Horgászat

hofi.hivatalos

Barangoló
2023. 06. 09.
77
88
V4 karakter
Rose Vinyard
LV karakter
Jack Vinyard
Sziasztok.
Nemtudom hogy volt e már ilyen ötlet, de tök nagy vibe mikor közösen horgászok valakivel, közben dumálunk, mutogatjuk a halacskákat egymásnak, és miegymás.
Amióta bejött ez az amit szerintem majdnem minden nap csinálok a szerveren, mert egyszerűen jól sikerült, és elvezetes.
Szeretném ha leírnátok a véleményeteket a kovetkezokkel kapcsolatban. 👇

Tehat van egy tó, ami nem nagyon van kihasználva hisz mostanában alig látok ott embert.
A szinpadnak annyi a funkcioja nalam, hogy használom miatta a streamer modot, mert ezekkel a zenékkel vallatni lehet xd.
Úgy gondolom teljesen felesleges, illetve ki lehetne alakítani ebből szerintem ide, vagy egy teljesen másik helyre egy kimondott horgásztavat mondjuk fákkal, füves terulettel, mapolt bufevel, es persze tavolabb a haller babotol, hogy azert utat kelljen megtenni mielőtt leadnád a halakat.
Szerintem nem csak en örülnék egy tipikus horgásztónak a szerveren, mert elég sokan tolják, es ott fortcarson szájában se parkoló, se fps.
A masik, hogy egy ideje már nem volt horgászevent sem, aminek szintén örülne szerintem a szerver.
Illetve masodlagos, de én szemelyszerint azért pár újabb halnak is örülnék, de csak olyannak ami amerika ilyesfajta pontjain oshonos, mivel azert a Lasventuras feelinget jó lenne megtartani.
Lenne még ezer otletem, masfajta csali, vagy kukac.
Lehet tulviszem de szeretek horgászni.😂😂
Ha esetleg egyéb ehhez kapcsolodo otleteitek vannak nagyon szívesen elolvasnám.
Csók.


*Edit: -es ahhoz hogy idecsabitsuk a jatekosokat, tehat hogy ne feleslegesen legyen esetleg megcsinalva, lehetne mondjuk egy 10%al nagyobb lootrate.
 

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
576
1 201
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Őszinte leszek, nem volt egy okos döntés oda rakni a halászatot Fort Carsonban. Ic szinten én is Fort Carsonban lakom, szerencsére a kevésbé zajos részén. A probléma ott van, hogy egy kis falu nincs felkészülve erre a tömegre ami Fort Carson-t érintette annak idején mikor odakerült a Haller Babó. Szerintem jobb az ha közvetlen part mentén van a leadó, nem úgy mint v4-en. Mert kezdőjátékosok eltaxizzák magukat oda aztán ott minden egy helyen megvan aztán megszedik magukat.

A problémát pofon egyszerűen meg lehetne oldani. A hal leadót át kellene tenni a régi kikötőbe. Tehát a híd másik oldalára. Ahol régen ládát lehetett leadni. Ott senkit nem zavarna. Nagy füves placc, végig part (Még Fort Carsonban házaktól nem igen lehet végig használni). Parkolni is lehetne ott hatákonyan, lehetne parkolót létesíteni. FPS is nőne fixen. Azért az nem reális, hogy a bányatónál 200-300-an rázúdulnak egy-egy event alatt, mert egy kis tóban nincs annyi hal, értelemszerűen. Nyilván tengerben több van... Szóval pofon egyszerű lenne a megoldás.
 

santagal

Pötyögtető
2023. 09. 11.
406
534
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Marius Filipescu
Halleadót át kell rakni bányatóhoz és meg van oldva, meg esetleg stégeket kialakítani fakunyhókkal, akár lehetnének halőrök, engedélynek sincs értelme mivel nem ellenőrzi senki azokat, zenét meg a színpadot kivenni onnan, szerintem sok RP lehetőséget nyújtana. Másik halleadót meg amelyik El Quabrados-hoz közel van szinte senki nem használja, egy az hogy nincs is horgászhely a közelében, a másik meg hogy megállsz ott egy öt percet és nagy eséllyel ki is leszel rabolva, szóval szerintem mindkettő áthelyezésre szorul. Egyik lehetne bányatónál másik meg régi kikötőnél szerintem.
 

hofi.hivatalos

Barangoló
2023. 06. 09.
77
88
V4 karakter
Rose Vinyard
LV karakter
Jack Vinyard
Halleadót át kell rakni bányatóhoz és meg van oldva, meg esetleg stégeket kialakítani fakunyhókkal, akár lehetnének halőrök, engedélynek sincs értelme mivel nem ellenőrzi senki azokat, zenét meg a színpadot kivenni onnan, szerintem sok RP lehetőséget nyújtana. Másik halleadót meg amelyik El Quabrados-hoz közel van szinte senki nem használja, egy az hogy nincs is horgászhely a közelében, a másik meg hogy megállsz ott egy öt percet és nagy eséllyel ki is leszel rabolva, szóval szerintem mindkettő áthelyezésre szorul. Egyik lehetne bányatónál másik meg régi kikötőnél szerintem.
Istenem tényleg.
Olyan menő lenne egy füves területen kialakított horgászhely stégekkel, és kunyhókkal.
Mint irl
Na ez nagy vibe lenne 🥴😍
 

DF16Official

Újonc
2019. 02. 05.
54
46
Zabola, Kovászna megye, Románia
V4 karakter
Vicky Trujillo
LV karakter
Damir Vlatkovic
V2 karakter
Vicky Trujillo
Szerintem meg simán az is megoldást nyújtana ha több hal eladó lenne, mint régen, pl engem a keleti horgászati stégekhez vagy az északi parthoz sok emlék köt, de már így nem járok oda hisz átkell utána utazni a fél mapot. Több eladó helyet kialakítva szétbírnák osztani a játékosokat, nem lenne a fél szerver egy helyen, mert az kicsit szürreális számomra, plusz nem lenne az hogy most van egy-két hely ahol horgászom mert nem kell utazni a leadáshoz. Illetve szerintem a horgászat értékéből abszolút nem veszítene több eladó hely esetén😌