Hot 108 Jamz rádió visszahoztala.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
279
889
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
A Hot 108 Jamz egy Hip-Hop és R&B rádió.
Ami sokáig bent volt a szerveren de valamilyen oknál fogva törölve lett a többi modern Rap rádióval együtt.
Ennek okát nem tudom, és nem is értem miért vennék ki a szerver egyik leghallgatottabb ráióját.
Persze az Old school bent maradt ami szép és jó, de nem egy valós alternatíva.


Biztos vagyok benne hogy valakit idegesített a, 200-zal száguldozó kezdő kocsijából bömbölő Hip-Hop. De a rádió kivétele nem oldja meg a problémát.

A szervernek adott egy hangulatot a rádió, ami nekem most hiányzik. Persze ízlések és Spotify, de egy pár hónapja csak ez szólt minden második kocsiból.


gunna-fire.gif
 

Buri

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
37
43
20
V4 karakter
Buri Bessolov
LV karakter
x
V2 karakter
Pump El Mexicano
Megdöbbentve olvasom ezt a hírt, miszerint egyik kedvenc rádiómat kivették. Egy ideje nem játszom, de tervezek visszatérni.
Szeretném, ha akkor az első csatorna ami hallható lenne a kocsimban, az ez lenne.

Remélem lehet támogatni, mert ez megéri.
Aztán lehet muszáj volt valami miatt kivenni, fene se tudja. :)
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
911
7 880
22
Hatvan
V4 karakter
Jamel Dorsey
Biztos vagyok benne, hogy a rengeteg más zenei stílus mellett elfért ez a rádió is. Szeretném én is újra látni a szerveren.
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect és zsola.

Bika

𓄋
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
342
600
24
V4 karakter
Thomas Headaway
Nagyon szeretem ezt a rádiót, néha heccből online be is kapcsolom ( https://powerhitz.com/Jamz ). Sosem felejtem el, mikor régen óránként szólt a Fight Night a Migos-tól, vagy Drake-től a Trophies, gyakorlatilag ennek a rádiónak köszönhetően szerettem meg igazán a hip-hop-ot. Ha nem is ez, de egy alternatíva ami a közelmúltbeli trending zenéket játssza jó lenne.:sneaky:
 
2021. 06. 23.
23
38
V4 karakter
Ahmed Burham
V2 karakter
Kenny Wayne
Támogatom a visszahozatalát! Napokban kerestem én is sokszor sajna pórul jártam a keresésben. Hiányzik ugyancsak.
 

floatin

Pötyögtető
2019. 08. 25.
525
4 042
Pécs
V4 karakter
Remy Moussaoui
LV karakter
Tommasso Ferri
6éve hallgatom a hot108jamzet see game szervereken (sas network óta)

tegyék vissza kérem
 
  • Tetszik
Reactions: Woffi

miniQ

Zöldfülű
2019. 01. 12.
213
217
24
Németország
V4 karakter
Jack Martons 🇩🇪
LV karakter
Jack Martons 🇩🇪
V2 karakter
-
Részemről is évek óta a fülemet boldogítja ,kérvényezem vissza rakását !
 
2019. 03. 13.
4
19
24
Pécs
V4 karakter
Henry L Carter
LV karakter
-
V2 karakter
Henry L Hill
Abszolút szerves része volt a játékmenetnek. V3ra váltáskor találtam rá és azóta pörgött mindig minden frakcióban. Tényleg jó lenne vissza. Nem is értem miért került ki. Ha a Nóta meg a narkós minimal rádió bent van akkor nehogymár egy Hot 108 megy ki.
 
  • Tetszik
Reactions: floatin

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Támogatom, voltak olyan napjaim amikor csak azt a hallgattam, ledöbbentem mikor visszatérésem során nem találtam a meglévő rádiócsatornák közül.
Szomorú.
 
  • Tetszik
Reactions: superduck

Aura

Barangoló
Támogató
2023. 01. 03.
82
167
V4 karakter
Aura Goldberg
LV karakter
Javier Costa
Biztos vagyok benne hogy valakit idegesített a, 200-zal száguldozó kezdő kocsijából bömbölő Hip-Hop. De a rádió kivétele nem oldja meg a problémát.

Engem sokkal jobban idegesít a mulatós, szerintem sehogy sem illik bele a szerver környezetébe. Jöhetne.
 
  • Tetszik
Reactions: ese andris.

Titee

Looking for something, temeravtena!
Támogató
2019. 01. 10.
148
350
23
Szigetszentmiklós
www.instagram.com
V4 karakter
Rauf Klicsko
LV karakter
Rauf Klicsko
V2 karakter
Rauf Klicsko
Nincs baj se a mulatóssal, se a hip-hop zenével... Egyszerűen, csak lejebb kellene venni a hangerőt az autókon, aki nem ül benne, csak mellette áll, ne hallja hangosan, csak épp lehessen hallani, mert néha tényleg idegesítő volt, bármilyen zenével is....
Vagy le kell némítani, mint anno... Nem lehetett hallani, sehogy sem, más zenéjét
 

flaash

Lelkes fórumhasználó
2022. 12. 27.
400
1 215
24
V4 karakter
Yuan Zheng 🇨🇳
LV karakter
Duke Jefferson 🇺🇸
V2 karakter
Kimura Nagama 🇯🇵
Nagyon szeretem ezt a rádiót, néha heccből online be is kapcsolom ( https://powerhitz.com/Jamz ). Sosem felejtem el, mikor régen óránként szólt a Fight Night a Migos-tól, vagy Drake-től a Trophies, gyakorlatilag ennek a rádiónak köszönhetően szerettem meg igazán a hip-hop-ot. Ha nem is ez, de egy alternatíva ami a közelmúltbeli trending zenéket játssza jó lenne.:sneaky:
Jó is volna ha végre visszakerülne, https://powerhitz.com/Jamz linken található lehetőséggel ahol nem csak a 0/24 élőt hanem korábban feltöltött playlisteket is lejátszana a Hot 108 Jamz rádiócsatorna ingame.
Igazándiból nem kell más alternatíva, mert nincs. :)
 

Keli.

winner.
2021. 08. 21.
135
824
19
V4 karakter
Flavien Amir
Támogatom! Az volt a legjobb a szerveren, szóval mindenféleképpen vissza kellene hozni.
 
  • Imádom
Reactions: kmgr és Aura

Bika

𓄋
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
342
600
24
V4 karakter
Thomas Headaway
LV-re bekerült, feltételezni merem, hogy ide is be fog! 🤩
 
  • Fire
Reactions: Geriii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.