hooks ötlete

hooks.

Barangoló
2021. 12. 13.
99
536
V4 karakter
audell fletchers
V2 karakter
rakkan hodge
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
< Rakkan Hodge >

Ötleted:
< Szép napot mindenkinek aki olvassa ezt! Leszögezném már az elején, hogy nyersen fogok fogalmazni, előre is bocsánatot szeretnék kérni azoktól az emberektől akiknek ez szemet fog szúrni.
No, az én ötletem az lenne, hogy minden egyes illegális frakció leadertől elvetetném a frakciót. Tudom, durvának hangzik, de elmondom az érveimet. Úgy gondolom, hogy szükség van erre, mivel a fórum alapján van hat darab illegális frakció, akikből semmit nem látni se fórumon, se a játékban, csak ha lövölde szerepjáték van. Pár ötletet átolvastam, a kommenteket is, és azt látom, hogy az illegális frakciók ha rendőrrel találkoznak egy közúti igazoltatás során például, akkor annak 90%-ban az a vége, hogy a rendőr ki van lőve és ez szerintem nincs a helyén. Ahogy az sincs a helyén, hogy minőségi szerepjátékozás helyett (mert valljuk be, rohadt kevés van, sőt nincs is) inkább az ATM rablás, bankrablás, emberrablás megy. Régen se volt máshogy (2021 környékéről beszélek), de ott legalább még lehetett látni, egy-két frakciót akik próbálkoznak valamit letenni az asztalra, ellenben a mostani illegál frakcióknál, ahol azt lehet látni, hogy semmi, de abszolúte semmi próbálkozás nincs. És hogy ezt honnan szedem? Nézzetek rá topicocra, a hatból három frakció 1 éve nem tett ki semmit magukról, a többi három meg majdnem 1 éve semmit jelet nem adnak magukról. Na és még mielőtt valaki azzal jönne, hogy de hát ők RP-znek... Nee, ezt ne. Az nem RP, hogy megbeszéljük DC-n/TS-en, hogy 19:00 órakor emberrablás, előtte 30 perccel gyertek fel, hogy le IC-zzük, de talán a félórával sokat is mondtam, a lényegen nem változtat mondjuk. Továbbá szerintem rohadt sok illegális frakció van ahhoz képest, hogy mennyi játékos van a szerveren, ezekből meg nem tudom hányan csak a script miatt járnak fel, mintsem hogy megpróbáljanak valamiféle RP szálat kialakítani, pedig nem nehéz, csak kreativitás kell hozzá. Szóval ja, nagyjából ez lenne az /ötletem/, mivel én úgy látom, hogy a mostani illegálosok a lövöldözésen kívül, meg a menekülésen kívül semmit nem csinálnak. >


Megjegyzés:
< Vegyék el mindenkitől a leadert, aztán had pályázzanak olyan személyek, akik konyítanak valamit a banda/maffia/cartell RP-hez. Jöhet hideg, meleg. Na csók. >
 

Hohesz

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 01. 29.
411
324
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V4 karakter
𝚍𝚊𝚒𝚐𝚘.𝚑𝚊𝚌𝚑𝚒𝚖𝚞𝚛𝚊🇯🇵
V2 karakter
𝚕𝚘𝚗𝚣𝚘.𝚐.𝚑𝚊𝚢𝚎𝚜🇺🇸
abszolút egyet tudok érteni. lehet pont te voltál, említettek egy másik topicnál lehetőségeket, mint a klub rp, de jelenleg tényleg nulla rp és aktivitás van fórumon ami nem lövés.
még mikor pici voltam és aranyos 2019-20 körül navosként is volt lehetőség rp-re az illegállal. motoros bandának kocsmája volt, lcn-nek étterme, hogy csak két példát mondjak. vevők is voltak az rp-re, ami szintén hiányzik mostanság.
remélhetőleg ha nő a playerszám, a régieknek vagy újaknak is megjön a kedvük a szerverhez akik hajlandóak és képesek színvonalas szerepjátékokra.

szép estét.
 

fasho

Újonc
2021. 10. 17.
21
91
V4 karakter
Nicarete Bettin
LV karakter
Kyle Watkins
V2 karakter
Kadeen Ksikes
kicsit nyers valóban ez az “elvenni” a frakciót, szerintem először a Vezetőség tárgyaljon a leaderekkel hogy változtassanak a szervezetükön.
 
  • Tetszik
Reactions: hooks. és Hohesz

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
154
169
V2 karakter
Rick Jack
Sziasztok!

Mint LCN leader megtámadnám ezt így. Igen valóban visszaszorultak ezek az rp-k, de nem is volt player szám. Nos az étterem nálunk ugyan úgy él, csak Nav-ot és OKF-et üldözünk, hogy a "leállás" alatt nem voltak hosszabbítva. Nekünk mindig van egy "non avito" rangunk ami konkréttan a pincéreket jelöli. Egy elég hosszú rp alatt nézzük meg ki az alkalmas és ki nem az. Szerveztünk már bulikat is rp szituációban. Túszejtés: Átlagosan 1,5-2 óra az előkészületünk utána megyünk el túszt ejteni. Aktivitás: A "leállás" alatt nem is egy tagunk csinált 5-12 ezer percet, fegyverhajóra az utóbbi 2-re csak az LCN jelent meg. Rajna felvette velünk a kapcsolatot az Irish szintén és még sorolhatnám mik mennek, tehát ha nem látsz bele az fk-ba nem tudhatod, hogy ki mit szervez, vagy milyen próbálkozások vannak. Elég sokan vagyunk illegál leaderek, akik akarunk is tenni valamit. Egyetértek az előttem szólóval: A vezetőség beszéljen el az fk leaderekkel, hogy melyek hajlandóak aktívkodni és szervezni rp-ket.

megjegyzés: Olyan általánosítás, hogy vegyük el minden Illegális leadertől a leadert olyan, mintha azt írnám vegyük el az összes legál leadertől.
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Kalmi és hooks.

Rcky

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2022. 01. 05.
187
184
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Sziasztok!

Magam ellen fogok beszélni, mivel illegálos vagyok. (Nem leader)
Valami szint igen, igazad van, rendet kell tenni. Egyelőre az lenne a legcélszerűbb, hogy a vezetőség összerántson egy leader, meetinget, ahol ezeket a dolgokat átbeszélik. Ezt követően pedig a leaderek tartsanak egy ehhez hasonló meetinget a saját állományukban, ahol megbeszélik a “frakció sorsát/jövőjét”!

Szép estét.
 
  • Tetszik
Reactions: Niight és hooks.

exito

🙂
2020. 08. 13.
343
2 016
London
V4 karakter
Dario Staletti
V2 karakter
Roman Sagdiyev
V2-n már évek óta ez a helyzet, ez nem csak most lett ilyen mióta ismét van 50+ napi játékosszám. 2020-ban még azért volt klubozás-illegálok közti rpk-atm és túszejtések között megfelelő balance, de ez az utóbbi 2-3 évben teljesen megváltozott. Nem nagyon voltak olyan illegálok, ahol akartak, vagy ha az akarattal nem is volt gond, nem tudtak "minőségi" szerepjátékot produkálni, mert szimplán alkalmatlanok voltak a vezetők. Az elmúlt négy évben egy kezemen össze tudom számolni hány olyan illegál volt, ami érdemben tett a közösségi rpkért. Ez a 2-3 év pedig úgy rányomta a bélyegét a szerverre, hogy már az a normális illegál, amelyik legalább az atmekre elmegy, és mutat valami aktivitást. Fórum meg ahogy említetted, @hooks. , nagyon régota halott.

Persze valamit javulna a helyzet, ha újra lennének pályázva a nem vásárolt frakciók, de abban már nem vagyok biztos, hogy a jó referenciákkal rendelkező régi játékosok még akarnának itt igát húzni.