Horgászat idő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
91
67
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
Cső, szerintem jó ötlet lenne az hogy kicsit figyelmeztetni mielőtt rákap a hal a csalira, most valaki nem figyel és tiktokozik közbe és kap egy nagyon jó kapást de nem tudja már megmenteni és elúszik akkor az elég gatya tud lenni, vagy mikor próbálja megmenteni lassú húzásokkal de akkor is elszakad a damil. hisz a hal akármikor ráakadhat a botra, aztán pedig már egyből húznod kell.
 

aleexx

Barangoló
2021. 11. 23.
91
67
Kassa
V4 karakter
naiara.ayerbe
LV karakter
ademar.amorim
Van jopar seced reagalni. Van h levagyok tálcázva és lazán visszatudok lépni és elkezdeni húzni szóval nem hinném, hogy kevés az idő.
Nemtudom, én tiktokozni szoktam és kb sose bírom elhúzni
 

Kodeein.

Barangoló
2023. 10. 25.
110
264
18
Radiator Springs🏎️
V4 karakter
Ermanno Scire🇮🇹
LV karakter
💀
V2 karakter
💀
Lehet velem van a gond, de a beleölt órák alatt, még úgy is volt h nem vettem észre hogy kapasom van, lazán kihúztam egy halat 3 perc várakozás után.
Egyébként mert ooc nem figyelsz, IC a karaktered elvileg erre összpontosít.
 

durk

Zöldfülű
2019. 06. 30.
152
358
-
youtube.com
V4 karakter
Freya Lindgren
LV karakter
Darkeen Garett
V2 karakter
-
Lehet velem van a gond, de a beleölt órák alatt, még úgy is volt h nem vettem észre hogy kapasom van, lazán kihúztam egy halat 3 perc várakozás után.
Egyébként mert ooc nem figyelsz, IC a karaktered elvileg erre összpontosít.
Mondanam, hogy nem kotelezo tiktokozni es fogom is. De nyilvan unalmas a monitort nezni tobb percen at akar, van hogy a telefont eldobom, hogy ne akadjon le. 30bol egyszer ketszer leakad ha tiktokozom, van hogy csak zenet hallgatok es ugy is hallom h mi a stajsz
 
  • Tetszik
Reactions: jimre és Kodeein.

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 468
Budapest Airport
V4 karakter
White Stuart
Mondanam, hogy nem kotelezo tiktokozni es fogom is. De nyilvan unalmas a monitort nezni tobb percen at akar, van hogy a telefont eldobom, hogy ne akadjon le. 30bol egyszer ketszer leakad ha tiktokozom, van hogy csak zenet hallgatok es ugy is hallom h mi a stajsz
Én reggel szoktam zenét hallgatni közbe horgászgatni suli előtt, néha néha nem kapcsol az agyam és hagyom úszni a halat, de esetek nagyszázalékában időben elkezdem tekerni
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: durk és Icco

dxminik

Cast to ObjectId failed for value "undefined"
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
2 539
9 631
20
V4 karakter
Killian Burns
Szóval az a panaszod, hogy miközben TikTokozol és egyáltalán nem a játékra figyelsz, nincsen elég időd görgetni egyet lefelé.
Remélem mondanom sem kell, hogy mennyire lehet komolyan venni ezt az ötletet.
Nem akarlak elkeseríteni, de egyedül Neked van ilyen problémád.
Az lesz a megoldás, hogy vagy nem TikTokozol, vagy nem horgászol, végső esetben pedig egérközelben maradsz és ha hallod a hangot, akkor görgetsz egyet. Nem nagy dolog.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.