HP rendszer reálisabbá tétele / autóban való beragadás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kristóf Szabi

Zöldfülű
2019. 01. 20.
153
98
V4 karakter
Mauro Bianchi
LV karakter
Steve Ross
V2 karakter
Steve Ross
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Jackson Monroe >

Ötleted:
< HP/Életcsíkok realizálása, beragadás autóba. >

Megjegyzés:
< Szerintem mindenki tisztában van hogy a HP rendszer nem a leg reálisabb.Gondolok itt az ütközésre,elesésre, vagy ha valami történik a karaktereddel ami befolyásolja az életét. Pl: Ha frontálisan ütközöl egy autóval 200 környékén akkor is maximum 3 csík hpd megy le. Ez a való életben halált,vagy súlyos sérüléseket okozhat, vagy ha átmegy rajtad egy benzin szálító akkor se szenvedsz különösebb sérülést, maximum eltörik a lábad, a hpd ból akkor is csak pár csík megy le, utána meg megyünk tovább mintha semmi nem történt volna. Ezt jó lenne kicsit realizálni. Beragadás autóba: Ha ütközünk, balesetet szenvedünk az autó el deformálódhat, az ajtó beragadhat. Szerintem ezt is jó lenne behozni a szerverre, legalább a tűzoltóknak nem mindig csak tüzet kellene oltaniuk,illetve rpsebb is lenne. >
 
  • Tetszik
Reactions: König és apatrik

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Az adom hogy ha autóban vagyunk sérüljön a karakter, de hogy a tanker att megy rajtad az szerintem mis pont így jó. Így is rengeteg tankeres direk megy át rajtad, mert az milyen funny.
 

Reynard

Barangoló
Támogató
2019. 02. 23.
140
62
V4 karakter
Reynard Campbell
LV karakter
Reynard Campbell
V2 karakter
Amanda May
Jó ötlet, Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

CHAMP

Újonc
2019. 04. 26.
43
18
Beragadás autóba: Ha ütközünk, balesetet szenvedünk az autó el deformálódhat, az ajtó beragadhat. Szerintem ezt is jó lenne behozni a szerverre, legalább a tűzoltóknak nem mindig csak tüzet kellene oltaniuk. >
Jó lenne de ez v4 cucc, v2-re ezeket egyből
utasítják, de az ütközés sérülés az fasza ötlet.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
  • Tetszik
Reactions: apatrik

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
De, igen is ráférne a v2-es játékosokra ez az ötlet.
Nagyon nem jó ez így, hogy mennek mint állat, de a piros nem fogja meg őket.
Koccannak, ./do kocc , és már hasítanak tovább.
Ha bekerülne, legalább a játékos meggondolná 4x - is, hogy érdemes-e rohanni mint az őrült.
 

#acarter

Újonc
2019. 07. 22.
4
2
25
Magyarország
V4 karakter
Lucas Carter
V2 karakter
Lucas Carter
Ez nem szorítaná vissza a gyorshajtást cseppet sem,aki akar úgyis megy maximum több lesz a feladata az OMSZ-nek
 

zsola001

Újonc
2019. 01. 20.
21
3
V4 karakter
Williem_O_Taylor
V2 karakter
Williem_O_Taylor
én nem támogatnám ezt v3 ba is elég rossz hogy kis koccanás és meghalok azán várhatok 20 percet és még valahogy jusak is a kocsimhoz , szerintem sok ember abba hagyná a játékot mert fel megy a pumpa
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Jó ötletnek tartom mind a kettő részét , sokan mondták ,hogy ez valószínűleg v4 -es dolog lesz , viszont ezt te magadtól is le rpzheted. Volt már rá példa még amikor OMSZ leadere voltam , hogy a srác le rpzte , hogy beszorult a gépjárműbe ... Kiérkezett a mentős az nem tudott mit tenni kihívta OKF-et akik rpsen leszedték a gépjármű ajtaját ... ORFK a helyszínre érve lezárta az adott útszakaszt. Szóval támogatlak ebben is , jó kis rp szituáció ki tud alakulni az ilyen dolgokból. Szerintem ehhez külön rendszer felesleges , ha van időd kedved rpzd és reméljük mások is nyitnak az ilyen rp felé :D Tapasztalataim alapján feldobta az OMSZ -t mert kaphattunk változatosabb rp-t.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, volt már róla szó. Autó deformálódás nem igen, max ha van olyan autó modell ami úgy van kidolgozva, de szerintem a deformálódás alapból nem gtasa -ba való
ütközésre nem hiszem hogy az a megoldás hogy 'scriptel' kell megfogni a játékost hogy rpzzen. Tamási már mondta, hogy nem szeretné azt, hogy ütközésnél animba ess és társai.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.