Horgászattal kapcsolatban.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rodrigez V Robertson >

Ötleted:
< Az lenne az ötletem, hogy a halak árait növeljék meg, illetve még be jöhetne pár új hall is, mint amelyek bent vannak LV-n is, vagy ha a halak árai nem lesznek meg növelve, akkor a horgász engedély árát csökkenteni 3,000,000FT-ról ---> 1,500,000FT-ra.>

Megjegyzés:
< Hiányzik az a régi V2-s évek, amikor nagy csoportban horgásztunk, beszélgetünk , meg úgy el volt mindenki.. Rengeteg V2-s ismerősöm ott ismertem meg és azóta is jóban vagyunk.
https://imgur.com/a/r5Fg0ce >
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Huuh de vártam már az új horgász topicot... Az engedélynek nem véletlenül lett ilyen magas ára.. Mikor nem volt engedély a szervernek a nagy része horgászgatott farmolgatta a kispénzecskéjét.. Jó ez így ahogy van. Halak árát főleg nem kell megemelni.. FÖLÖSLEGES. megint beállna a nok gang határra pecázgatni sok értelme lenne.. RP megint sok helyen lenne... :D

Rider GMOD válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Spiri

Gonzalo

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
306
247
24
V4 karakter
Osiel D Gonzalo
LV karakter
Osiel D Gonzalo
V2 karakter
Osiel D Gonzalo
így sem vesz senki engedélyt, felesleges ahányszor délin horgásztam senki sem jött oda hogy van engedélyed?
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
íg
Huuh de vártam már az új horgász topicot... Az engedélynek nem véletlenül lett ilyen magas ára.. Mikor nem volt engedély a szervernek a nagy része horgászgatott farmolgatta a kispénzecskéjét.. Jó ez így ahogy van. Halak árát főleg nem kell megemelni.. FÖLÖSLEGES. megint beállna a nok gang határra pecázgatni sok értelme lenne.. RP megint sok helyen lenne... :D
így sincs annyi rp a szerveren, aminek örülnének az emberek, akkor már nem mindegy hogy a többi player mit csinál a szerveren?
egyébként akkor már a hal kifogásának esélyét is meg kéne növelni, mert bármikor is elmegyek horgászni fél órát, alig fogok pár 50k-s halat, 20 kilónyi szemét mellett
szerintem nagyon hozná a régi feelinget, én személy szerint örülnék ha az ötlet megvalósításra kerülne :)
 

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Szerintem se ártana, mondjuk régebb mikor többen horgásztunk akkor mindig jo volt a kapás :D .. Hiányzik az a régi feeling amikor több 10en horgásztunk es el beszélgetünk a parton stb es rengeteg barát így össze gyűlt és érdekes kapcsolatok alakultak ki nekem pl ic ilegál téren..
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Kdavid15

Újonc
2019. 01. 26.
20
10
23
Magyarország, Baranya
V2 karakter
David R Laurance
Kevesebb ember ugrana a vízbe mikor meglátnak egy rendőrt utánna meg addig úsznak ameddig azok el nem mennek. Támogatom az ötletet, vagy azt ami alatta kialakult.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Az engedély árát kellene a felére csökkenteni , meg kevesebb szemet adjon a fogásnál és mindenki boldog :)
Én is sokat horgásztam régen , sokakkal ott ismerkedtem meg IC és elég baró volt 8-10 fővel horgászgatni ?
Leraktunk egy hifit azt csapattuk?
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
íg

így sincs annyi rp a szerveren, aminek örülnének az emberek, akkor már nem mindegy hogy a többi player mit csinál a szerveren?
egyébként akkor már a hal kifogásának esélyét is meg kéne növelni, mert bármikor is elmegyek horgászni fél órát, alig fogok pár 50k-s halat, 20 kilónyi szemét mellett
szerintem nagyon hozná a régi feelinget, én személy szerint örülnék ha az ötlet megvalósításra kerülne
Látod nem kell szemetelni azért fogsz kevesebb halat mert a klímaváltozás megölte őket.. milyen realisztikus ez a szerver.. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
pedig most volt műanyagmentes július :(
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Támogatom én is szerettem azokat az éveket ,szeretném újra látni az embereket a szerveren .
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda

Vajda

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
391
53
V4 karakter
Vajda Robert
V2 karakter
Rodrigez V Robertson
Hali, halak ára nem lettek levéve, nem tudom honnan veszitek.
Horgászengedélynek az árát pedig felírtam.

Nem azzal van baj, hanem hogy mióta az engedély bent van azóta ritka az hogy normális legyen a kapás, vagyis nagyon le van csökenve az esély arra hogy pl. Koi pontyot, gömbhalat, pöröly cápát stb lehessen fogni, régebb másképp volt, ezért is sokkalják az emberek a 3 milliót az engedélyre mivel ritka lett a jó kapás mint régen, szerintem pedig a halak árait úgy értik hogy pl harcsa, ponty, rák.. csak 15,000ft lehetne kicsit több 30,000-45,000ft
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat és Kdavid15

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Támogatom az ötletet, ahogy láttam a képen nagyon feelinges lehetett, a halak ára így hogy a fogás kb fele szemét így nagyon kevés. Vagy a halak árait kellene megnövelni, vagy jobb kapást kéne állítani.
 
  • Tetszik
Reactions: Vajda
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.