Huber Bertram--> Jason

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Soul3127

Újonc
2023. 10. 30.
12
5
V2 karakter
Huber Luka
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Huber Bertram

Panaszolt fél admin neve:
Jason

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Nem értem mi fun? Mikor nem használtam animot nem ütöttem feleslegesen. Csak mikor olyan animot nyomott rám ennyi .
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
Szia!
Mint többszőr említettem, event helyszínen vagytok.
Attól ,hogy maffiát rpztek, még nem jogosít fel attól, hogy a szerver szabályzatát megszegjétek.
Szerver szabályzat:
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.
Amit leműveltetek részemről egyáltalán nem fér bele az RP keretekbe, hogy egy karácsonyi vásáron, ahol IRL hajnalban is tömeg van, nem kezdesz el lövöldözni se fegyvert elővenni. Mint most látszódott más playerek által, ugyan úgy járkáltak a Mikuláshoz, aminél annyit látnak, hogy elkezdek lövöldözni.
Attól, hogy más elővett neked nem kellet volna fegyvert elő vegyél.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV és Ödi99

Soul3127

Újonc
2023. 10. 30.
12
5
V2 karakter
Huber Luka
Szia!
Mint többszőr említettem, event helyszínen vagytok.
Attól ,hogy maffiát rpztek, még nem jogosít fel attól, hogy a szerver szabályzatát megszegjétek.
Szerver szabályzat:
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.
Amit leműveltetek részemről egyáltalán nem fér bele az RP keretekbe, hogy egy karácsonyi vásáron, ahol IRL hajnalban is tömeg van, nem kezdesz el lövöldözni se fegyvert elővenni. Mint most látszódott más playerek által, ugyan úgy járkáltak a Mikuláshoz, aminél annyit látnak, hogy elkezdek lövöldözni.
Attól, hogy más elővett neked nem kellet volna fegyvert elő vegyél.
Ha előveszi a fegyvert és a clipen is látszik , hogy előttem vette elő ezzel, úgy jön ki hogy a főnököm és társaim nem mellesleg én életemet veszélyeztetve, ekkor nyilván fegyver fogok rá rántani , hogy ne lőjön fejbe. Ez szerintem bele fér. Tehát önvédelmből vettem elő
 

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley

• Tilos a forgalmas helyen való rablás/elrablás, továbbá a lövöldözés csak nyomós indokkal engedett. (pl.: munkahelyek, főutak, városháza, rendőrség, kórház, oktató telep, szerelőműhelyek, boltok, benzinkútak,farm)
-Amennyiben az RP szituáció megköveteli egy frakció számára a forgalmas helyről való rablást akkor az engedélyezett, viszont ez alól is kivételek a fent megnevezett helyek.
• Forgalmas területeken továbbá tilos a bármiféle ok nélküli lövöldözés, két rivális banda/maffia találkozása esetén is.

Event helyszínről beszélünk. Előtte volt egy IC vitátok, ami teljes mértékben IC ügy volt, ott nem is léptem közbe, csak miután elkezdődött a lövöldözés.

Attól, hogy egy maffia tagja vagy, ugyan úgy rád is érvényes a szerver szabályzata, mintha civil lennél.
Te esetedben, elmondásod szerint nem lőttél, csak elővetted a fegyvered, amint megint nem kéne.

Megvédeni pedig szerintem bőven volt másnak lehetősége, ugyanis az M4 et ráadásul ti vettétek elő, ezzel ti vettétek elő az első fegyvert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.