
A szankciód ezekért kaptad: [2022-05-06 19:19:36] [Output] : Huo Yijun: (( Nem veszek vissza, mert értetlenek vagytok. ))
[2022-05-06 19:24:47] [Output] : Paul P Pawlowski: (( ha én csinálom meg akkor megy a rinya :D ))
[2022-05-06 19:25:23] [Output] : Huo Yijun: (( Van kormányod nem? ))
[2022-05-06 19:29:06] [Output] : Paul P Pawlowski: (( ezzel elérve hogy a rendvédelmis autok TK legyen ))
[2022-05-06 19:29:15] [Output] : Huo Yijun: (( Ja, kikerülés 10/? ))
[2022-05-06 19:33:54] [Output] : Vheron P Pawlowski: (( nem kaptál szankciót ))
[2022-05-06 19:33:58] [Output] : Vheron P Pawlowski: (( legyen ennyi elég neked ))
[2022-05-06 19:34:09] [Output] : Huo Yijun: (( Pont nem érdekel a szankció. ))
[2022-05-06 19:34:34] [Output] : Huo Yijun: (( :sdsads ))
(Erről az a véleményem hogy teljesen felesleges egy adminügy alatt ilyeneket írkálni.
[2022-05-06 19:35:21] [Output] : Robinson John: (( Nem NNis vagyok. ))
[2022-05-06 19:35:23] [Output] : Robinson John: (( Hanem Rendőr. ))
[2022-05-06 19:35:29] [Output] : Huo Yijun: (( Nem érdekel, hogy mi vagy. ))
[2022-05-06 19:19:24] [Output] : Huo Yijun: (( Jó, ügy van, amihez kurvára semmi közük. ))
[2022-05-06 19:19:08] [Output] : Huo Yijun: (( PD-sek mehetnek innen. ))
[2022-05-06 19:19:09] [Output] : Huo Yijun: (( Cső. ))

Ezekért kaptad az enyhe szankciót, úgy gondolom kaptál egy ügy miatt figyelmeztetést, azért is kaptál, hogy figyelj a stílusodra, tőlem is és játékostársaidtól is. 60 perces adminjailt kaptál ami úgy gondolom kijárt és nem voltam veled keménykezű egyik ügy alatt sem.
[2022-05-06 19:44:49] [Output] : [AdminJail]: Doszi bebörtönözte Huo Yijun-t 60 percre.
[2022-05-06 19:44:49] [Output] : [AdminJail]: Indok: Enyhe adminügy alatti stílus

Arra kitérve, hogy Paulék megjelentek, már mikor elkezdődött az ügy a NAV-osokkal írt nekem, hogy lenne egy derby-s panasza, és mondtam neki, ha lement az ügy akkor intézzük (Bíráló adminnak elküldöm a PM-et) ők kb akkor értek oda mikor már majdnem vége lett az ügyednek. Mire lezárult volna az ügy a NAV-osokkal ők már oda is értek ezért indulhatott az ügy, amelyt kihangsúlyozok hogy semmi ellenvetésed nem volt mivel még te kértél rá:
[2022-05-06 19:21:09] [Output] : Huo Yijun: (( Jó, most jöhet a PD-s ügy. ))
[2022-05-06 19:21:13] [Output] : Huo Yijun: (( Tudod intézni, Doszi? ))

Azt mondod, hogy nem vettem figyelembe a szavaid fontosságát? Folyamatosan figyeltem amit írsz, illetve figyelmeztetéssel is elengedtelek, és szóltam folyamatosan nem igaz? Majd ha arra akarsz kitérni hogy nem fejeztük be az ügyet:
[2022-05-06 19:44:16] [Output] : Admin[2] Doszi: (( valami van esetleg még ? ))
[2022-05-06 19:44:19] [Output] : Huo Yijun: (( Nincsen. ))
[2022-05-06 19:44:20] [Output] : Admin[2] Doszi: (( vagy oszthatom? ))
[2022-05-06 19:44:32] [Output] : Huo Yijun: (( Osszad. ))

Úgy gondolom a stílusodnak megfelelő perc büntetést kaptál, illetve kérdeztelek és tájékoztattalak is!
Edit: Fallrontozásra azért nem osztottam szankciót mert úgy gondoltam, hogy ha neked jár az, hogy figyelmeztetéssel elengedlek akkor neki is jár az, hogy elengedem. Ha neki osztok erre szankciót akkor neked is kellett volna "derby"-re plusz a stílusodra. Mindkét oldalt figyelembe vettem ezért elengedtem a te hibád is és az övét is. A stílus jailt azt tölük függetlenül magadnak csináltad!
 
Utoljára szerkesztve:

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Szia az első ügynél igazat adtam neked tehát azt nem is szeretném részletezni.
Második admin ügynél kétes szituáció volt, viszont úgy döntöttem hogy egy figyelmeztetéssel elengedlek és remélve, hogy tanulsz belőle.
A szankciód ezekért kaptad: [2022-05-06 19:19:36] [Output] : Huo Yijun: (( Nem veszek vissza, mert értetlenek vagytok. ))
[2022-05-06 19:24:47] [Output] : Paul P Pawlowski: (( ha én csinálom meg akkor megy a rinya :D ))
[2022-05-06 19:25:23] [Output] : Huo Yijun: (( Van kormányod nem? ))
[2022-05-06 19:29:06] [Output] : Paul P Pawlowski: (( ezzel elérve hogy a rendvédelmis autok TK legyen ))
[2022-05-06 19:29:15] [Output] : Huo Yijun: (( Ja, kikerülés 10/? ))
[2022-05-06 19:33:54] [Output] : Vheron P Pawlowski: (( nem kaptál szankciót ))
[2022-05-06 19:33:58] [Output] : Vheron P Pawlowski: (( legyen ennyi elég neked ))
[2022-05-06 19:34:09] [Output] : Huo Yijun: (( Pont nem érdekel a szankció. ))
[2022-05-06 19:34:34] [Output] : Huo Yijun: (( :sdsads ))
(Erről az a véleményem hogy teljesen felesleges egy adminügy alatt ilyeneket írkálni.
[2022-05-06 19:35:21] [Output] : Robinson John: (( Nem NNis vagyok. ))
[2022-05-06 19:35:23] [Output] : Robinson John: (( Hanem Rendőr. ))
[2022-05-06 19:35:29] [Output] : Huo Yijun: (( Nem érdekel, hogy mi vagy. ))
[2022-05-06 19:19:24] [Output] : Huo Yijun: (( Jó, ügy van, amihez kurvára semmi közük. ))
[2022-05-06 19:19:08] [Output] : Huo Yijun: (( PD-sek mehetnek innen. ))
[2022-05-06 19:19:09] [Output] : Huo Yijun: (( Cső. ))

Ezekért kaptad az enyhe szankciót, úgy gondolom kaptál egy ügy miatt figyelmeztetést, azért is kaptál, hogy figyelj a stílusodra, tőlem is és játékostársaidtól is. 60 perces adminjailt kaptál ami úgy gondolom kijárt és nem voltam veled keménykezű egyik ügy alatt sem.
[2022-05-06 19:44:49] [Output] : [AdminJail]: Doszi bebörtönözte Huo Yijun-t 60 percre.
[2022-05-06 19:44:49] [Output] : [AdminJail]: Indok: Enyhe adminügy alatti stílus

Arra kitérve, hogy Paulék megjelentek, már mikor elkezdődött az ügy a NAV-osokkal írt nekem, hogy lenne egy derby-s panasza, és mondtam neki, ha lement az ügy akkor intézzük (Bíráló adminnak elküldöm a PM-et) ők kb akkor értek oda mikor már majdnem vége lett az ügyednek. Mire lezárult volna az ügy a NAV-osokkal ők már oda is értek ezért indulhatott az ügy, amelyt kihangsúlyozok hogy semmi ellenvetésed nem volt mivel még te kértél rá:
[2022-05-06 19:21:09] [Output] : Huo Yijun: (( Jó, most jöhet a PD-s ügy. ))
[2022-05-06 19:21:13] [Output] : Huo Yijun: (( Tudod intézni, Doszi? ))

Azt mondod, hogy nem vettem figyelembe a szavaid fontosságát? Folyamatosan figyeltem amit írsz, illetve figyelmeztetéssel is elengedtelek, és szóltam folyamatosan nem igaz? Majd ha arra akarsz kitérni hogy nem fejeztük be az ügyet:
[2022-05-06 19:44:16] [Output] : Admin[2] Doszi: (( valami van esetleg még ? ))
[2022-05-06 19:44:19] [Output] : Huo Yijun: (( Nincsen. ))
[2022-05-06 19:44:20] [Output] : Admin[2] Doszi: (( vagy oszthatom? ))
[2022-05-06 19:44:32] [Output] : Huo Yijun: (( Osszad. ))

Úgy gondolom a stílusodnak megfelelő perc büntetést kaptál, illetve kérdeztelek és tájékoztattalak is!
Azhiszem az elején a logoknak még lett volna értelme is, abban az esetben, ha sorrendbe helyezed, mert néhány sor elég félreérthető, csatoltam az ügyről teljes logomat, melyben minden tisztán látszik, viszont köszönöm, hogy kiemelted a fontosabb dolgokat.
[2022-05-06 19:24:47] [Output] : Paul P Pawlowski: (( ha én csinálom meg akkor megy a rinya )) Nem hiszem, hogy akárhányszor 'rinyáltam' volna a szerveren, mert éppen lelőnek, mert nem érdekel.
Játékostársaimtól nem várom el, hogy figyelmeztetgessenek engem, főleg nem olyan firkálmánnyal, amellyel csinálták.
[2022-05-06 19:35:21] [Output] : Robinson John: (( Nem NNis vagyok. ))
[2022-05-06 19:35:23] [Output] : Robinson John: (( Hanem Rendőr. ))
Nem hiszem, hogy itt létfontosságú lenne megemlíteni, hogy melyik frakcióban van, azthiszem mindenki látja a skinjén keresztül is.
Teljes mértékben tisztában vagyok, hogy miért kaptam a stílus jailt, ezt fentebb is említettem.

A PD-sekkel való ügyintézésre azért kértelek meg, mert nem szerettem volna, ha mindenki mondja a magáét össze-vissza és elvesszek a sorokban, mert nem igazán tudtam követni, hogy éppen melyik személytől érkezik az üzenet, nem volt ellenvetésem azzal kapcsolatban, hogy ne intézd az ügyet. Csupán annyit említettem, hogy nem zavartad el az ügyet nem befolyásoló személyeket, akik OOC chaten írogatták a magukét a másik ügy közben.

Valóban azt írtam, hogy nincs ellenvetésem több, mert nem hiszem, hogy lett volna ott értelme, hogy ismételten hat ember letámad mindenkit, és nekik lesz igazuk. Igen, bántotta a szememet, hogy Emma Smith az üldözés 90%-kában fallfrontozott az autóba, ahogy meglátott, gondolom azért, hogy ne tudják likvidálni a gépjárműből, azzal is tisztában vagyok, hogy elengedtem OOC chaten a témát, hogy lövöldöznek a kerékre felszólítás nélkül, mert megint letámadnak és így dominálják az egész ügyet, mert valljuk be, nagyobb nyomás alatt inkább a több személyes csapat felé húz az igazságérzet, nem-de? Hogyan is szól a szerverszabályzat? Ó, tudom. • A rendőr csakis felszólítás után lőhet, kivéve, ha a célpont már előbb tette azt, fegyvertelenre lőni szigorúan tilos. (Ez alól nem kivétel az ATM rablás, és a vízben való menekülés) Nem hiszem, hogy az üldözés alatt akárhányszor is lőttem volna a rendőrökre, így addig nem is lőhettek volna, ameddig én sem tettem. Tudtommal nem egy admin mondta el, hogy a rendvédelemnek elsősorban a szögesdrótra és nem a fegyverére kéne hagyatkozni. Amennyiben pedig nagyon nem válik be a spike lehet lőni. (Igen, bevált a legelső spike, amit @Stream rakott le Angel Pine-ban, mert átmentem rajta, majd utána geteltél el.)

A TeamSpeak megbeszélés részemről még azóta is állhat, amennyiben a bíráló személy úgy gondolja, hogy szükséges.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bronze

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
A PD-sek már azon ügy szakaszán szóltak bele és érkeztek meg mikor az első ügy lezárult.
Nem értem a felvetésed miszerint ha többen vannak akkor az fog jól kijönni az ügyből. Ez nagyon nem így van, figyelembe vettem azt is amit te írsz azt is amit ők. A felszólítás látszik a videóba is, hogy megkaptad tehát nem értem milyen felszólítást szerettél volna még.
A Fallrontozásról kitértem feljebb, hogy azért engedtem el mert a te "derby" hibádat is elnéztem ezért így gondoltam fairnak, hogy ne legyen egyoldalú az ügy. Ha gondolod én várlak téged TS-en, hogy elmondd az álláspontod és én is elmondom.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Robinson John az ügy elején érkezett, mégsem menesztelted, derbynek nem mondanám a dolgot, Ford Raptor egyértelműen strapabíróbb, mint a rendőrautók, nyomogattam a kéziféket ja, az első autónál azért is, hogy kiiktassam az üldözésből azt a két rendőrt, de az első, valamint a második videónál is bőven volt olyan ember, akinek lett volna lehetősége elhúzni a kormányt, mégis azt választotta a kolléga, hogy inkább nekem durran, semmi ellenállást nem mutatva. Felszolítás a lövésre? Nem figyeltem meg olyat, felénk figyelmeztetnek, mielőtt lőnek, nem csak azt nyomják, hogy álljak félre. Voltam rendvédelmi szervezetben nem egyszer a szerveren, általában eljutottam tiszt/főtisztig, nem volt olyan alkalom, amikor úgy lőttem volna kerékre, hogy nem megaphonezok előtte... Mint mondtam pár admin elmondása alapján a spike azért van, hogy használják, majd ha az totális kudarc akkor lehet lőni kerékre, a lövés előtt egy alkalmat se láttam, volna, hogy dobták a szögest. A bíráló személy jelenlétében hajlandó vagyok elmondani az álláspontomat, viszont addig tartom magam a leírtakhoz.

Edit: linkek átírva.
 
Utoljára szerkesztve:

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Alapvetően nem úgy kell lerázni azokat akik üldöznek, hogy te majd ki iktatod azzal hogy befékezel eléjük. Miért ne kerülnének el, szerinted az nekik jó ha egy Raptorba beleszaladnak? Abszolút nem értem ezt a felvetésed. Nincs több kifejteni valóm az ügyel kapcsolatban!
 
  • Tetszik
Reactions: crose

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Nem úgy kell lerázni őket, valóban. Azt hiszem volt idejük kitérő manővert alkalmazni, talán minden esetben. Az már az én döntésem hogyan szeretném lerázni a loholó rendőröket, az elején egy autó volt, ami meg is állt, jogos feltételezésem alapján lőni, viszont a határnál sem jutottam sokáig vele, viszont mindeközben páran próbálkoztak f10, valamint rs6 autókkal pitelni egy Ford Raptort, ami valljuk be, egyszerűen nem túl RP-s, ekkor váltottam vezetési stílust, majd ekkor már kilőtt kerékkek angel pine környékén megszabadulni a rendvédelmisektől, viszont valljuk be, hogy 120-al kikerülni akármilyen oszlopot húzós kerékkel nem egyszerű, így inkább el is engedtem volna a témát és elindultam SF fele, már ha nem csal az emlékezetem.
Szerintem jó-e, ha egy raptorba beleszaladnak? Igen, mert a többi egység folytatja az üldözést ő pedig alsó hangon hív egy vontatót, szerelteti cascoba és visszaáll az üldözésbe. Amennyiben tényleg szükséges a bíráló admin jelenlétében elmagyarázom a felvetésem miértjét, valamint alapjait. Nincsen hozzáfűzni való a dologhoz, várom a bíráló adminisztrátor válaszát. A másik kedvencem az, hogy az EKHSZSZ feljogosít arra, hogy lőjjön a rendvédelem, ez korántsem így van, a tűzparancs, az feljogosít, hogy lőjjél.
 
Utoljára szerkesztve:

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Nem szeretném ismételgetni magam, viszont neked az a gondod, hogy nem kaptak szankciót. Azért nem kaptak amiért te sem kaptál. Hidd el értem az álláspontod amit képviselni akarsz, de te is láss az enyém mögé. Ezekről amiket leírtál most, nem küldtél bizonyítékot, nem is említetted, gondolom nem is az volt a célod, csak most elmondtad.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Amiket említettem azokról tényleg nem tudok bizonyítékot küldeni, mert a tárhelyem betelt és nem mentette vissza az OBS, én értem azt, hogy te mit mondasz, ezt nyilván el is fogadom, én kifejtettem a szerveren is, hogy a szankció kicsit sem érdekel, ültem régebben többet is, amit szintén kiérdemeltem, viszont nehogy azt hidd, hogy én a panaszkönyvet csak a szankció és rosszindulat miatt írom. Nem volt olyan panasz, amit azért írtam volna, mert szeretnék erős szóval kibaszni másokkal, a nézeteltérés és a vita között óriási a különbség, szimplán kíváncsi vagyok arra, hogy a harmadik fél (ez esetben az FA/SA) hogyan látja a szituációt. A szerveren senkivel nem ápolok különösen rossz kapcsolatot, csak azért, mert lelőtt, elkapott vagy kiosztotta a megfelelő szankciót. Ha majd a bírálat bekövetkezik akkor az alapján próbálom csiholni játékstílusomat, valamint tudásomat. Szabad szájú személy vagyok, ezt a szerveren már pár ember kitapasztalhatta, akikkel nap, mint nap eltöltöm időmet. Változtatok folyamatosan a megnyílvánulásaimon, legalábbis próbálok, viszont, ha valaki provokatív velem szemben azzal nem fogok jó pofát vágni. Sajnálom, ha megsértettem akárkit az ügy alatt, nem állt szándékomban sem.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Doszi

Doszi

Barangoló
2019. 01. 10.
118
88
V4 karakter
Tygo Van Berg
LV karakter
Vasziljev Alexej
V2 karakter
Kayetan R Kayser
Persze gondoltam, hogy nem az a célod hogy nekem rossz legyen vagy bárkinek az ügy alatt. Tisztázodott bennem is a szituáció, hogy TS-re kellett volna vinnem az ügyet, viszont most sem osztanék a “derby”-ért neked szankciót illetve nekik sem amiért fallrontozott illetve lőttek. Örülök, hogy sikerült átlátnod az én nézőpontom, természetesen én is értem azokat amiket írtál, és tiszteletbe tartom!
 
  • Tetszik
Reactions: crose
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.