Human Diego jelentkezése az SCCS-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPatesz

Újonc
2022. 07. 25.
6
0
V4 karakter
Treading John
LV karakter
Treading Thompson
V2 karakter
Human Diego
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Human Diego
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 2527
IC SZINT: 7

KOROD: 14
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://kepkuldes.com/image/U47Teq

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

EDDIGI FRAKCIÓID: Nem voltam még frakcióban, ez lenne az első.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Nagy Patrik-nak hívnak, a becenevem Patesz. 14 éves vagyok, Zircen élek, de ezen a nyáron költözünk Sopronba. Már két éve rp-zek szinte megállások nélkül, és egy éve SeeMTA-zok kisebb, nagyobb kihagyásokkal. Szabadidőmben inkább gépezek, és játszok, vagy dolgozgatok. Mikrofonom sajnos nincsen, de remélem megoldható lesz anélkül is.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Régóta szeretnék egy frakcióba bekerülni, és sok jót hallottam erről a frakcióról, és szeretnék egy jó közösség tagja lenni, és azt hiszem meg is fogom találni ha be kerülök.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm hogy elolvastad, további kellemes napot!



Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini


Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.07.31. 18:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
[/CENTER]
See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.