Hugo Kenneth jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Berry_18

Újonc
2024. 01. 04.
14
3
17
Szombathely
V4 karakter
Hugo Kenneth
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
> Marci <
~ Hány éves vagy? ~
> 17 <
~ Account ID-d? ~
> 238979 <
~ Jelenlegi játszott perced? ~
> 84894 <
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
> Nagyjából 18:00 után kb. este 11-ig. <
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
> Körülbelül 3 órát tudnék szerelésre fordítani de van amikor több vagy kevesebb. <
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
> SCKK-ban töltöttem nagyjából 4 hónapot, ott Műszakveezető-Helyettes pozícióig jutottam valamint SeeRingen voltam még szintén 4 hónapot, onnan azért léptem ki mert az ügyfelek nem mindíg viselkedtek a szerelőkkel/szerelővel ahhogy kellene. <
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, rendelkezem TeamSpeak3-al, Discord-al és mikrofonnal is. <
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
> Sziasztok! Marci vagyok, 18. évemet április közepén töltöm be, mechatronikus karbantartónak tanulok Vas Vármegyében, hobbimnak az autószerelést és a videójátékozást tekintem. Nagyjából 4 éve játszom Gta RP-vel, ebből 3 évet SA:MP-on és lassan 1 évet MTA-n töltöttem el. SeeMTA V4-en 2023 december elején kezdtem játszani. A játékra mint írtam nagyjából napi 5-6 órát tudnék tölteni ebből kb. 3 órát tudnék szereléssel tölteni de van amikor ez kevesebb vagy több. <




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

> Hugo Kenneth<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

> Los Santos, 2000. 04. 19.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

> Korábban See City Közlekedési központ taxis munkatársa voltam és SeeRing szerelőjeként is foglalatoskodtam. <

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

> Véleményem és volt kolegáim véleménye szerint megvan a megfelelő szakértelmem ehhez a munkához és a feladataimat probléma nélkül meg tudom valósítani. <

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

> Igen, elfogadom a szabályzatot és rendelkezdem a szükséges összeggel. <

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

> Hugo Kenneth-nek hívnak, 2000 április 19.-én jöttem világra Los Santos-ban. Árvaházban nőttem fel a húgommal aki Németországban dolgozik aszisztensként egy neves kórházban és ott is él. Vele napi szinten beszélek telefonon. 18 évesen kijöttem az árvaházból és egyből beleugrottam a munka világába. Dolgoztam taxisként, de miután felmondtam az SCKK-nál kitanultam az autószerelő szakmát. Tanáraimmal és diáktársaimmal jó kapcsolatom volt, szerettek és tiszteltek engem. Miután sikeresen végeztem középiskolában, egyből elkezdtem autószerelőként dolgozni SeeRingen. Az autók húgom után a legfontosabbak számomra tehát úgy érzem megfelelő lennék ebbe a pozícióba ezen a szerelő telepen is. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Nagyjából 45 perc. <



 
  • Tetszik
Reactions: winner

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
420
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.10.08. (Kedd) 16:30
- 2024.10.10. (Csütörtök) 17:00

(Akár 2-3 órát is igénybe vehet egy meghallgatás, érdemes úgy választani időpontot!)

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.