Huberto Hernandez jelentkezése S.G.H.-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Luigi

Újonc
2019. 07. 11.
19
8
V4 karakter
Hernandez William
LV karakter
Jonhson Wills
V2 karakter
Huberto Hernandez
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Máténak hívnak. Budapesten élek. Van 3 testvérem. 15 éves vagyok. A hobbim a számítógépen játszás, főleg MTA-át azon belül
leginkább SeeMTAV2-ön szoktam játszani, meg szoktam biciklizni a barátaimmal. Elég sok rp tapasztalatot szereztem a szerveren. Már több,
mint 3 éve rp-zek az MTA-án belül. Azért van csak 65000+ játszott percem ami elég kevés, mert voltak nagyobb kihagyások és kisebb kihagyások.
Leginkább azért, mert nem volt jó gép amin tudtam játszani és alig futott 5-10 fps-el a V2. Ezért hagytam abba nagyobb időre a szervert. Nemrég
kaptam új gépet és most már jobban fut a V2. Eddig 2 frakcióba voltam Loz Zetas-ba voltam 2018-ba 3x-szor ott nagyon sok tapasztalatot szereztem.
Sajnos még 2018-ba volt egy időszak amíg volt pár adminjailem azóta nem kaptam több adminjailt. Még voltam egy frakcióba 2018-ba a Fix&Drive-ba és onnan ki rúgtak még abba az évbe. Idén viszont vissza mentem a Fix&Drive-ba és azóta ott tevékenykedek. Amióta játszok a szerveren azóta nagyon sok barátot szereztem. Ezeken kívül nagyon szeretek mindenbe segíteni annak akinek csak tudok. Sok módon szeretek segíteni a játékosoknak pl.: elmagyarázni, hogy-hogy kell dolgozni, meg hogy mi hol található.

Mióta játszol a szerveren?

2018-05-13 14:43:03 óta játszok a szerveren. 65000+ perccel rendelkezem.

Eddigi elért dolgok:

65000+ játszott perc, két frakció (Loz Zetas 3x, Fix&Drive 2x), sok új barát és sok rp tapasztalat

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Mert ki szeretném próbálni magam új dolgokban és szeretnék csatlakozni egy új közösséghez. Nagyon szeretek és tudok is szerintem
segíteni a többi játékosnak.

Miért téged válasszunk?

Mert szeretek segíteni másoknak amibe csak tudok. Szerintem gyorsan, kulturáltan és korrekten tudok válaszolni annak aki kérdez.
Sok tapasztalatom van az rp-vel és a map-al meg a különböző rendszerekkel kapcsolatban.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

5-6 órát. Hétvégén lehet, hogy többet is akár.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap és hétvégén: 5-6 óra, de ha nincs más program akkor többet vagy lehet néha, hogy kevesebbet

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmagyarázom neki, hogy vigye el szerelő telepre vagy ha le van robbanva a kocsija akkor mondom, hogy hívjon szerelőt.
Ha nem tudja, hogy hol van a szerelő telep vagy mi a szerelő telep száma akkor elmondom neki. Ha nem értené egyáltalán
akkor elmondom, hogy-hogy működik a szerelő rendszer és még azt is, hogy különböző árak vannak.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondom neki, hogy van két szerelő telep az egyik az See City Car Service ami Los Santosban van és van egy szerelő telep San Fierroban a Fix&Dirve. Mindkét szerelőtelepet egy fekete körben lévő csavarkulcs jelzi a térképen amit f11-el lehet meg nyitni. Meg mutatnám neki, hogy melyik a lassú sáv, melyik a gyors sáv és melyik a kijárat. A gyors sáv 700 ezer forint ha nem casco-s kocsival megy oda. A kijáraton kell kimenni miután megszerelt a szerelő. A lassú sávon azt az összeget kell fizetni amit a szerelő, aki be engedte kiszámolt. A gyors sávba lévő autók előnyt élveznek azaz őket kell először meg szerelni. Először is be kell állnia a sorba és ki várnia, hogy be engedje egy szerelő. Aztán be kell állnia egy boxba és meg várnia amíg köszön és meg kérdezi, hogy teljes szerelést kér-e. Ilyenkor szabadon lehet dönteni, hogy teljeset vagy csak motort vagy saját maga válassza ki, hogy mit szereljen a szerelő neki a kocsiján. Miután ez meg lett mondva azután meg kell várni amíg a szerelő kiszámolja az összeget és elmondja és aztán /pay [id] [összeg]-el oda kell adni a pénzt a szerelőnek. Elkezdi a pénz átadás után szerelni a kocsit a szerelő és miután végzet a szereléssel el köszön és ki engedi a telepről. Miután ki ment a kapun az után arra mehet amerre akar a játékos.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza: Bal oldali részben tud felvenni munkát. Jobb oldali részben tudja ki váltani az iratait és meghosszabbítani.
Bal oldali rész:
5R8Tz8A.png

Jobb oldali rész:
kySzyKA.png

F11-es kép:
qzmGoZT.png


2. Pláza: Itt tudja megvenni a fontosabb dolgokat vagy később kiegészítőket. Viszont arra kell figyelni, hogy több eladó van és mindegyiktől mást tud venni. Pl.: telefon. rádió, csákányt bányászathoz, külön magadnak fel helyezhető ruha darabokat.
Kintről:
7GBGaR1.png

Bentről:
7Clzbgp.png

rCZ0VbF.png

F11-es kép:
23G0cyH.png


3. Kórház: Ha meghal itt éled fel 15 perc múlva. Ha nincs fent mentős vagy nincs szolgálatba akkor itt tudja magát meg gyógyítani ha a prios cp-be bele áll és E betűt nyom.
Kórház:
Wij6f2H.png

Piros cp:
xMg2bR5.png

F11-es kép:
crQnmih.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha pm-be írja, hogy mibe kéne segíteni akkor rp közbe is tudok akár segíteni. Viszont ha nem akkor megkérem azt a személyt akivel rp-zek, hogy kicsit
halasszuk el az rp-t amíg megoldom a problémáját a segítségre szoruló játékosnak abba amit nem ért vagy nem tud, de ha lehetséges akkor gyorsabban
le tudni az rp-t, hogy minél előbb és többet tudjak segíteni a segítségre szoruló játékosnak.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha nem kap szankciót egyik admintól se a játékos akkor szolók Adminsegéd Chaten a szolgálatba lévő adminoknak, hogy szankciónálják a játékost.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

2018-ba volt csak adminjailem: https://imgur.com/a/bdoEEcw

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még nem volt: https://imgur.com/a/jOn2rRp
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.