Hrio Suzu - Marcus Coughlin, Joseph Coughlin, Charles Coughlin (helyette) [Laca]

GeRgŐ991

Barangoló
2021. 10. 25.
92
70
V4 karakter
Neil Robert
LV karakter
Matthew Blake
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Hrio Suzu


Panaszra tett személy InGame neve:
Marcus Coughlin, Joseph Coughlin, Charles Coughlin


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Rablásnál autó kinyitattása és kipakolása


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/pV6viEtp,


Megjegyzés:
Helló, a tegnapi napon egy ismerősőmet kipakolták kicsit fura módon. Kinyittaták vele a kocsit majd az összes antikot elvették (kb. 786.000$ össz. értékű antik), a logban látszódik hogy meg lett tőlük kérdezve hogy belenézhetnek-e de erre nem kapott választ. Várom a mielőbbi visszajelzést.
 
  • Tetszik
Reactions: bazsixkzz

GET.PJ

Újonc
2024. 06. 28.
12
7
V4 karakter
Charles Coughlin
Heló!

Autóban volt, leszorítottuk majd ráfogtuk a fegyvert és felszólítottuk ,hogy szálljon ki.
Erre a reakciója mint a beküldött logból is látható az volt ,hogy szépen kiszállt és bezárta az adott járművet amivel épp közlekedett. Mivel tudjuk ,hogy szabályellenes kinyittatni csomagtartót ezért reportot is nyitottam az ügy közben leírva a szituációt, tájékoztatást kérni amiben azt a választ kaptam ,hogy idézem "hát ha már ráfogjátoka a fegyvert nem zárhatja be". (Report ID: 370618)

Miután megbizonyosodtunk róla ,hogy nem szabályellenes csak utána nyittattuk ki vele, amire jött ez az RP ami szintén látható a hozzácsatolt logból
"[2024-08-24 22:29:30] [Output] : *** Hrio Suzu elovesszi a kocsi kulcsot de elejti és rátapos
[2024-08-24 22:29:34] [Output] : *Összetörve ((Hrio Suzu))"
Tegyük fel lehet ilyet RPzni, mióta van bátorsága valakinek ilyet tenni miközben 2-en fogják rá a fegyvert.
Erre az RP-re aztán nyitottam ismét egy reportot ,hogy biztos legyek benne ilyet lehet-e ,de közben Marcus egy sikeres /megprobal -al be tudta törni az ablakát és RP-vel kinyitotta ,majd kivette a dolgokat és arra viszont már kinyitotta a járművet.
Ha a kocsi kulcs összetörése RP megállja a helyét ugye ezesetben ki is dobta a kulcsot és nem ment az autóval sehova ,mert a kulcs össze volt törve általa és mégis mivel indította volna be, miért maradt nála a kulcs.

És még kitérve erre "a logban látszódik hogy meg lett tőlük kérdezve hogy belenézhetnek-e de erre nem kapott választ":
"[2024-08-24 22:21:17] [Output] : Hrio Suzu: (( belenézhetek? ))" mivel kedves játékos társam nem tudta leírni helyesen amit szeretett volna kérdezni ezért nem válaszolt senki és persze nem is kötelező. Igazából nem is értettem minek akar belenézni a csomagtartóba amit OOC kérdez miközben 2-en fogják rá a fegyvert és adják neki az utasításokat.