Huberto Alfons jelentkezése S.G.H-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

m4rkk

Újonc
Támogató
2019. 02. 01.
66
58
V4 karakter
Lester E Restel
LV karakter
Flavio Tello
V2 karakter
Aya Rios
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Márk-nak hívnak, Budapesten élek. 15 Éves vagyok. A hobbim a számítógépen játszás, meg amikor még jó volt a bicikli, akkor biciklizés. A szabad időm nagy részében, most csak MTA-zok leginkább SeeMTA-án. Most járok 9-be. Idén nyár óta RP-ézek 3 éve, igaz kisebb nagyobb kihagyásokkal. A Szerveren leginkább akkor tevékenykedek, amikor frakcióban vagyok vagy valakivel játszok. Amikor nem megyek sehova és nincsen iskola akkor körülbelül egész napot is tudok játszani MTA-val. Szeretek, jó közösség tagja lenni, ezért ha elmegyek egy frakcióba szeretek addig bent lenni ameddig csak tudok. Eddig csak két frakcióba voltam/vagyok, az SCCS-ben és ott is fél évet tevékenykedtem, Leader is voltam, de nem sokat, most jelenleg a Fix&Drive-ba vagyok vontatós rangon. Lett egy újra szervezés és utána nem mentem vissza az SCCS-be. Szeretek segíteni másokon, sok fajta módon pl.:kezdőknek, hogy kell dolgozni vagy elmondani, mi hol van. Amióta játszok a szerveren sok barátot és RP tapasztalatot szereztem. Amivel nem nagyon büszkélkedek, az az, hogy 2 év alatt csak 64 ezer percet tudtam játszani a szerveren. Szerintem ennyi dolog van amit kell tudni rólam.

Mióta játszol a szerveren?

2018-12-17 19:21:40 óta, jelenleg rendelkezek közel 64.000+ perccel.

Eddigi elért dolgok:

64.000+ perc, sok új embert és barátot ismertem meg. Fél évig SCCS-es Frakció tagja.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretném segíteni a kezdő jatékosokat és azokat is akik segítségre szorulnak. Szeretem kipróbálni magamat új dolgokban.

Miért téged válasszunk?

Szeretek segíteni másokon. 2 éves szerver tapasztalat. Gyors, korrekt értelmes válasz.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

5-6 óra körül, lehet több lehet kevesebb.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

5-6 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmondom neki,hogy elkell menjen vele a szerelőtelepre és ott megcsinálják. Ha a kocsija totálkár, akkor mondom neki, hogy hívja ki az egyik szerelő telepet, ha nem tudja a számukat akkor elmondom neki mindkét szerelő telep számát. Ezek után se érti akkor elmondom neki részletesen, hogy működik a szerelő rendszer.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondom neki, hogy két szerelő telep van. Egyik Los Santosba a másik, pedig San Fierro-ba, mindkettő jelezve van a térképen egy feketekörben lévő csavarkulcsal. Megmutatnám neki, melyik a sima és melyik a gyors sáv és, hogy a gyors sáv 700 ezer forint. Elmondom neki azt, hogy álljon be a sorba és várja meg ameddig egy szerelő beengedi. Utána menjen egy boxba. Miután a szerelő benyomta a köszönő bindet és megkérdezte, milyen szerelést szeretne kérni. Ha ez is megtörtént akkor várja meg amíg a szerelő kiszámolja, hogy mennyibe fog kerülni a szerelés. Ezek után már csak a pénzt kell oda adni-a szerelőnek és megvárnia ameddig megcsinálja a szerelni kívánt alkatrészeket. Ha minden kész akkor, már csak az maradt, hogy kiengedjék a kapun és mehet útjára.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza:
A bal oldali részében tud felvenni munkát. A jobb oldaliban tudja kiváltnai az iratait.
Bal oldal:
8QQK0mK.png

F11-es kép:
cjyReEK.png


Jobb oldal:
vroR2oS.png

F11-es kép:
YNVOeTq.png


A kórház:
Ha valami folytán valaki meghal, akkor 15 perc múlva itt fog éledni. Ha a szerveren nincs fent mentős akkor a jobb oldalon van egy piros cp amivel meglehet gyógyítani magad 500 ezerért.
ryEdr4U.png

F11-es kép:
i45hQRc.png

Pláza:
PofVBjY.png

F11-es kép:
ATuWxrm.png

Itt tud megvenni fontosabb dolgokat. Például Csákányt Bányászáshoz vagy éppen telefont, hogy tudjon valakivel beszélni egy autó iránt vagy rádiót, ha szeretne egyszerre több emberrel beszélni.
Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Megpróbálok minél elöbb eljutni a Betanítandó-hoz. Ha lehetséges akkor a másik félel való egyeztetésel egy később időpont-ra, hogy befejezzük az RP-ét vagy, ha lehetséges akkor gyorsabban letudni az RP-ét. PM-be való segítség kérés esetén tudok segíteni az RP-é közben is.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Szólok AS chaten, hogy egy player NONRP-és hirdetést tett fel és szólok neki, hogy nem kéne ilyen hirdetést kirakni.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még. https://imgur.com/a/Gx2Peu8

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam még. https://imgur.com/a/gqTu7HV
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.