Hugo Boniwell SGH jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GameSpace

Újonc
2019. 01. 10.
13
5
Túrkeve
V4 karakter
Hugo Noire
LV karakter
Hugo Lorenz
V2 karakter
Hugo Lorenz
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~

► Néhány fontos dolog magadról: ◄

Sziasztok, Ábrahám Károly vagyok 17 éves és Túrkevén lakom. Informatikát tanulok gimnáziumban, jelenleg 11-es vagyok(most megyek 12-be). Sikerült az angol előrehozott érettségim 5-ösre. Rendszergazdaként tervezem a jövőmet valamint egy tech bolt tulajdonosa ként. Van egy különleges hobbim ami az autocross.(itt egy videó ha nem ismernéd az autocrosst:


► Mióta játszol a szerveren? ◄

SeeMTA V2 szerverén lassan 2 éve, közel 40 ezer játszott percem van.

► Eddigi elért dolgok: ◄
Eddigi Frakcióim:
Sacra Corona Unita
Nemzeti Adó-és Vám Hivatal
Honvédség
Terrorelhárítási Központ
valamint a legfontosabb, hogy rengeteg barátot tudtam szerezni.

► Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni? ◄

Szeretnék segíteni az embereknek valamint ki szeretném magam próbálni SGH/admin ként (persze ez nem azt jelenti, hogy ha ki próbáltam magam leadnám)

► Miért téged válasszunk? ◄

Mint ahogy említettem informatikát tanulok, sok tapasztalatom van és ha a géppel vagy az mta-val lenne probléma nagy eséllyel tudok benne segíteni, másrészt meg nagyon jó feladat megoldó vagyok, könnyedén tudok tanulni más hibájábol/saját hibámból.

► Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra/Naponta hány órát tudsz online lenni? ◄

Nyáron mindennap 13:00-tól másnap 4:00-5:00-ig is akár. Mivel hobbim az autocross ezért járok rendszeresen versenyhétvégére ezért sok hétvégém elmegy de ezt hétköznap be tudom hozni. Iskolaidőben kevesebbet,hétköznap kb 5-6 órát 1nap, hétvégén 10-12 órát is akár.

► Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját? ◄

Először elmondom neki hogy sajnos nem tudom megjavítani az autóját,és tudatnám vele hogy az adminoknak sem kötelességük fixelni . Ez alól kivételt képeznek a szerelők.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Van Seecity-ben 2 szerelőtelep az egyik ls-ben található a másik sf-ben a térképen láthatod hogy hol, itt annyi a teendőd hogy beállsz a sorba és ha előtted nyílik a kis kapu akkor annyit kell tegyél hogy beállsz 1 boxba elmondod mit szeretnél javíttatni és a szerelp kiszámolja mennyi kifizeted utána meg megvárod hogy megszerelje. A szerelőnek van egy panel ami csak akkor jelenik meg ha az egyik szerelő frakcióban vagy.

► Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az? ◄

A városháza elsősorban, mivel ott tud munkát felvenni és iratokat csináltatni | az egyik benzinkutat, hogy ott lehet kaját venni illetve tankolni (elmagyaráznám hogyan kell tankolni) | megmutatnám az általa kiválasztott munka depoját és elmagyaráznám mit kell csinálni az adott munkában.

► Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell? ◄

Az RP-n lévő játékosoknak szólok ,hogy a továbbiakban nem vagyok képes folytatni az rpt mivel betanításon kell részt vennem.

► Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel? ◄

Először megkérdezem tőle ,hogy mi oknál fogva történt meg a nonrps hírdetés. Ha véletlen történt akkor szólok az adminsegédnek és az adminisztrátoroknak.

► Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj] ◄

SEEV2_UCP_AdminJailok.png

► Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj] ◄

SEEV2_UCP_KITILT_SOK.png

ARichard válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
24
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
A lapod nem lett rossz de a jailek között van 1-2 ami nem valami pacek,remélem kapsz egy esélyt gl.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Tetszetős nagyon a lapod, formázás is tök fasza! Támogatom
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
A lap elég szépen ki lett dolgozva, ahhoz képest hogy 2éve játszol elég kevés jail-ed van. Ezt csak támogatni tudom.
 
  • Imádom
Reactions: GameSpace

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Annak idején előttem leszerepeltél, nem szeretnék neked egyelőre SGH-t adni.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Szomorú
Reactions: apatrik
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.