Horgászattal kapcsolatos ötletek , EVENT ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Taylor R Roosevelt >

Ötleted:
< Sziasztok! Nemrég lentebb vették a horgász engedély árát , viszont szerintem jó lenne ha nagyobb esély lenne a halak kifogására vagy az adott halak árát fentebb emelnék , ugyanis elég sokan szeretnek horgászni ami tulajdonképpen egy "civil munka" amihez igazából nincs munkajármű és rengeteg hely van ami alkalmas horgászatra. Szerintem ezen a szerveren is lehetnének kimondott horgász helyek megjelölve hal ikonnal ahol nyugodtan lehetne horgászni nem lehetne ott kirabolni senkit. ( Palomino part , Határ utáni kis "tó" stb... ) Ezáltal többen horgásznának , kevesebb munka kocsi lenne széthagyva stb... Ennek kapcsán ide is bekerülhetne a Horgász Event aminek V3 LV-n is nagy sikere van. Szerintem lenne hangulat is esténként ezeken a horgászhelyeken , főleg ha lennének ott kisebb dolgok mappolva ( tábortűz stb.. ) , lenne ott is kis bolt ( NPC) stb... Eventkor pedig főleg megnőne a playerek száma is. Tudom rengetegszer jön fel ilyen ötletnél , hogy ez nem V3 ne hozzunk mindent át stb... de szerintem dobna a szerver hangulatán ... >

Megjegyzés:
< Hozzá kapcsolódó további ötleteket , véleményeket várom hozzászólásban. >

Buba válasza:
 
Utoljára szerkesztve:

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Hallod , ahogy megláttam egyből dobtam egy lájkot de tényleg!
Én minden nap horgászok , nyílván nem egyedül hanem többen és szerintem símán jó lenne amit mondasz.
Lehet több legális horgászhely ahol nem rabolhatnak ki mondjuk , mert déli határ amit mindenki használ ugye forgalmas hely miatt.
De ugye elég rendes FPS droppot is tudnak ezzel csinálni , úgyhogy kellene pár új hely amit térképen jó lenne megjelölni , hogy a kezdők is tudják meg persze mindenki. A halak áraival olyan nagy gond nincsen , csak ne adjon már ennyi szemetet mert kioffolja az agyam mikor folyamat döglött hal , vödör , bakancs és társai jönnek egymás után. Remélem a fejlesztőknek is tetszeni fog az ötlet mert nem nagy változás de még is sokat dobna rajta szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: Francse és Dave_K

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát igen nem lenne annyira FPS dropp határnál... Köszönöm a válaszod reméljük bekerül. LV-n tényleg nagy sikere van... Horgász eventnél ott is dob a player számon...
 

Dave_K

Barangoló
2019. 09. 09.
79
24
LV karakter
David Konrov
Nagyon jó ötletnek tűnik! Jó pénz van benne! LV-n szét horgásztam az agyamat a kijelölt területeken.
Na meg ha itt lenne kijelölt terület a horgászatra, akkor nem kellene attól tartani hogy elrabolják az embert, mert feszt rabló-pandúrosdi megy mindenütt....
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm a hozzászólásod , és látom elég sokan reagáltak hozzászólás nélkül , nekik is köszönöm :) Reméljük valamikor megvalósításra kerül.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Én csak gyorsan és tömör válaszolok(a rég emlékekre) NEM TÁMOGATOM
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Támogatom az ötletet, nekem is sokszor elmegy a kedvem a horgászattól, mert csak szemetet dobál.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ha bele férne annyi módosítás vagy inkább kiegészítés , hogy lehessen össze húzni a csalit az invertoryban vagy épp a csomagtartóban az remek kiegészítése lenne ha már a horgászat a téma. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Dave_K

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Amúgy ebben van valami , hogy a cápa árát is lehetne emelni ha már 7,5 kg és 75000ft ot ad érte és elég ritka.
Meg ott a pöröly cápa is 4kg 150k -t fizet ezeken lehetne még húzni.
 

Jegi

Újonc
2019. 01. 18.
64
30
Dunakeszi
LV karakter
Kaydence Windy
Lehet, hogy plusz munka, lehet választani, viszont ahol tudsz horgászni az csak határ után lehetséges.
Engem pakoltak már ki Paloban, Angel Pine melletti parton, stadion alatti mólón...
Az ember azért nem akar máshol horgászni, mert ki tudják pakolni.
A kijelölt horgászplaccok különösen tetszetős ötlet.
Halak árának emelése is jó ötlet, más melóhoz viszonyítva már nem ezzel lehet a legtöbbet keresni.
Támogatom az Event részét is.
Amikor Lv-n ilyen Event van elképesztő, hogy milyen hangulata van.
Nagyon tudnék örülni, ha bekerülne, támogatom.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Nagyon patika ötlet.Nem nehéz összehozni és dobna egy kis pluszt a játékélményhez.Támogatom!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm mindenkinek , hogy elolvasta ezt a topicot , köszönöm a reakciókat és hozzászólásokat.
 
  • Imádom
Reactions: .martin

Zsiga

Az év illegális frakció leadere, 2019-ben.
2019. 01. 11.
220
276
V2 karakter
Shayne La Royali
Palomino-ban alapból tilos rabolni, mivel forgalmas helynek számít, a szerelő CP miatt. Nagyon sok helyen lehet úgy horgászni, hogy bajod nem esik. Nyugati, Keleti kikötő SF-ben, Bayside, Palomino, Határ, Világító torony és még sorolhatnám.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Kifejezetten Támogatom , nekem nagyon tetszik ez az ötlet!
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Köszönöm ismét a hozzászólásokat , támogatásokat , megmondom őszintén nem tudtam , hogy palomino-nál forgalmas helynek számít. Engem már raboltak ott ki nem egyszer , ma is megtudtam valami újat :D
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia!
QfBuST7.png




Ezen a kijelölt helyen nem lehet elrabolni / kirabolni mivel forgalmas. Emellett teljesen ingyenes ott a horgászat már, nem kell engedély sem oda.
Halak árain emelni - Felírva.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Bazsi12
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.