Horgászbolt parkoló.

2024. 04. 20.
3
4
LV karakter
Bryan S White
Sziasztok.

Szerintem sokan vannak így vele hogy az autójukat nem tudják hova parkolni mikor horgászni mennek,tudom hogy mindenhol lehet horgászni viszont a legelterjettebb a:Fort Carson-i horgászüzlet mögötti hely.
Rengeten horgásznak ott,és az autókat bárhova parkolják,lefoglalja a parkolásfelügyelet...Szerintem jó ötlet ha lenne egy parkoló,ahova nyugodtan parkolhatnak a játékosok,mivel nem mindenki bír taxizagtni állandóan hogy kiváltsa az autóját ami persze +pénz.
Egy parkolóban ahol akár levédés is lenne a járműveken,nagyot lendítene a játékosok kedvén,és így időt/pénzt tudnak megsprórolni azzal hogy nem kell állandóan visszamenni a városba kiváltani a járművet,na és persze az utca kinézetén is javítana.
 

csokeszLV

Újonc
2023. 03. 25.
28
14
V4 karakter
Deacon Kenneth
LV karakter
Deacon Kenneth
Szia! Én támogatom az ötletet szerintem simán elférne arra egy parkoló! Nem rossz ötlet, a kezdő játékosok szempontjából is, mivel aki pl most jött fel a szerverre először és nem tudja hogy hogyan is kell “ helyesen” parkolni (ami persze nem mentesít) egyből elviszik a járművét és elmehet a kedve a játéktól.
 
  • Tetszik
Reactions: Dominikfeher27

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
348
989
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Tele van Carson motellel meg parkolóval, állj meg az egyikben és fuss el a pecás helyre 1 perc alatt. Így is laggol egész Carson a sok farm meg player miatt, szerintem felesleges lenne még egy mapolás oda csak azért, hogy a pecásoknak 1 perc helyett 10 másodpercet kelljen futni. Nem támogatom.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
579
888
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Amint bemegyek FC-be teljesen meghal az FPS. Bárhová leteszem az autót már vinnèk is el. Támogatom az ötletet.
 
  • Imádom
Reactions: csokeszLV

Dixie

Zöldfülű
2019. 04. 02.
222
709
Margit híd alatt
V4 karakter
Riley Graham
LV karakter
Dixie Johns
Jó lenne egy olyan kivitelezés mint ami a plázánál van, hogy másik dimenzióba dob.
Egy olyan megoldás is remek lenne mint az árúszállítónál hogy van egy hangár és ott lehet letenni a kocsikat. Ahol volt a régi Redneck HQ és később a Silverstate is, simán el tudnék képzelni egy mélygarázst, aki pedig ennek ellenére is Fort Carson azon részén parkolná le az autót ahol a horgászleadó van annak elvinnék (kivéve ha TÉNYLEGESEN a saját háza előtt áll).
 

Celo

Újonc
2021. 12. 19.
71
146
Bulgária
V4 karakter
-
LV karakter
Mirza Hatic 🇧🇬
V2 karakter
-
Nagyon nem támogatom! Az egész hal leadót és minden egyebet át kell tenni a bányatóhoz és nem lesz probléma. Zene is szól el is lehet férni a Pf se baszogat és még hely is van.
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
832
1 240
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Az a zene sokak számára zavaró, ami bányatónál… ha az nem lenne és áttennék Babót akkor szupi lenne
 
  • Fire
Reactions: csokeszLV

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
173
150
20
Budapest II.
V4 karakter
Riley Rowland
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Sziasztok! Támogatom én is! Eléggé irritál, amikor sokadjára foglalják le a kocsit, pláne jogtalanul..
 
  • Imádom
Reactions: csokeszLV

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
242
139
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Igy is elég kevés fps van fc környékén, ha még lenne egy parkoló akkor még kevesebb lenne. NEM TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: Teaspoon

carbamazepine

Barangoló
Támogató
2019. 04. 06.
93
52
Sopron
LV karakter
Simon Koondy
Támogatom az ötletet, én is pórul jártam egy-kétszer szóval, nem kell oda mappolás vagy modellezés szerintem állandó rbs lerakása elegendő lehetne.
 
  • Fire
Reactions: csokeszLV

Garreth_05

Újonc
2022. 08. 28.
38
104
V4 karakter
George D Avant
LV karakter
Garreth Pearce
V2 karakter
James Hammond
Kiváncsi lennék hogy a házak beállóján álló autókat mi jogon viszi el a parkf.
Szerintem nincs ráirva az autó szélvédőjére a tulaj neve és nincs kiirva a ház falára a ház tulaj neve hogy kizárásos alapon elvigye.
DE MÉG HA LENNE IS
Nem állhatok meg a barátom háza beállóján Fort Carsonban? Folyamatosak a jogtalan lefoglalások, járda széléről, behajtókról.
Jöhet a parkoló, a korház elött van egy üres kocka terület, oda tökéletes lenne
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
579
888
21
Győr
V4 karakter
Lucas Saliven
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Szerintem majd jön a sok hate, de kikéne venni a parkolás felügyelet frakciót. Régen is megvoltunk nélküle, így mindig csak lefoglalják az autóm bárhova teszem. Nincs kedvem állandóan pk írogatni xy lefoglalta az autóm feleslegesen. Illetve már kezd az is nagyon unalmas lenni megállok az út szélén vagy bárhol már jönnek és pakolják fel a packerre.
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
832
1 240
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
@LucasLV ami meg nagyon gázos volt azt a PD/SD amúgy is lefoglalta
 
  • Tetszik
Reactions: Boss69