Hívás jelzése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Pasa >

Ötleted:
< Igazából az ötletem az lenne, ha a szerveren nem tartozkodik az adott illető de telefonon kereste valaki azt fellépés után jelezné a telefon egy nemfogadott hívásként vagy valami hasonlóként. Vagy esetleg egy sms formájában hogy XY-tól egy nem fogadott hívása volt. Természetesen ha kivitelezhető a dolog. Másod sorban jó lenne ha egy adott illető felhívna a telefon jelezné az adott félnek hogy lett-e fogadva a hívás vagy sem. Kicsit zavaró tud lenni hogy ha valakit jelen esetben én hívok leírok egy novvelát és közben kiderűl hogy még fel sem vette...>


Megjegyzés:
< Nem a leglényegesebb ötletek közé tartozik de szerintem jól jöhet egy ilyen kis dolog is. >
 
Utoljára szerkesztve:

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Teljes mértékben tudom támogatni, sokszor kerültem olyan helyzetben, hogy valakivel csak telefonos kapcsolatot tartottam és több napig pont elkerültük egymást.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Nem kérdés, hogy király lenne ha bekerülne.
Gl testvérem.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa és milcsu

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Egyszerű de nagyszerű ötlet! Illetve jó volna ha híváslistából lehetne visszahívni, nem kellene újra beírogatni a telefonszámot. Remélem minél előbb megvalósul.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Egyértelmű nem a leglényegesebb viszont nem kérdés, hogy jól jönne-e a szerverre.

Támogatom
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Teljes mértékben támogatom szerintem ráférne egy ilyen update , és esetleg a fogadott/nem fogadott hívásoknál egy kattintással vissza lehetne hívni vagy hasonló , hogy ne kelljen beírni a számot újra hanem rákattintani egy kis ikonra vagy ilyesmi.
És az SMS-eket a telefon mentse el mert nekem egyik nap üres aztán másik nap már más sms-ét látom aztán megint üres nem tudom ez mitől van de jó lenne valahogy megoldani. :)
 
  • Tetszik
Reactions: pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.