Horgászat

Darky1

Újonc
2023. 12. 15.
2
4
LV karakter
Bruno Quixote
DEVv4.png

Neved:
< Bruno Quixote >

Az észrevétel időpontja:
< 2023.12.23. 22 óra körül >

Kép, videó, log:
< Nincs >

Részletes leírás:
< Horgászat közben, ahogy húzom ki a halat random teljesen eltűnik a botomról a damil vizuálisan, nem tudok sehogy sem interaktálni vele, sem kifelé húzni, semmi, majd csak elszakad. 3-4 alkalommal majdnem egymás után megtörtént, alul a csík pedig megakad egy ponton. >

Egyéb megjegyzés:
< Nincs. >
 

NandiLV

Pötyögtető
2019. 01. 23.
511
317
Debrecen
V4 karakter
X
LV karakter
Zephan Guillaume
V2 karakter
X
Szia! Nincs mögötted autó? Annak van hitboxa, sokszor azért szakad el!
 

Darky1

Újonc
2023. 12. 15.
2
4
LV karakter
Bruno Quixote
Nem, nem volt mögöttem autó. Próbáltam később is visszamenni horgászni, ugyan ez fel. Ekkor adtam fel a horgászatot. Még nem is ALT TAB-oltam le, és úgy tűnik el random majd szakad el. Mondjuk a hal kihúzása közben nehéz lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV

NandiLV

Pötyögtető
2019. 01. 23.
511
317
Debrecen
V4 karakter
X
LV karakter
Zephan Guillaume
V2 karakter
X
Nem, nem volt mögöttem autó. Próbáltam később is visszamenni horgászni, ugyan ez fel. Ekkor adtam fel a horgászatot. Még nem is ALT TAB-oltam le, és úgy tűnik el random majd szakad el. Mondjuk a hal kihúzása közben nehéz lenne.
Ez esetben fogalmam sincs! Bocsi!
Kellemes ünnepeket.
 
  • Tetszik
Reactions: Darky1

NotHorcsog

Zöldfülű
Támogató
2021. 05. 11.
159
116
V4 karakter
Kendal Trafford
LV karakter
Freddie Reyes
Amióta bejött a horgászat ezt a hibát sokszor vettem észre, és nem csak te írtál ezzel topicot, hanem sok-sok ember. Mindkettő szerveren tapasztaltam ezt a hibát, és bizony zavaró tud lenni, főleg ha egy jó kapás közepette történik ez.
 

BertaMate23

Újonc
2021. 02. 09.
37
42
V4 karakter
Marzell Ottorino
LV karakter
-
V2 karakter
-
Előjött nálam is ez a probléma, tapasztalatom szerint huzamosabb idejű horgászat után jelenik meg, érdemes egy gépresit nyomni, az megjavította nekem.
 
  • Tetszik
Reactions: NandiLV