hitbox,földbe buggolás.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Lamarcus Wilkins >

Ötleted:
< Az egész skin mappa vissza rakása txd,dff fájlokba, skinezés betiltása/amíg normálisan használja az ember. HA nem ez lenne a gond akkor a jobbkéz scriptel van valami gond. Idegesítő, hogy 1 tárat raksz az enemy fejébe de ő tovább él és virul. 2. Ez egy hiba de ide leírom, bizonyos időnként bele bugolsz a földbe, interriorban is erről képet tudok csatolni ha szükséges. >


Megjegyzés:
< Minden ott van az ötletekben, elég gáz így ez a hitbox helyzet. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Russo

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Aztán majd jönnek a csingilingek meg a yodák, lőheted a térdüket, hogy kapják a fejest, nem sokkal jobb az sem, hidd el.
Épp ezért írtam mellé, hogy betiltása/amíg normálisan használja. Amint valami gond lenne a hiteléssel képet kérni az adott játékostól. V3 on is úgy meg lett oldva, ha felülírod az adott file-t kidob a szerver.
Videót tudnál csatolni?
Azt hiszem volt gondok/hibák topicnál egy téma megnyitva ott van videó, nekem nincs sajnos.

Edit: Mellé írtam egy bugot.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Épp ezért írtam mellé, hogy betiltása/amíg normálisan használja. Amint valami gond lenne a hiteléssel képet kérni az adott játékostól. V3 on is úgy meg lett oldva, ha felülírod az adott file-t kidob a szerver.
Fájl felülírása nélkül is lehet skinezni.
A hitelesítést illetően csak a netkábel rángatása ment hónapokon keresztül, meg az időhúzás, amíg meg nem lett oldva ezen az úton.
A földbe buggolásról küldj légyszi valamit, mert nem igazán tudom elképzelni az alapján, amit leírtál.
 

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
mta-screen_2021-12-06_19-25-10.png


Ilyen képem van ahol zuhanok, nem tudom hova lettek a képek. (Ez a zuhanás is abból a bugból keletkezett)
Amiről én beszélek, rpgetünk tagjaimmal random mind 3-unknak a karaktere félig el süllyed a földbe, következő esetnél fotózom többször is. Mikor piruval rptünk akkor is ez volt @Ego
 
  • Tetszik
Reactions: Ego

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Frakció fejlesztésük előtt is bebugoltunk, bent az interiorban is. Lehetséges, hogy az előző fk fejl mappolásssal van valami gáz.
 

Porupatrik

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 12. 07.
465
248
Dunakeszi
www.youtube.com
V4 karakter
Liliana Kolobzeg
LV karakter
Greg Kolobzeg
V2 karakter
Sora Miura
Garázsban is jellemző a földbe buggolás és a NAV bázis felső parkolójában. Általában akkor jön elő nálam, ha fel vagy leveszek egy kiegészítőt a karakterről.
 
  • Tetszik
Reactions: Kara

Kara

2 uhr nachts?〽️
2020. 12. 25.
127
542
Hamburg
LV karakter
Taymor Webster
Akkor a topicot át lehet helyezni szerintem Gondok/Bugok/Hibák topicba, köszi.
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Ez még aznap javítva lett, elfelejtettem zárni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.