Hisoka Kishimoto jelentkezési formanyomtatványa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Norb14_HUN

Pötyögtető
2019. 04. 27.
457
2
Budapest
V4 karakter
Hisoka Kishimoto
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Tóth Norbert, Norbi<
~ Hány éves vagy? ~
>19<
~ Account ID-d? ~
>154547<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>10519<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt, délután és éjszaka.<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>2-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Parkolás Felügyelet. Inaktivitás miatt lettem kirúgva, az egyetem mellett nem volt időm teljesíteni a heti kvótát.<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>19 éves egyetemi hallgató vagyok. Informatikát tanulok és ebben is szeretnék majd elhelyezkedni. Emellett érdekelnek még a járművek, legyen az autó, motor vagy repülő. Ebben a témában nem vagyok egy profi de mindig szívesen tanulok új dolgokat, a hosszútávú célom, hogy legyen egy saját hétvégi autóm amit én szerelgethetek és alakíthatok kedvemre.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Hisoka Kishimoto<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Japán, Tokió, 新宿区(Shinjuku), 1990.12.19<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Parkolás Felügyelet nagyjából fél évig és azelőtt más alkalmi munkák mint például a buszsofőr, postás. De próbálkoztam már saját vállalkozással is, volt már festőműhelyem és farmom is. Japánban pedig a szüleimnek a bárjában segítettem éjszakánként a tanulás mellett.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Jól tudok csapatban dolgozni, gyorsan tanulok és ha egyszer valamit elkezdek és tényleg tetszik is akkor azt lelkesen és teljes erőbedobással csinálom. Emellett érdekelnek az autók, motorok és úgy az összes jármű és szívesen dolgoznék velük.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Hisoka Kishimoto vagyok, 1990. december 19-én születtem Japánban. Itt végeztem el az iskolát és kezdtem el dolgozni a szüleim bárjában, ahol megtanultam a vendéglátás alapjait. 24 évesen, 2014-ben költöztem Los Santosba, ahol teljesen önállóan építettem újra az életem. Bár a testvéreimmel érkeztem a városba, mindannyian saját utunkat jártuk, így én különösen büszke vagyok arra, hogy önerőből boldogultam. Los Santosban érkezésem után alkalmi munkákkal próbáltam eltartani magam, sok mindent kipróbáltam, de végül a Parkolás Felügyeletnél kötöttem ki, ahova végül a testvéreim is követtek. Hat hónapot dolgoztam ott, ahol nagyon sok emberrel ismerkedtem meg és sok barátot szereztem. Szenvedélyesen érdeklődöm az autók, motorok és mindenféle jármű iránt, mivel ezek számomra a szabadságot és az izgalmat jelentik. Szabadidőmben rendszeresen követem az európai focit és a motorsportokat, hiszen ezek közel állnak a hobbimhoz és életstílusomhoz. A járművek és a sportok iránti szeretetem folyamatos motivációt ad, és segítenek kikapcsolódni a mindennapokban.<

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Nagyjából 30-45 perc<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
420
144
V4 karakter
Enzo F Brasco🇮🇹
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.10.08. (Kedd) 16:30
- 2024.10.10. (Csütörtök) 17:00

(Akár 2-3 órát is igénybe vehet egy meghallgatás, érdemes úgy választani időpontot!)

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.