Hugo Gambeiro - Felülvizsgálati kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nmthzs

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
320
78
23
Pest Megye
V4 karakter
🇮🇹 𝑯𝒖𝒈𝒐 𝑮𝒂𝒎𝒃𝒆𝒊𝒓𝒐
image.png

Felülvizsgálati kérelem

Panasszal élő adatai


Teljes név:
Hugo Gambeiro
Telefonszám:
+38-76-743-7258
Személyazonosító igazolványról készült másolat:
mta-screen-2024-05-05-17-51-59.png


Amennyiben a panasztevő járművel érintett az ügyben

Vezetői engedélyről készült másolat:
mta-screen-2024-05-05-17-52-03.png

Forgalmi engedélyről készült másolat:
mta-screen-2024-05-05-17-52-07.png


Amennyiben a panasztevő fegyverrel vagy fegyverviseléssel érintett az ügyben

Fegyverengedélyről készült másolat:
-

Amennyiben a panasztevő horgászat végett érintett az ügyben

Horgászengedélyről készült másolat:
-



Jogi képviselő adatai
Jogi képviselő tölti ki amennyiben megbízás alapján küldi be a nyomtatványt a panasztevő nevében.


Teljes név:
-
Telefonszám:
-
Ügyvédi iroda neve:
-
Ügyvédi iroda működési engedélye:
(Vállalkozói igazolvány / számlatömbbről készített másolat)
-



Panaszra tett fél adatai


Megbízott szervezete:
Rendőrség
Megbízott neve:
Lazlow Collins, Federico La Gambino, Dimitri Ivanovich Ruslan.
Megbízott jelvényszáma:
1265, 1261, 1286.
Megbízott kiosztott gépjárművének adatai:
Típus: Audi RS6
Rendszám: RB KRO 6
Szín: Fehér, Fekete.
Egyéb ismertető jelek: KRO Alosztály felfestés.



Panasz kifejtése


A panasz leírása, indoka, előzményei:
2024.05.05. napon 17:09 perckor történt egy büntető fékezés San Fierro körforgalom után egyből Fix & Drive szerelőtelep irányába, amivel közúti veszélyeztetést kreált a T-6-os egység sofőrje alias Lazlow Collins Törzsőrmester. Egy szimpla igazoltatást akart végezni a KRO Alosztály egysége, amiből ez lett. Ezt hívják úgy, hogy minden áron bírságot kívántak osztani, figyelmen kívül hagyva a KRESZ-t és az ember testi épségét. Megálltam mögöttük, illedelmesen bemutatkoztam és elmondtam mi lenne a problémám, amit ők evidens el akartak tusolni. Elkértem a hivatali adatait a sofőrnek, amit meg is kaptam ám az anyós ülésen helyet foglaló Federico La Gambino Főtörzsőrmester rámförmedve számonkért indulatos hangon "Lett valami kárja? Nem! Viszlát!" Semmilyen megbánást és alázatot nem mutattak felém. Megemlítettem, hogy panasszal fogok élni ez ügyben, amit meg sem hallottak csak felhúztak az ablakot.

Második panaszom ugyan ehhez az egységhez, hogy kifigyeltek engem San Fierro Farm Dokkoknál, ahol egy mellékúton haladtam Katonaság felé. Egy percig nem haladtam járdán sem sehol máshol, ahol ne lehetne. Katonaság bejáratánál hajtottam fel a hivatalos útszakaszra, ahol mindenki más és a katonaság is. Azonnal lefékeztek előttem elengedtek maguk mellett és egyből rámnyomták a szirénát és a felhívást megkezdték az igazoltatáshoz. Tiszta, rendes állampolgárként, minden papírom és kötelező felszerelésem, gépjármű állapotom rendben volt ez végett nem tudtak fogást találni rajtam, majd egy GV-Gondatlan vezetés vádját kiszabtak nekem, feltételezem presztízs végett, hisz nem tetszett nekik, hogy mertem szólni a büntető fékezés végett.

Befáradtam az eset után a kapitányságra, ahol készségesen fogadott Drake Barnes Főtörzszászlós. Kifejtettem neki részletesen a panaszom, amit elszörnyedve hallgatott és jogosnak ítélt meg. Kérvényezte, hogy töltsem ki mindenképp ezt a felülvizsgálati kérelmet.

Szenvedett el sérülést a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Nem.
Érte önt kár a panasz okán? Amennyiben igen, fejtse ki:
Mellékletben csatolt pénzbírság.



Mellékletek


Helyszíni bírságról készült másolat:
mta-screen-2024-05-05-17-52-11.png

Letartóztatásról készült jegyzőkönyv:
-
Traffipax által kiállított fénykép:
-
Rögzített videó és/vagy hanganyag:
Fényképek:
-
Orvosi látlelet:
-
Egyéb:
-

Kártérítési igény esetén kitöltendő
Kitöltés hiányában a hatóság nem fog megállapítani kártérítést az itt szereplő három kérdésben.

Elkobzott tárgyak listája, azok állapota, ismertetőjele (pl. sorozatszám, telefonszám):
-
Szerviz számla:
-
Egészségügyi számla:
-

((OOC Melléklet a panaszhoz))
(( Log File:
[2024-05-05 17:12:10] [Output] : Lazlow Collins mondja: Megkérdezhetném milyen okból kérdez rá?
[2024-05-05 17:12:13] [Output] : Hugo Gambeiro mondja: Ezt a büntető fékezést szeretném díjazni egy felettesénél, amit rögzített a menetrögzítőm.
[2024-05-05 17:12:27] [Output] : Federico La Gambino mondja: Lett valami kárja belőle?
[2024-05-05 17:12:32] [Output] : Federico La Gambino mondja: Ha nem akkor további szép napot.
[2024-05-05 17:13:25] [Output] : Lazlow Collins mondja: Viszlát.
[2024-05-05 17:13:27] [Output] : *** Lazlow Collins felhúzza a bal első ablakot.))




Ezen kérelem aláírásával és beküldésével kijelenti, hogy elolvasta a felülvizsgálati kérelemhez szükséges információkat valamint követelményeket és elfogadta őket, valamint a formanyomtatványba leírt adatok és állítások teljes mértékben a valóságot tükrözik, abban megkérdőjelezhető vagy kétes állítások nincsenek és minden az ön számára az ügyből eredő iratot, bizonyítékot mellékelt. Elfogadja amennyiben a kérelem nem megfelelően került kitöltésre az akár válasz nélkül lezárható és archiválható.

Panasszal élő aláírása:
Hugo Gambeiro

KELTEZÉS HELYE, 2024.05.05.​
 
Utoljára szerkesztve:

Tyno

Zöldfülű
2022. 08. 21.
210
265
V4 karakter
tony_lorenz
LV karakter
sequan_watts
image-1.png

Tisztelt Hugo Gambeiro!

Tájékoztatom, hogy felülvizsgálati kérelmét belső ellenőrzési osztályunk folyó év május ötödikén megkapta, amit feldolgozott, illetve kivizsgált.
A panaszban megemlített tiszthelyettesek testkamerájának felvételét kikértük, amiket alaposan kielemeztünk.
Lazlow Collins rendőr törzsőrmester sávváltása, illetve előzése meggondolatlan és balesetveszélyes volt. Federico La Gambino rendőr főtörzsőrmester megszólalása nem volt helytálló, emiatt szíves elnézését kérjük. Baleset illetve anyagi kár nem keletkezett, így a belső ellenőrzési osztály kártérítést nem ítél meg. Az említett két tiszthelyettes szóbeli figyelmeztetésben részesült.
Dimitri Ivanovich Ruslan rendőr őrmester által a büntető törvénykönyv 2 §-a alapján kiosztott gondatlan vezetés megnevezésű közúti szabálysértési bírság kiállítása jogosnak bizonyult, hisz Ön a QDK-09 forgalmi rendszámú BMW 3 series e46 típusú járművével a SeeRing versenypálya, valamint Foster Valley területének metszéspontjában található körforgalomban, illetve Easter Basin területén a járművének hátulját csúsztatva több kört is megtett, ezzel veszélyeztetve az arra közlekedők testi épségét.

A belső ellenőrzési osztály kártérítést nem ítél meg, a panaszt részben jogosnak és lezártnak tekinti, fellebbezésnek helye nincs.

Los Santos 2024/05/06
Tony Lorenz
r. törzszászlós
Belső Ellenőr​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.