Hirdetés szűrő

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
418
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Az ötlet és az első komment is jogos, mindkettővel van probléma.
Sokszor előfordul, hogy szeretnék vásárolni valamit mondjuk 2 millióig és kiadja a 30-40 milliós kocsikat meg a 100 ezreseket és talán 5-10 perc görgetés után találok valami 2 milliósat.
Az elérhetőség ugyanez, főleg éjszakai órákban. 5-10 percet is kell görgessek, mire találok olyan tárgyat, ami nekem kell és a hirdetője is online.

Szóval én támogatom!
 

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
130
499
25
Győr
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
Vagy jöhetne olyan is, hogy csak azoknak a hirdetését dobja fel, akik éppen elérhetőek a szerveren.
Egy ilyen funkció tényleg hasznos lenne, támogatom.
 

Amper

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 15.
272
187
16
Felvidék
V4 karakter
🇮🇱Symeon Segalowitch🇮🇱
LV karakter
🇮🇹Ampelio Fanucci🇮🇹
V2 karakter
Robert Afton
Esetleg még bővülhetne *ajálatra vár* lehetősséggel. Nem egyszer láttam több milliós kocsikat 0 vagy 1$ vagy akár 123123123$ árban, majd a leírásban mellékelve az ajánlatra várvánt. Ezt úgy tudnám elképzelni, hogy amikor az árat adjuk meg, lehetne egy lenyitható fül, ahol kiválasztható, hogy ajánlatra vár, ezzel elkerülve a 0 és a fent említett árban való hirdetéseket, mivel számomra elég idegesítő tud lenni már egy idő múlva. A fent említett dolgokat viszont Támogatom!
 
  • Menő
Reactions: dani930

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
418
1 928
23
Ózd
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Esetleg még bővülhetne *ajálatra vár* lehetősséggel. Nem egyszer láttam több milliós kocsikat 0 vagy 1$ vagy akár 123123123$ árban, majd a leírásban mellékelve az ajánlatra várvánt. Ezt úgy tudnám elképzelni, hogy amikor az árat adjuk meg, lehetne egy lenyitható fül, ahol kiválasztható, hogy ajánlatra vár, ezzel elkerülve a 0 és a fent említett árban való hirdetéseket, mivel számomra elég idegesítő tud lenni már egy idő múlva. A fent említett dolgokat viszont Támogatom!
Nekem az "ajánlatra vár" sem valami nyugtató. Ha valamit szeretne eladni az adott illető, akkor nagyon is jól tudja, hogy mennyiért szeretné eladni. Ha nem tudná, nem adná el. Ez az ajánlatra várós dolog csak lehúzásnak van szerintem, semmi másnak.

Pl. van egy kocsim, ami ér 10 milliót, mivel See-n alku nélkül nincs üzlet, ezért tudom, hogy eladható 9-ért. Kiteszem, hogy ajánlatra vár, majd felkeres egy olyan játékos, aki nincs tisztában az értékkel és ajánl 12-t. Kész is az üzlet.

Én hoznék olyan szabályt, hogy hirdetésben konkrét ár megadása kötelező. IRL sem látsz olyat a használtautón, hogy ajánlatra vár
 

jimre

Írnok deák
2023. 10. 21.
609
1 468
Budapest Airport
V4 karakter
White Stuart
Inkább olyan lenne a legjobb mely kilistázza az elérhető hirdetéseket így pl 100 közül nem kellene azt keresni amelyiknél a hirdető éppen elérhető.
 

I3ucky

Zöldfülű
Támogató
2022. 09. 06.
171
201
21
Szeged
V4 karakter
Bucky Cavanagh
Cső már van ilyen