Huanito Jhon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

brendon32

Újonc
2023. 07. 15.
3
1
V4 karakter
Sergei micu
LV karakter
Huanito Jhon
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Huanito Jhon
Anyja neve: Jhon Anna
Születési hely és idő: San fiero 1991.02.21
Személyigazolvány száma: 752003XE
Jogosítvány száma(ha van): nincs még.
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:San fiero the camed s toe 23/4

Állampolgárság:Amerika


Magasság:180cm

Testsúly:70kg

Nem:Férfi

Etnikum:Amerikai



Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:Egyetem

Intézmény neve
:Kentucky egyetem

Végzettség megszerzésének ideje:2023



Munkaviszony.

Előző munkahelye:Eddig nem volt be jelentet munka helyem ez az első alkalmi munka:Áruszálitó

Munkaviszony kezdete és vége:Kezdet:2023 06 23 vége:2023 07 6

Munkaköri leírás:Nincs

Miért hagyta ott előző munkahelyét?:Keveset fizetet annak elenére hogy sokat dolgoztam éjjel napal




Out Of Character​



Neved: Brendon Burai
Életkorod: 15
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?:3 éve


Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem??:Nem voltamés azért mert nem tudtam hogy müködik a forum de márr igen és csak az omsz tetszik különösseben

Voltál már egészségügyi frakció tagja?:Voltam de nem itt.

Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?:nem igérhetek sokat de megteszem ami tölem telik kb olyan közepes en megy

Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?:alázatosan halgatook a felleteseimre és megteszem ami tölem telik és barátságos vagyok

Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.:
Mesélj magadról pár mondatban:Ebben az évben fejeztem be a 8 osztályt keményen tanulok ezért 2 orát tudok frakiban lenni barátságos vagyok és egy kicsit viszahuzodo.

Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban:könyü életet akar és sok pénzt kemény élete volt eddig most jön a jó része az életnek.



Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer:Bevezetés,Oralis, sublingualis,Inhalációs,Intranasalis Nyelv alati.

Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra:először le csilapitsuk a sérültet az alkarját a sziv felé emelem utána a seb fertőtlenitése és mull-lapot helyezek rá és körbe tekerjük tekecsel ne szorosan

Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét:le csilapitsuk a sérültet le fektetjük nézzük a légzését 20mp-ig ha nem mutat életjelet ujraéleszük 30 melkas kompresszio 2 befujás a beteg szájába és ezt folyamatosan mig jön a mentő.


Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?:oda megyek ha biztonságos nem nyulok hozzá mivel nem tudom van e valami geric fájdalma és ki hivom a mentőt és megvárom mig ki érkeznek.


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
559
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
Nem sikerült ismét kitölteni helyesen a lapot. Itt egy kis segítség a minta helyes kitöltéséhez. Ezt zárom és helyezem.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.