Hot-Dog stand ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

utcaneger

Lelkes fórumhasználó
2020. 12. 12.
388
1 692
LV karakter
kenneth burks
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ghalen Pitts >

Ötleted:
< Hot Dog standok a városban >


Megjegyzés:
< Szerintem sokkal színesebbé tenné a szervert az, ha a város forgalmas pontjain hot-dog standok lennének lerakva. Aki szeretne RP-ni az nyugodtan beállna oda és az arra járó playerekkel hátha RP-t tudna csiholni. Jártam más szervereken is, ott bevált és nagyon hangulatos is. >
 

BALAGE

the future ★
2020. 06. 30.
182
454
LV karakter
BEAU MILLER.
V2 karakter
RILEY WARD.
Hali.
A véleményem erről az ötletről az, hogy ezt a nélkül is meg lehet valósítani, hogy mappolások legyenek betéve a szerverre. Igaz, helyet nem foglalna, de szerintem nem lenne rá kereslet, max egy pár napig.
Hangulatosnak hangulatos, de sajnos tényleg kötve hiszem hogy sokáig élne ez a projekt.
 

Stewie

Az év Adminsegéde | 2022
2019. 01. 10.
241
331
22
www.twitch.tv
V4 karakter
Stuart Andres
LV karakter
Stuart Andres
V2 karakter
Stuart Andres
Srácok.
1.: Ez gyarkoltailag már egymásnak való beszólogatásról szól. Független attól hogy most ezt leírom gmod valószínű ugyanúgy belefog szolni.
2.: Na de az ötlethez. Teljesen feleslegesnek tartok több object-et. Semmi értelme nincs. És most aki ismer az tökéletesen tudja, hogy én minden szintű darát, kereskedést háttérben hagyok. Én jobban szeretek RP-zni egy étteremben vagy csak egy whiskyt megiszok valakivel a házamban. Jobban élvezem. De könyörgöm napi szinten rengeteg RP lehetőség lenne és senkit nem érdekel akkor miért ez a stand érdekelne valakit. Jó példa: LCN-ben az utóbbi időben többször tartottunk tgf-et meg simán csak nyitvatartást. Mindkettőre nyugodtan lehet jönni RP-zni hírdetve van órákon át. És az eredmény? Eljön 3 ember tgf-re meg amikor nyitva vagyunk 2 ember akik haverok bejöttek RP-zni egyet. Szóval ha a nyílvánvaló, előttünk levő RP lehetőséget kihagyjuk, mert nem érdekel. Akkor minek rakjunk be még több object-et, aminek a vége az lesz, hogy akkor rossz helyre kerülnek amibe 300-al a bmw m5 én nem tudom mivel lassan belemész és mehetünk szereltetni, aztán meg már milyen drága a szereltetés.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Asszem a beefelések sorozatába nem akarok kerülni, de az biztos, hogy a kereskedők maradnak majd a szia uram elado? soroknál, viszont a szerveren azthiszem kezd megfordulni az RP képes és a kereskedő emberek száma, nyílvánvalóan hangulatos dolog volna az egész, illetve kreativitással nem kevés helyzetet lehet ezzel kialakítani

Persze, idővel minden dolog kopik a szépségéből, azonban nem tartom valószínűnek, hogy aki szeretne unalmas óráiban kis nyugalom szigetre térni, az feldobna egy hirdetést, hogy Japán gépek érdekelnek.

A ötletet meg egyértelműen csak támogatni tudom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.