Horgászat ötlet.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szabisan18

Újonc
2019. 01. 12.
15
4
27
LV karakter
Travis Whole
V2 karakter
Omar Chavez
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Omar Chavez >

Ötleted:
< Az az ötlet ugrott be nekem, hogy mi lenne ha valahol lenne egy horgásztó?! Azt úgy képzelem el, hogy a tavat azt napijeggyel lehetne csak használni ami nem lenne olcsó, viszont mivel drága lenne a napijegy kompenzálás képpen nem lehetne szemetet kifogni csak halakat. Ugyebár ezt ellenőrizni is kellene erre lehet megoldás egy frakció vagy a rendőrségen belül egy új részleg akik azt ellenőríznék, hogy van-e napijegy. >


Megjegyzés:
< Nyílván aki éjszaka játszik az ingyen tudná használni gondolom a tavat, de akkor meg az kellene hogy egy NPC lenne ott és akkora kerítés amint nem lehet átugrani sehogy. A kapu akkor nyílna ki ha a napijegyet áthúzod az NPC-re. Esetleges valamilyen formába megvalósításra kerül, akkor szerintem a határon sem lenne sor a parton a horgászokból. >
 
Utoljára szerkesztve:

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ezt te most komolyan gondoltad?:unsure: "Az az ötlet ugrott be nekem, hogy mi lenne ha valahol a tengeren lenne kialakítva egy horgásztó?!"
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Buba és Balage.

szabisan18

Újonc
2019. 01. 12.
15
4
27
LV karakter
Travis Whole
V2 karakter
Omar Chavez
Ezt te most komolyan gondoltad?:unsure: "Az az ötlet ugrott be nekem, hogy mi lenne ha valahol a tengeren lenne kialakítva egy horgásztó?!"
A helyszín nem olyan fontos. Tengeren vagy a városba az mindegy, hanem maga ez ötlet.
 

exito

🙂
2020. 08. 13.
339
1 990
London
V4 karakter
Bruno Costanzo
SFben a lefoglaló parkoló mellett van két kisebb tó, esetleg oda lehetne valamit mappolni, bár nem hiszem hogy szükség lenne rá a szerveren. Úgyis mindenki délin horgászik ha nincs event. Max úgy érné meg, ha azokban a tavakban tényleg jobb lenne a kapás mint máshol.
 

szabisan18

Újonc
2019. 01. 12.
15
4
27
LV karakter
Travis Whole
V2 karakter
Omar Chavez
SFben a lefoglaló parkoló mellett van két kisebb tó, esetleg oda lehetne valamit mappolni, bár nem hiszem hogy szükség lenne rá a szerveren. Úgyis mindenki délin horgászik ha nincs event. Max úgy érné meg, ha azokban a tavakban tényleg jobb lenne a kapás mint máshol.
SF-ben tényleg jólenne, akkor lehet többet is járkálnának arra az emberek.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Szia! Ha csak jeggyel enged be, akkor miért van szükség külön frakcióra, esetleg rendőrségi alosztályra, hogy ellenőrizze az embereket, hogy van-e jegye?

Nem lenne rossz a kivitelezés, de összeszedetlennek tűnik az ötlet. Szerintem gondolt át rendesen, és fogalmazd meg jól a mondatokat és akkor lehet lesz belőle valami.

Ez az én szubjektív véleményem.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

szabisan18

Újonc
2019. 01. 12.
15
4
27
LV karakter
Travis Whole
V2 karakter
Omar Chavez
Viszont ez csak egy ötlet, hogy lehetne ilyet is nyílván nem rajtam múlik mi képpen lesz megvalósítva.
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Szerintem úgy ahogy van felesleges. Így is úszunk a pénzben annak köszönhetően, hogy a horgászevent bent volt 2 hónapig 1 hét helyett. Láthatod mekkora szart okozott, hogy nem vették ki. Minden 2-3x annyiba kerül, rengeteget romlott a pénz értéke tőle. Nem kell több pénz, engedjük el ezt a horgász témát szerintem. Jól van ez így, elég jól lehet vele keresni így is. RP szerver amúgy, nem a pénzről kéne szólnia.

EDIT: hallom megint okosan ki lett találva egy horgász event. Csodálatos. Hova akarsz még horgász tavat ha indokolatlan eventekkel van bombázva a szerver? :) Menj pecázni, rontsd a pénzt!

Alax válasza:
4.) A többi játékostársnak kötelező megadni a tiszteletet!
Büntetés:
40-80 büntetőpont.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Logikusan gondolkodva igazat kell adjak Ryder-nek. Esetleg akkor tudnám támogatni az ötletet, ha pénzszerzési lehetőségek nem változnak, viszont jegyet pedig kéne venni.

Viszont így, ilyen formában nem tudom támogatni az ötletet!
 
  • Tetszik
Reactions: Ryder

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Teljes mértékben feleslegesnek tartom az ötleted, maximum 1 hétig lenne használva.
Hoztam viszont egy sufni tuning megoldást, csupán 6 hajóval összerakva. [Kép]
 
  • Imádom
Reactions: Malloy

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Azért a szátokba ne adjuk a pénzt ? :p:p:LOL:. Valami kis szigetre már gondoltam én is, fel is vetem Gabónak.
 
  • Vicces
Reactions: CarlV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.