Horgászat ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Ezio Carrozzi >

Ötleted:
< Horgászat által kifogott halak értékének növelése. >


Megjegyzés:
< Azért tartom fontosnak ennek a megvalósítását, ugyanis a szerveren számos ember horgászik, ez az új fejlesztésig nem is volt véletlen. - Ne értsétek félre, nagyon patika lett az új fejlesztés, egyre jobban hajaz az IRL horgászathoz. - viszont sokan azért horgásztak, mert rövid idő alatt lehetett vele pénzt szerezni, anélkül,hogy más munkához kelljen folyamodni. Akár a kezdők körében, akár a tapasztalt, pénzesebb emberek körében is ismert volt a horgászat, sokan voltak a víz mellett. Viszont az utóbbi időben egyre kevesebb horgászt látok határnál, Palominoban, vagy teljesen más ismert részeken. Ez azért van,ugyanis nem éri meg horgászni. - Már,ha pénzt szeretnél szerezni vele. - Eddig 1 óra alatt esélyed volt megfogni több olyan halat,amivel simán összeszedtél annyi pénzt, amivel már tudtál boldogulni. Na most, 1 óra horgászat alatt nem fogsz annyi halat-olyan értékben-, hogy megérje ezt művelni. Persze, szórakozásból, vagy rpz-ni tökéletes, de még egy olyan tevékenység lett elvéve tőlünk, ami lecsökkentette a pénzszerzési lehetőséget. A peca mindenki által kedvelt tevékenység volt a játékosok körében, sokkal szívesebben csinálta mindenki ezt,mint a kukázást, mint benzinszállítózást, vagy mint a kamionozást, ahol elég nagy szint szükséges ahhoz,hogy keress is annyi pénzt, amivel mész is valamire. Szeretném ha kigondolnátok új összeget a halaknak,hogy visszatérjenek a horgászok.>
 

Vegeta

Újonc
Támogató
2019. 08. 18.
44
25
21
Kisújszállás
www.instagram.com
V4 karakter
Benito Gallardo🔥
V2 karakter
Fernando Gallardo🔥
Szia!
Hát alapból támogatom az ötleted!
Nekem annyi gondom van, hogy például több 10-es szint alatti játékos több mint 100 millió forintos egyenleggel rendelkezik, és inkább kocsikkal kereskedik, mint hogy dolgozzon.
Nem tudom, hogy a halak árának növelése, milyen hatással lesz a jelenleg is csökkenő árakra.
Nekem az egyedüli, ami nem tetszik, az a folytonos áringadozás.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szia,én látnám azt a megoldást is,hogy visszatenni a teljesen régi horgászatot...nekem jobban bejött az egész,de ez csak az én véleményem. Szóval támogatni tudom részben!
 

Ezioo

Újonc
2021. 01. 10.
73
61
22
Sárospatak
V2 karakter
Ezio Carrozzi
Szia!
Hát alapból támogatom az ötleted!
Nekem annyi gondom van, hogy például több 10-es szint alatti játékos több mint 100 millió forintos egyenleggel rendelkezik, és inkább kocsikkal kereskedik, mint hogy dolgozzon.
Nem tudom, hogy a halak árának növelése, milyen hatással lesz a jelenleg is csökkenő árakra.
Nekem az egyedüli, ami nem tetszik, az a folytonos áringadozás.
Szia. Igazad van, nekem is feltűnt. Viszont ha ez a horgászat így marad, akkor sokan nem fogják igénybe venni, nem lesz kihasználva. Eddig bárki kedvet kapott, akár csak ha fél órára is,de leült horgászni, fogott annyi halat amiből akár meg tudta szereltetni járművét, anélkül, hogy dolgozzon, amit azért meg kell hagyni, hogy nem éppen a szórakoztató tevékenységek közé sorolható. Horgászat közben lehet beszélgetni mind IC, mind OOC, jobban telik az idő.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Jó ez az új horgászat , de én úgy tapasztaltam bármit teszek a horogra , bármilyen messze vagy közel dobom nekem kis értékű halak jönnek csak. Pedig etetés és minden ki van maxolva , de ilyen ponty meg harcsa jön csak déli határon el is ment tőle a kedvem pedig régen nagyon sokat horgásztunk haverokkal és jó volt. Most is jó , csak vagy a halak árait kellene feljebb vinni vagy növelni a nagyobb halak kapási esélyét.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A másik amelyen lehetne változtatni, hogy a chat jelezze, hogy mikor kezd kihúzni a vízből. Érthető, hogy ha van bottartód akkor segít, de csak hangilag, és személy szerint miközben ts-en beszélgetek valakivel nem igazán praktikus, hogy az elkezd visítani, szirénázni.

Árakkal kapcsolatban érdekes, hogy a legdrágább, legjobb minőségű csalival majdnem a legértéktelenebb halakat lehet kifogni, az árakon érdemes lenne változtatni, emelni.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Állítva lettek a százalékok. Chat nem fogja jelezni se infobox, mivel pont az volt a célja ennek, hogy ne csak AFK-olni kelljen a bottal, hanem részt is kelljen venni.
 
  • Tetszik
Reactions: Ezioo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.