Horvath Krisztofer - Smexy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csabi786

Újonc
2019. 07. 01.
1
23
LV karakter
Jeffrey Lamar Williams
V2 karakter
Horvath Krisztofer
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Horvath Krisztofer >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Oktalan adminjail >

Bizonyítékok:
<
[2020-07-11 00:42:40] [Output] : [AdminJail]: Smexy bebörtönözte Horvath Krisztofer-t 90 percre.
[2020-07-11 00:42:40] [Output] : [AdminJail]: Indok: FUN Hirdetés [Kezdő]
>


Megjegyzés:
< Én teljes mértékben megértem, hogy éjszaka fél 1kor nem mindenkinek van már elég idegzete bizonyos dolgokhoz, és hogy tesz magasról a játékosokra.Semmi féle vicckategorizálás, szerverlejáratás nem volt a célom, semmilyen "FUN"-nak nevezett Smexy által felülírt dolog nem volt a képben, szimplán pénzt szerettem volna keresni. Egy ilyen hirdetést adtam fel:
[2020-07-11 00:42:08] [Output] : HIRDETÉS: Cigány muzsikus fellépést vállal. ((Horvath Krisztofer))
[2020-07-11 00:42:08] [Output] : Kapcsolat: 654367. -> Megkaptam rá egy admin segédtől, hogy Smexy azért börtönözött be, mert olyat hirdettem ami nem létezik. Hát kérem szépen miért RP szerver az RP szerver. Egy magnó (a romano ungriko rádió), és egy kis RP aztán meg is van a "cigány muzsikus" ami elvileg nem létezik. Steg Jessica admin segéd minden téren kielégítő választ adott, megpróbáltam elérni a Teamspeak szerveren smexy-t, de nem adott rá esélyt amit szintén megértek mivel hajnali 1 óra van. Nem akartam ezt az utat bejárni, de a Főadmin nem nagyon akart velem beszélgetni semmilyen formában. Ezt is megértem az ő dolga, én játékosként nem kötelezhetem erre. Én ezt a jailt, pláne ennyi perccel jogtalannak tartom. Nem shittalkolni akarok nem azért nyitottam ezt a panaszt, de ha tudok egyéni tanácsot adni Smexy-nek akkor legközelebb hívjon fel TS-re vagy győződjön meg a dolgok bizonyosságáról. Elhiszem hogy csak a munkáját végezte. Előre is elnézést kérek ha hibát követek el ezzel a "PK"-val, de ezt mondták hogy így tudok "fellebbezni". Nem adom a kezdőt, meg semmi az AS meg is mondja, hogy megpróbáltam eljárni módjával de nem sikerült. Nem szeretném ha esetleg jogos lenne a panasz hogy a Smexynek gondja legyen belőle, csak ha lehet a(z) Roleplay témát át kellene gondolni, beszélni vele.
>
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.