Hírdetés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
768
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Hali
Egy egyszerű rendszer jutott eszembe, ami a nem kívánt hírdetések törlésére lenne.
Biztos mindenkivel már fordult elő, hogy véletlen rossz hírdető felületre hírdetett, esetleg úgy maradt a telefon és hírdettünk valamit amit nem akartunk volna.
Ezeket az eseteket meglehetne oldani úgy, hogy ha az adminok ráviszik egerüket a hírdetésekre, akkor megjelenne egy kuka vagy x jel a végén ami valami hasonlót írna ki mint például.

"XY nevű ember hírdetése, biztos törölni szeretnéd?"
Rákattintva pedig ki lehetne törölni.

Apróság, csak gondoltam miért ne érne meg egy 5percet, hogy ki írjam.
(és nem, nem azért írtam meg mert kickeltek engem)
 

dorell

Zöldfülű
2021. 02. 14.
157
624
Vagy csak alaposan átnézed, hogy hova és mit hírdetsz. Átlagosan 500+ player van kb 20-25 adminra. A sok PM mellett valószínűleg nem fogják még ezeket is figyelni.
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
782
4 075
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
Vagy csak alaposan átnézed, hogy hova és mit hírdetsz. Átlagosan 500+ player van kb 20-25 adminra. A sok PM mellett valószínűleg nem fogják még ezeket is figyelni.
hidd el nagyon is figyelik, múltkor véletlen rossz helyre ment az illegál hírdetés és durrant a 60 perc :)
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: .Norbi és Kamii

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Inkább kellene készíteni egy szürőt, ami a következőket szűri:
- Káromkodások
- Random hülyeségek ( Lakatos brendon most szabadult meg ilyenek).
- E mellett ha szerepel a sima hírdetésben a fegyver szó, de a mesterkönyv nem, akkor nem engedi ki írni. ( Példaképp)

Ezzel lehetne levenni a terhet az adminokról, persze még így is kerülne ki jó sok érdekes hírdetés, de hát ezért vannak az adminok, hogy büntessenek, és felügyeljék a játékunkat.

És még ehhez kapcsolodóan, lehet visszatekerni a chaten? Mert szerintem nem nagyon, hanem ami épp látszódik azt tudná törölni az admin.
 

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Mindenek előtt a "HÍRDETÉS:"-t kéne átírni "HIRDETÉS:"-re.

Hónapok óta megcsináltam a topic-ot, de még most sem lett átírva az az egy betű.
 
  • Imádom
Reactions: Sgergo

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
768
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Inkább kellene készíteni egy szürőt, ami a következőket szűri:
- Káromkodások
- Random hülyeségek ( Lakatos brendon most szabadult meg ilyenek).
- E mellett ha szerepel a sima hírdetésben a fegyver szó, de a mesterkönyv nem, akkor nem engedi ki írni. ( Példaképp)

Ezzel lehetne levenni a terhet az adminokról, persze még így is kerülne ki jó sok érdekes hírdetés, de hát ezért vannak az adminok, hogy büntessenek, és felügyeljék a játékunkat.

És még ehhez kapcsolodóan, lehet visszatekerni a chaten? Mert szerintem nem nagyon, hanem ami épp látszódik azt tudná törölni az admin.
Page up downal lehet, és az kis billeken is van.
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
390
974
V4 karakter
Dane Rees
LV karakter
Patrycja Grzelak
Vagy lehetne esetleg egy "hirdetes" megerosito panel, gondolom ertitek mire gondolok.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.