Elutasítva Huey Jojo - Edward (helyette)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

harapófogó

Zöldfülű
2021. 06. 09.
166
1 642
Dunaújváros
V4 karakter
varga bence akos
LV karakter
clinton perkins
V2 karakter
-
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Huey Jojo >

Kitiltás időpontja:
<
2021.08.21. 15:18 >

Kitiltás időtartama:
<
örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Edward >

A kitiltás indoka:
<
Nem vagy idevaló >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Azért szeretném a kitiltásom feloldását, mert az elmúlt ~3 évben jelentős változásokon mentem keresztül. Amikor a tiltás megtörtént, fiatalabb és éretlenebb voltam, és sajnos olyan viselkedést tanúsítottam, amely nem volt méltó a szerver szabályzatához, illetve közösségéhez. Azóta azonban sokat tanultam a hibáimból, és igyekeztem fejleszteni a személyiségemet és a hozzáállásomat. Az eltelt idő alatt rájöttem, mennyire fontos a szabályok betartása és mások tisztelete. Az élet különböző területein is sokat fejlődtem, ami segített abban, hogy felelősségteljesebben és érettebben viselkedjek. A szerver közössége mindig is fontos volt számomra, és nagyon szeretnék újra aktív tagja lenni. Őszintén sajnálom a múltbeli viselkedésemet, és szeretném bebizonyítani, hogy megérdemlem a második esélyt. Ha lehetőséget kapok a visszatérésre, biztosíthatom, hogy tisztelettel és felelősséggel fogok részt venni a szerver életében, és mindent megteszek azért, hogy a jövőben pozitív tagja legyek a közösségnek.
Köszönöm, hogy elolvastátok a kérelmemet, és remélem, hogy lehetőséget kapok a bizonyításra.
>
 

Jhnny

If you want a thing done well, do it yourself.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 611
2 484
LV karakter
sean.fraser
Milyen videót készítettél?
 

harapófogó

Zöldfülű
2021. 06. 09.
166
1 642
Dunaújváros
V4 karakter
varga bence akos
LV karakter
clinton perkins
V2 karakter
-
Huey Jojo:
Tisztában vagyok a videóval ami készült az esetről, ezt a videót nem én készítettem. Akkoriban nem a legmegfelelőbb emberek társaságába tartoztam, megosztottam a beszélgetést, és felvételt készített róla. A videó készítőjével már nem tartom a kapcsolatot több mint két éve, és tudomásom szerint le is vette youtuberól.
Ha lehetséges, egy teamspeak beszélgetés keretein belül pontosabban is el tudnám magyarázni a történteket. Megköszönném, ha meghallgatnád az álláspontom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.