Hope jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

innocent

arrogante
2019. 01. 10.
336
329
21
V4 karakter
tsuyuri shinobu
LV karakter
quincy choice
g6ihL4y.png


Teljes neve:
~ Jermaine Lamarr ~


Születési helye, ideje:
~ Houston, Texas 1991/01/22 ~


Édesanyja lánykori neve:
~ Hope Wright ~


Jelenlegi lakcíme:
~ Las Payasadas, 17 ~


Hány éve él a városban?:
~ Immáron több mint 3 éve. ~


Miért szeretne nálunk dolgozni?:
~ Kiskorom óta szenvedélyem mind a kocsik, mind a motorok szétszerelése majd újbóli összerakása és szerelgetése. Mindig is élveztem ezt csinálni és szerettem volna ilyen terepen munkát vállalni, azonban személyes okok miatt mindig mást kellett, hogy válasszak. Most, hogy újra van lehetőségem, nem szeretném ezt elhalasztani.~


Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
~ Azért, mert teljes mértékben értek ahhoz amit csinálok. Mint fentebb már említettem elég fiatalon kezdtem, de a mai napig ugyan azzal a beleadással dolgozok, továbbra is élvezem és szeretem amit csinálok illetve szeretném ezt még tovább csinálni. ~


Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
~ Nem hivatalos szerelőműhelyekben. ~


Előző munkahelye(i):
~ - ~


Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
~ Természetesen igen. ~


A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.


Jelentkező Aláírása:
~ Jermaine Lamarr ~


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
~ 5309 (01.04.-én regisztráltam és körülbelül 1 hete kezdtem aktívan játszani, elég hamar fentebb fog menni ez a szám.) ~


Eddigi frakcióid:
~ Még nem voltam egy frakció tagja sem a szerveren. ~


Jelenlegi frakciód:
~ - ~


Mióta RP-zel?:
~ Nem tudom a pontos évet, de körülbelül 3-4 lehet, ha nem több.~


Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
~ Egy kedves osztálytársam tavaly a frakció tagja volt. Mesélt arról, hogy az akkori közösség jó volt a frakcióban belül, ezért azt remélem, hogy ez csak jobb lett azóta. Szóval röviden, szeretnék a közösség tagja lenni, több embert megismerni. Frakció nélkül ez kicsit nehezebb a szerveren. ~


Miért pont téged válasszunk?:
~ Erre elég nehéz írni bármit is. Mármint, teljesen biztos vagyok benne, hogy vannak olyan emberek akik jobban végeznék a dolgukat mint én, de egy próbát megérnék. Elég aktív játékos vagyok, türelmes és ha elkezdek valamit (ebben az esetben a frakció tagsága lenne az a 'valami') akkor nem hagyom ott elég hosszú ideig, egészen addig amíg úgy nem érzem, hogy ez nekem már nem megy. Persze vannak rossz tulajdonságaim is és szoktam hibázni, de ki nem? ~


Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
6122527e71d45a67bf0d248b4ef69903.png
~


Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
15ba44b1be0b28ec9d4cc11b58799a46.png
~


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
~
5c54cad336f1f052556a4e60b06c1f1a.png
~


Voltál-e már szerelő?:
~ Ezelőtt még sosem. ~


Mennyi idős vagy?:
~ 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
~ Mint már fentebb, a játszott perceimnél leírtam, ehónap 01. 04.-én regisztráltam be.~


Használsz-e TS3-at?:
~ Igen, használom és tudom kezelni, azonban a szerver teamspeak szerverére még nem csatlakoztam fel egyszer sem hiszen nem volt rá okom ezelőtt. ~


Használsz Facebook fiókot?:
~ Igen. ~


Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
~ Hétköznap sajnos 8 órám van minden nap. Igy körülbelül délután 4:10-től tudnék fent lenni, egészen este 10/11 óráig. Hétvégente akár délelőtt 8/9 órától képes lennék fent lenni, és az időm több, mint 80-90%-át a frakcióra tudnám fordítani. ~


Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
~ Mint fentebb leírtam, hétköznap délután, hétvégén pedig már délelőttől.~


Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
~ Fogjuk rá, hogy az elsőt. Csak ugye mint már fentebb is leírtam, 5 napból 5x van 8 órám, így hétköznap csak 4 órától tudnék fellépni a szerverre. ~


Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
~ K. Richárdnak hívnak, jelenleg 16 éves vagyok. Kisvárdában születtem, azonban születésem után pár évvel a családom Papra költözött, ami egy nyugodt, kisebb méretű falu Kisvárda közelében. Itt végeztem el az Általános Iskolát majd Kisvárdára mentem továbbtanulni, Informatikai szakra, gimnáziumi osztályban. Azért választottam az Informatikai szakot mert ez fogott meg úgy igazán, ha nem vettek volna fel akkor még egy Angol nyelvi osztályt céloztam volna meg, mert úgy hiszem, hogy manapság kötelező külföldi nyelvet tanulni. Ja, szóval, szeretem a gépeket. Nyilván programozást tanulunk ami leköt és szeretem is, bár elég sok hiányosságom van még. Azonban a videó játékok azok amik úgy igazán lekötnek. Nyilván van életem is a gépen kívül ettől függetlenül. Például szeretek lemenni, csak úgy gördeszkázni erre-arra a faluban, esetleg összegyűlni a barátokkal és kosarazni egyet. ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kyle

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 239
5 191
LV karakter
Edward Paul
Szép tartalmas lapot írtál, támogatom a jelentkezésed.
 
  • Tetszik
Reactions: szabooka

innocent

arrogante
2019. 01. 10.
336
329
21
V4 karakter
tsuyuri shinobu
LV karakter
quincy choice
Szia. Köszönöm szépen, örülök, hogy így véled, igyekeztem egy minél tartalmasabb lapot összerakni.
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.01.31. 18:00 - Redline Váró.
_______________________________________________________________________________________________________

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.