Holly Porter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

famen



x3zePcK.png




IG neved:

- Holly Porter -



Mióta használod a TeamSpeaket?:

- Közel 3 éve már. -



Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:

- Igen voltam, pár nap erejéig. Az indokra már nem emlékszek. -



Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:

- Még nem voltam. -



Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:

- Amikor játszok, általában fent tartózkodom TSen. -



Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:

- 2-3 órát, kedvemtől függ meg a társaságomtól. -



Miért pont téged válasszunk?:

- A szerveren elég nagy tapasztalattal rendelkezem, SGHként is voltam már jelen. Régi moderátor ismerőseimmel sokszor beszélgettem ügyfélben, hallottam sok mindent. -



Miért szeretnél moderátor lenni?:

- A fórum moderátoron kívül ez az egyetlen poszt amit szeretnék még kipróbálni. -



Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:

- Elmondanám a gyorsbillentyűket, hogy gyorsabban tudjon egy s más dolgot csinálni. Sokan nem szereti az alap TS3 kinézetét, hangját vagy egyéb modokat berakni. Bindek alkalmazása, hogy gyorsabban tudjon szobáról-szobára menni estlegesen lemuteolni magát. Jelenlegi TS3 felépítését. Hol, mit találhatóak. Frakciók, adminok, V.I.P. szobák meg egyéb hasonlóak. -



Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:

- A tapasztalatommal. Sok moderátornak segítettem már az alapokat megtanítani. Meg SGHként is volt már tapasztalatom ilyenben. -



Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:

- Igen, vannak. -



Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:

- A célom igencsak egyszerű: Szeretnék segíteni az embereknek. Addig szeretnék eljutni ameddig csak lehet meg van kedvem. -



Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:



Pozitív:

- Türelmes -

- Tiszteletet megpróbálom megadni. Ez függ a másik fél hozzáállásától is, hogy mennyire sikerül. -

- Tapintatos -



Negatív:

- Elég gyakran a saját fejem után megyek, néha meg is járom. -

- Felületesen tanultam. Ami az órán megmaradt, azt tudtam. -

- Makacs. -



Mennyi idős vagy?:


- 15 -



Mutasd be magad 5-10 mondatban:

- Czakó Bálint vagyok. Tisza fővárosában születtem szeptember 11-én még 15 éve.
Most végeztem az általánossal, mert szeptember miatt szalajtottam. Pénzügyi-számviteli ügyintézőnek fogok tanulni. Ebből adódóan a kedvenc
tárgyaim a töri, föci meg a matek. Meg persze a fizika. Gondolkodok még pár dologban, de nem tudom pontosan, hogy mit hoz a jövő. Igen, ezért is szórakoztató az élet.
Külsőleges tulajdonságokra nem térnék ki, mert felesleges. Nem azon fog múlni semmi. Nem írok többet, mert ami kellett már leírtam fentebb.
-
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
E

Engaming

Nagyon jó lap lett és elég régóta ismerlek ahoz, hogy azt mondjam meg tudod állni itt a helyed, sok sikert. Támogatom.
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia! Ha jól emlékszem, már beszéltem veled, @Gerii13 -al együtt voltatok SGH-k, és eléggé értelmesnek tűntél. Támogatom a lapodat, sok sikert!
 

Cadey

Írnok deák
2019. 01. 11.
542
1 740
19
V4 karakter
Tomislav Vukonovic
Akkor el is mondom .
1. Nincs meg a tíz mondat a "mutasd be magad"nál , sőt , 1 mondat abban 3 szó, ha úgy vesszük még az 5 sincs meg .

2.

  • SGH ként nem hiszem hogy volt feladatod ilyen TS Moderálásban .
3
  • Szerintem eléggé sablon az a mondat hogy "miért szeretnél TS Mod lenni "-nél hogy " mert szeretnék segíteni az embereknek .


Nagyjából ennyi.... mint mondtam a minimumot hozta, de azért na .
 
F

famen

Nem véletlenül nem írtam többet magamról, mert feleslegesnek éreztem, hogy taglaljak dolgokat. Azt írtam oda csak, ami szerintem lényeges volt. Illetve nem olvastad végig rendesen. Nem azt írtam, hogy azért akarok moderátor lenni, mert segíteni akarok. Jó, ez tény. De nem ez van odaírva. Meg nem azt írtam le, hogy SGHként moderátort játszottam, hanem segítettem nekik a TS kiismerésében. Nem mondok neveket, hogy kinek, de ha felvállalja akkor nyugodtan.
Rövidre zárom: Lehetett volna többet írni, igen. De akkor az rizsa. De máskor olvass el figyelmesebben mindent.
 
  • Tetszik
Reactions: Szaki

Cadey

Írnok deák
2019. 01. 11.
542
1 740
19
V4 karakter
Tomislav Vukonovic
legközelebb átolvasom tüzetesebben... egyébként szerintem picit sablon mert mindenki ezt írja , de nem szólok bele hisz én csak egy moderátor vagy .
 

Bati

ɴᴏᴛʜɪɴɢ ɪs ᴇᴠᴇʀ ᴄᴇʀᴛᴀɪɴ
2019. 01. 10.
1 374
1 230
24
Miskolc ←→ Eger
V4 karakter
Kade Webster
LV karakter
Chaz Foley
V2 karakter
Nina Ilves
Könnyen lehet sablonos lapot írni.
Ne egy ilyen "lapból" állapítsuk már meg, hogy ki alkalmas és ki alkalmatlan a feladatkörre.
Nem hiszem, hogy probléma lenne vele és abban is biztos vagyok, hogy volt már ezelőtt pár érdekes Moderátor is, akinek sikerült bekerülnie.
Ha nekik igen, akkor neki is bőven sok esélye van.
Sok sikert Bálint.
 

PPeter

Újonc
2019. 01. 10.
56
13
21
Kaposvár
V4 karakter
Riyad Ganza
LV karakter
Daryl Ware
V2 karakter
N/A
Ismerlek már rég óta, beszélgettünk szerintem jó töltenéd be ezt a pozíciót. Sok sikert! Támogatom
 
  • Tetszik
Reactions: stan és famen
O

Owl

Átlagos jelentkezési lap egy próbát megér szerintem. A meghallgatáson úgyis elválik.
 

Szaki

Barangoló
2019. 01. 12.
97
109
Graz ??
V4 karakter
John Silvestri
LV karakter
John Silvestri
Amúgy nem értem mire ez a nagy felhajtás a lappal kapcsolatban.Ahogy előttem is írták már,lehet valaki értelmes ember attól függetlenül hogy esetleg "sablonos" lapot ír, vagy olyat ami nem emelkedik az átlag lapok közül.Írhat az ember akár milyen kacifántos,kreatív,hosszú lapot,ha TS-en meg egy értelmes mondatot nem tud elmondani...
 
  • Tetszik
Reactions: bencx. és Cadey

Davidos

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 11.
150
68
V4 karakter
Davidos Kibos
LV karakter
Keenan Amory
A lényeg benne van a lapban. Ismerlek és sokszor szoktál lenni TS ügyfélben. Hajrá, sok sikert! :)
 
  • Tetszik
Reactions: famen

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Nekem bejön a lapod, lényeget sikerült tömör mondatokban leírnod, a meghallgatáson úgy is kifog derülni, hogy mi lesz veled.
 
  • Tetszik
Reactions: famen

Jóni

Újonc
2019. 01. 10.
28
11
V4 karakter
Domenico el Santiago
LV karakter
Dwayne L Broose
Az én igényeimhez mérten a lapod számomra nem rendelkezik annyi pozitívummal hogy támogatni tudjam a lapodat, amiket én kiszúrtam elsőként is PL: "Aktivságom a kedvemtől és a társaságomtól függ" én magam szerint ezt úgy szúrtam ki hogyha nincsen meg a kellő társaság, akkor nem leszel nagyon aktív, ezt a "munkát/feladatot" mint ugye a Moderátorkodást nem csak társaságban hanem ugyanúgy solo-ban is nyomni kell, ez miatt sajnos én TARTÓZKODOM! De a továbbiakban Sok sikert Kivánok!
 
  • Tetszik
Reactions: Cadey

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.06.21. 17:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk mi lesz itt Harry Potterből.

EDIT: Nem jelent meg a meghallgatáson, ezért elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.