Howard White jelentkezése Las Venturas Medical Serviceshez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Horacio

Újonc
2023. 06. 25.
4
1
LV karakter
Howard White
Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! -Papi

In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Howard White
Anyja neve: Alison Webb
Születési hely és idő: 2001.03.28
Személyigazolvány száma: 180614TE
Jogosítvány száma(ha van): 445860HK
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
187cm
Testsúly:
73kg
Nem:

Férfi[x] Nő[]
Etnikum:
Fehér


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Columbia University
Végzettség megszerzésének ideje:
2022


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Nincs
Munkaviszony kezdete és vége:
Nincs
Munkaköri leírás:
Nincs
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Nincs



Out Of Character​



Neved: Horváth Krisztián
Életkorod: 18
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

2-3 éve kürölbelül
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?
Nem voltam még, nem éreztem magam elhivatottnak hogy egy frakció tagja legyek
Voltál már egészségügyi frakció tagja?
Nem
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?
Jelenleg még nincsen
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
Mivel képes vagyok gyors döntéshozatalra, csapatban is megállom a helyem.
Érdekel engem a játékban történő mentős élet és annak dolgai.

Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
Probléma megoldó vagyok, szeretek emberek között lenni illetve ha szükséges őket segíteni. Jelenleg egy szakgimnáziumban tanulok amit szeretek és a nyáriszünet miatti sok szabadidőt szeretném a játékba fordítani hasznosan. Figyelmes vagyok másokkal szemben és a feladatot mindig elvégzem amit nekem kiadnak. Szeretném egy remek csapat tagjaként a seemta szerverein tölteni az idömet.
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

22 éves fiatalember aki nem rég került Las Venturasba szüleitől elköltözött és szeretne egy remek életet felépíteni minden vágya, hogy tudjon segíteni másokon illetve, hogy felépítse magát egy rendes emberként. Reméli ,hogy egy rendes munkát tud szerezni amivel hasznos tagja lessz a társadalomnak. Nagyon szeret ember között lenni és egy remek csapat tagja lenni.


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
Orális, Anális, Intravénás, Bőrön keresztül felszívódó, Injekciós
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
1. Sérült leültetése megnyugtatása
2. Seb területének megvizsgálása
3. Karról a vért letisztítani
4. Sérülés ellátása betadinnal
5. Sebre steril fedőlap felhelyezése majd mullpólyával rögzíteni és 8-ast leírva megkötni amíg el nem fedi a sérülést.
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

Környezetet biztonságosnak véltem oda megyek a sérülthöz mellé állok vagy ülök, megszólítom, megrázom majd pedig 10 másodpercig légvételt vizsgálok ha nem elegendő a légvétele klinikai halottnak tekinthető ezután hivom a mentőket megkezdett ujra élesztés elkezdödött egy szilárd földre helyezem és elkezdem a mellkas kompresziót amit 30 benyomás 2 orrba fulyás követ addig míg nem lessz ujra pulzusa.
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
Helyszín biztosítása, megközelítem a sérültet. az eü ládát elövéve letisztitom majd pedig ellátom a sebet a fején ha kell légutat biztositok és megtámasztom az oldalát mivel nem tudom hogy gerince sérült-e. Megkérdezem emlékszik-e mi történt és nyugtato ha kell betakarom a mentők megérkezéséig.

JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.25
Aláírás: Horváth Krisztián
 

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
559
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.