Hugo Lorenz - - > Borat McCormick (Szelep)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GameSpace

Újonc
2019. 01. 10.
12
5
Túrkeve
V4 karakter
Hugo Noire
LV karakter
Hugo Lorenz
V2 karakter
Hugo Lorenz
hXzCD7B.png


TamSpeak 3 neved:
Hugo Lorenz / gamespace121

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Borat McCormick (Szelep)

Panasz pontos megfogalmazása:
jogtalan ban

Bizonyítékok:
<22:26:13> You were banned for 1 day(s) from the server by "Borat McCormick | v a l v e" (Moderátorral való stílus | szelep)

Megjegyzés:
Bankrablásra készültünk amikor a fraki társam írta rádión hogy már fúrják, le akartam menni ts en hozzá hogy megkérdezzem miert nem szólt hamarabb. Le is mentem és amint bementem a ts ügyfél szobába kérdezte Szelep, hogy "Miben segíthetek" én azt válaszoltam, hogy "Maradj egy kicsit csendben, mert nem veled szeretnék beszélni" ezt azert mondtam mivel nem hallottam azt az embert aki miatt bementem a szobába. Szerintem jogtalan a ban ezért is nyitottam ezt a pk-t.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Szép estét! Bent voltunk a srácokkal az éjjel folyamán az ügyfélben várva azokat az embereket akiknek a ts-sel van valami gonduk (mivel erre való). Majd te berontottál és egyből beszéltél is, mire én megkérdeztem hogy miben segithetek? És te erre úgy reagáltál ami nekem közel sem tetszett főleg nem a hangnem na meg nem is azt mondtad hogy kicsit, hanem hogy maradj csendben. Megjegyezném azt a dologhoz hogy akihez bejöttél közel sem moderátor. Részemről ennyi lenne az izgalmas események sorozata.
 

Markk

Újonc
Támogató
2019. 01. 22.
35
41
Kisvárda
steamcommunity.com
V4 karakter
🩸Mark Lynton🩸
Támogatom

Nekem is ez lenne vele a problémám hogy aki egy rossz szót mond és ő bent van ts-en egyből bannolja semmi figyelmeztetés hogy vegyen visszább vagy valami. Tegnapi nap folyamán nem tetszett ahogy leCKzuk a barátját erre bejönnek Shifty roomba hozzánk majd elkezdte mondani a magáét moderátor léttére hogy ránk férne egy tanítás.
//Mark Lorenz//
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

RickLV

🦕
2019. 01. 10.
172
189
23
Medgyesegyháza
V4 karakter
Jay D Cranshaw
LV karakter
Erik D Harison
V2 karakter
Zafrani R Milborrow
Hozzá szólnék én is, hisz ott voltam a szobában és hallottam mindent. Te bejöttél a szobába, szelep tette a moderátor dolgát, megkérdezte miben segíthet. Te erre egy nagyon nem tetsző, lekezelő hangnemben azt válaszoltad, hogy "először is abban, hogy maradjál csöndben." Ennykt szerettem vplna hozzáfűzni.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Kedves Mark Lorenz semmi közöd az ügyhöz. De ha már annyira bele szerettél volna abba a ckba is merülni akkor merüljünk bele. Kaptam kedves Hugo-tól egy privát messenger üzenetet ami többet mond minden szónál. https://imgur.com/a/tIfhhEu
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

GameSpace

Újonc
2019. 01. 10.
12
5
Túrkeve
V4 karakter
Hugo Noire
LV karakter
Hugo Lorenz
V2 karakter
Hugo Lorenz
Kedves Mark Lorenz semmi közöd az ügyhöz. De ha már annyira bele szerettél volna abba a ckba is merülni akkor merüljünk bele. Kaptam kedves Hugo-tól egy privát messenger üzenetet ami többet mond minden szónál. https://imgur.com/a/tIfhhEu
@Szelep nem csak miattad lett ckzva, de attol hogy Facebookon ilyet írtam neked nem azt jelenti hogy a játekba bele kell keverni. Magyarul a facebook az még nem is ooc, sőt nem ic történik ezt úgy értem, hogy ha valakire facebookon ráírok és ha játszok a szerveren akkor kötelező úgy írjak rá ahogy a szerver szabályzata engedi? Szerintem nem ezért is kerestelek fel facebookon, hogy tisztázzuk miért bannoltál, részemről nem volt mg attól hogy ezt írtam, ic nem tudtam arról hogy kibannoltál ts-ről. Hamarabb is meg akartuk csinálni a ck-t viszont ezzel a bannal segítettél előre hozni a ck dátumát. Márknak nagyon is köze van az ügyhöz mivel miután meg történt a ck valamiért berontottatok kérés nélkül Márk-hoz ts en és pontosan nem tudom mit mondtatok de ezt Márk ha szeretné leírhatja.
 

Szelep

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
48
19
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
David R Milborrow
Normálisan embri módon elkezdtünk velük beszélgetni, egyáltalán nem értem hogy miért vagytok felháborodva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.